Įkraunama...
Įkraunama...

Pamokėlės su Photoshop programa

QUOTE(Karbynė @ 2007 03 19, 22:27)
Va čia
user posted image

Jį kaip jau rašė pelyte pasižymėjus užvilkti į patį viršų (kad būtų aukščiausiai - šiuo atveju virš Layer1)

pas mane išvis nėra tokios lentelės g.gif
Atsakyti
QUOTE(eveneir @ 2007 03 20, 15:02)
pas mane išvis nėra tokios lentelės  g.gif


Tokia lentelė turi būti ekrano dešiąjame kampe, apačioje.

Beja, galiu pigiau nei pirkau perleisti CD kaip dirbti su Photoshopu (lietuviškas). Ką domina - rašykit į až
Atsakyti
QUOTE(Ginija @ 2007 03 20, 15:17)
Tokia lentelė turi būti ekrano dešiąjame kampe, apačioje.

dešinėj pusėj nieko nėra-juodas tik puslapis,o kairėje visi įsrankiai sužimėti g.gif
tai kas čia dabar pas mane unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(eveneir @ 2007 03 20, 16:42)
dešinėj pusėj nieko nėra-juodas tik puslapis,o kairėje  visi įsrankiai sužimėti g.gif
tai kas čia dabar pas mane  unsure.gif


Tokiu atveju nueik į viršuje esančią įrankių juostą ir berods pirmas ar antras mygtukas iš dešinės - išsleidus padėk varnelę prie Navigator, History ir Lyers (jeigu teisingai atsimenu, nes neturiu Photoshop programos dabar). Nebet vakare patikslinsiu mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ginija: 20 kovo 2007 - 15:53
QUOTE(Ginija @ 2007 03 20, 16:53)
Tokiu atveju nueik į viršuje esančią įrankių juostą ir berods pirmas ar antras mygtukas iš dešinės - išsleidus padėk varnelę prie Navigator, History ir Lyers (jeigu teisingai atsimenu, nes neturiu Photoshop programos dabar). Nebet vakare patikslinsiu  mirksiukas.gif

aciuks.gif
jau gavau tris lenteles 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(eveneir @ 2007 03 20, 17:01)
aciuks.gif 
jau gavau tris lenteles 4u.gif

Liuks. Vadinasi toliau matysi visas lenteles 4u.gif
Atsakyti
o gal galima būtu dar sužinot kur yra tos - kontekstiniame meniu išsirinkite 'Make selection' g.gif
nu nerandu blush2.gif
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif

Jau kelias dienas čia skaitinėju, rašaus viską- kaip studentė blush2.gif

Labai fainai sumąstėt po pamokėlę aiškint/siūlyt thumbup.gif

Ar galit man parodyt, kur yra image-adjustment- šito niekaip nerandu schmoll.gif
Atsakyti
user posted image

smile.gif
Atsakyti
QUOTE(eveneir @ 2007 03 20, 17:22)
o gal galima būtu dar sužinot kur yra tos - kontekstiniame meniu išsirinkite 'Make selection'  g.gif
nu nerandu  blush2.gif



Jei gerai pamenu, tai kai buna toj layers lentelej apacioj tie visi nukopinti ar kad ir backround (nzn ar gerai parasiau), tai ant kurio reikia paspaudi desini peles klavisa, ir turetu ten buti make selection smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Zvaigzdute^ @ 2007 03 21, 16:27)
Jei gerai pamenu, tai kai buna toj layers lentelej apacioj tie visi nukopinti ar kad ir backround (nzn ar gerai parasiau), tai ant kurio reikia paspaudi desini peles klavisa, ir turetu ten buti make selection  smile.gif

4u.gif reiks pasiikrinti .
mergaitės-ar naujų užduočių bus bigsmile.gif
Atsakyti
Labutis rolleyes.gif
Nelabai žinau ko paklausti, nes tik mokinuosi pagal jūsų pamokėles.
Labai įdomu, vakarais sėdu prie kompo ir koreguoju nuotraukėles - keičiu fonus. thumbup.gif
Atsakyti