Įkraunama...
Įkraunama...

Pamokėlės su Photoshop programa

Čia pagal šitą 4u.gif

user posted image
Atsakyti
Karbyne-didelis tau ačiux 4u.gif
jau išmokau iškirpti norimą daigtą ir apidėti burbulais thumbup.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Akukaračia @ 2007 03 18, 16:26)
Visiška nesekmė  cray.gif  cray.gif  cray.gif
Viskas lyg ir buvo gerai iki kokio 12 numerio.. po to 12, 16, 17, 18, 19, 20 numeriai buvo VISIŠKAI neaiškūs... ech.. o aš jau tikėjaus, kad pavyks ką nors tokio gražaus kaip pavyzdy padaryt..  verysad.gif  Gal kas galėtų paaiškint tuos numerius? ir ką aš blogai dariau?  blush2.gif  Va mano "šedevras"
user posted image



Manyčiau kad lietą foną reikėjo nustatyti "Backgruond" sluoksniui o ne "Background copy" sluoksniui. Tada tavo vidurinis vaizdas išliks ryškus.

Man iš praždių nesigavo nuo " 16. Layer > Add layer mask > Reveal.", tačiau kai padariau "16. Layer > Add layer mask > Reveal Selection" - pavyko
Papildyta:
QUOTE(Karbynė @ 2007 03 18, 20:29)


Dėkui, išmokau iškirpti, beje ir kitos pamokėlės labai patiko thumbup.gif

Pritariu minčiai, kad imti po viena tėmele - pamokėlę ir ją pamėginti išsiaiškinti. mirksiukas.gif
Atsakyti
Labas 4u.gif didžiausias ačiū už patarimus! Tikiuosi, ir toliau šauniai bendradarbiausim, nes iki šiol tai man buvo tamsus miškas...
Valioooooooo, jau pradžia yra!!!!
Ačiuks Karbynei ir kitiems! wub.gif
Atsakyti
Gal tikrai, imamės visos to paties darbelio, pradedam dabar objekto iškirpimu? ax.gif Kad pamažu visos palaipsniui mokintumės panašių dalykų, tai lengviau vienai kitos paklausti, pasitarti, padiskutuoti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ginija @ 2007 03 18, 17:27)
Aš irgi pažaidžiau su nuotraukomis  ax.gif  Kadangi esu pradedančioji, kol kas mokausi. Mano darbeliai:
user posted image
Šitoj foto apkarpiau foto, šiek tiek ją pašviesinau, pabalinau dantis ir šiek tiek nevykusiai uždėjau pakraščius ax.gif

user posted image
Nuotrauka apkarpyta, pašviesinta ir uždėti pakraščiai  ax.gif


Atidarykite norimą nuotrauką (CTRL + O)
Spauskite D
Layer > Layer from Background > OK
SHIFT + CTRL + N (Layer > New > Layer)
Pasirinkite Rectangular Select Tool (M)
Įrankio parametrų dėžutėje nurodykite
Feather: 10 px.
Pažymėkite vietą, kuri bus matoma.
ALT + BackSpace
CTRL + D
Layer > Arrange > Set to Back (CTRL + SHIFT + [)
Sluoksnių dėžutėje pažymėkite nuotraukos sluoksnį.
CTRL + G (Layer > Create Clipping Mask)
Layer > Merge Down (CTRL + E)

Nu ir as sita bandziau padaryti, bet daeinu iki to, kad sluoksniu dezuteje pazymekite nuotraukos sluoksni, ir nesuprantu ka cia reikia daryti... g.gif verysad.gif gal padesit? 4u.gif

ir dar man neiseina sulieti dvieju tu spalvu... wacko.gif man tik viena spalva uzlieja ta fona ir viskas... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Zvaigzdute^ @ 2007 03 19, 14:26)
ir dar man neiseina sulieti dvieju tu spalvu...  wacko.gif man tik viena spalva uzlieja ta fona ir viskas...  verysad.gif

Kokių dviejų? Pažymėkite nuotraukos sluoksnį tai paprasčiausiai Ctrl ir A mygtukai vienu metu.

Papasakosiu kaip dariausi avatarą
1. Atsidariau dvi norimus perdengt vaizdelius
Mano atveju buvo šitie
user posted image

user posted image

2. Nuotraukos šiaip turėtų būt vienodo formato, kad viskas gautųs sklandžiai (na mano atveju su rože ilgesnė biggrin.gif)
Pasižymėjau visą rožę (Ctrl + A) , spaudžiau Ctrl + C (kopijavimui), tada spustelėjau ant kito vaizdelio, kad šis taptų aktyvus ir ant jo užkopinau rožę biggrin.gif (Ctrl + V).
3. Toliau pasirinkau Eliptical Marquee Tool (M)

4. Apibrėžiau daugmaž rožės žiedo vidurį
Select / Feather (Alt + Ctrl + D)

5. Feather Radius: lyg 40 (žiūrint ką nori gauti, koks nuotraukos dydis ir pan.)

6. Ctrl + Shft + I

7. Delete

8. Ctrl + D

9. Filter/Sharpen/Sharpen (čia paryškinimui)

Viskas - iš to gavos va tai
http://i5.photobucke...baicopyroze.jpg
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Karbynė: 19 kovo 2007 - 16:25
QUOTE(Akukaračia @ 2007 03 18, 17:03)
tuoj pabandysiu, gal pavyks taip gražiai rėmelius uždėt  ax.gif
http://www.ifreal.com/tutorial/176/

Aš vėl su klausimais-kur randasi -'Background copy' sluoksnį perkelkite į patį viršų sluoksnių dėžutėje (CTRL+SHIFT+]).
Atsakyti
QUOTE(Karbynė @ 2007 03 19, 17:22)
Kokių dviejų? Pažymėkite nuotraukos sluoksnį tai paprasčiausiai Ctrl ir A mygtukai vienu metu.

Papasakosiu kaip dariausi avatarą
1. Atsidariau dvi norimus perdengt vaizdelius
Mano atveju buvo šitie
user posted image

user posted image

2. Nuotraukos šiaip turėtų būt vienodo formato, kad viskas gautųs sklandžiai (na mano atveju su rože ilgesnė biggrin.gif)
Pasižymėjau visą rožę (Ctrl + A) , spaudžiau Ctrl + C (kopijavimui), tada spustelėjau ant kito vaizdelio, kad šis taptų aktyvus ir ant jo užkopinau rožę biggrin.gif (Ctrl + V).
3. Toliau pasirinkau  Eliptical Marquee Tool (M)

4. Apibrėžiau daugmaž rožės žiedo vidurį
Select / Feather (Alt + Ctrl + D)

5. Feather Radius: lyg 40 (žiūrint ką nori gauti, koks nuotraukos dydis ir pan.)

6. Ctrl + Shft + I

7. Delete

8. Ctrl + D

9. Filter/Sharpen/Sharpen (čia paryškinimui)

Viskas - iš to gavos va tai
http://i5.photobucke...baicopyroze.jpg


dekui, sitas jau gerai isejo drinks_cheers.gif smile.gif o as norejau del to fono spalvu suliejimo, tai paklaust biski kitko, as kalbejau apie atrodo labai paprasta dalyka, bet man nesigauna... g.gif
2.# Pasirenkam pagrindinę ir foninę spalvas ir užpilam foną
# Alt > Backspace.

Atsakyti
QUOTE(eveneir @ 2007 03 19, 16:43)
Aš vėl su klausimais-kur randasi -'Background copy' sluoksnį perkelkite į patį viršų sluoksnių dėžutėje (CTRL+SHIFT+]).

aš tiesiog paimu tą background copy sluoksnį ir paėmus perkeliu su pelyte į sluoksnių lentelės viršų rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Zvaigzdute^ @ 2007 03 19, 17:36)
2.# Pasirenkam pagrindinę ir foninę spalvas ir užpilam foną
# Alt > Backspace.

Na užpylus ir matosi tik viena, taip ir turi būti (kita slepiasi apačioj ir "išlenda" braukant vėliau ar ką pan. darant)

QUOTE(eveneir @ 2007 03 19, 16:43)
Aš vėl su klausimais-kur randasi -'Background copy' sluoksnį perkelkite į patį viršų sluoksnių dėžutėje (CTRL+SHIFT+]).

Va čia
user posted image

Jį kaip jau rašė pelyte pasižymėjus užvilkti į patį viršų (kad būtų aukščiausiai - šiuo atveju virš Layer1)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Karbynė: 19 kovo 2007 - 21:28
QUOTE(eveneir @ 2007 03 18, 16:43)
nu va...pirmas mano blynas-tikiuos nelabai sudegęs biggrin.gif
184/untitled1wz2.jpg[/img][/url]

sunkiai sekasi man su išsaugojimui iš kelių kartų tik pavyko  doh.gif


LABAI gražu thumbup.gif VISŲ DARBELIAI LABAI GRAŽUS
Atsakyti