Įkraunama...
Įkraunama...

Pamokėlės su Photoshop programa

PRADEDU ANTRĄ TEMUKĘ,NES SENOJI JAU PER ŽINGSNĮ IKI PABAIGOS victory.gif DALINKIMĖS SAVO PERGALĖMIS PHOTOSHOP'E friends.gif PAGELBĖKIM VIENA KITAI... help.gif


****

pirmoji tema
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ambrozija: 06 birželio 2007 - 08:37
sveiki,as irgi megstu su ta programele pazaisti,niu kai laiko zinoma turiu,dar turiu knygele su pamokelem tai kai koki sedevra rimtesni sukursiu imesiu pazet ir pasidalinsiu patirtim rolleyes.gif
o kam idomu idedu fotoshop programeles/ smile.gif cia video pamokeles ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Giorgia @ 2007 02 15, 18:46)
sveiki,as irgi megstu su ta programele pazaisti,niu kai laiko zinoma turiu,dar turiu knygele su pamokelem tai kai koki sedevra rimtesni sukursiu imesiu pazet ir pasidalinsiu patirtim rolleyes.gif
o kam idomu idedu fotoshop programeles/ smile.gif cia video pamokeles ax.gif

Tikrai pravers šios pamokėlės,bet man iš šio psl.niekaip nepavyksta parsisiųst nieko(kompas stringa ar siunčia begalo ilgai verysad.gif )
Atsakyti
QUOTE(TITŪŠKA @ 2007 02 15, 18:52)
Tikrai pravers šios pamokėlės,bet man iš šio psl.niekaip nepavyksta parsisiųst nieko(kompas stringa ar siunčia begalo ilgai verysad.gif )

katik pabandziau man visai normaliai siuncia smile.gif
Atsakyti
o ka dazniausia darot su photoshopu? 4u.gif
Atsakyti
as tai viska:mazinu nuotraukas,koreguoju,keiciu fona,darau is spalvotu i nespalvotas praktiskai viska ax.gif
o kai p tau sekasi su ta programele dirbti?
Atsakyti
labiausiai patinka piesti remelius nuotraukom smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Giorgia @ 2007 02 15, 20:46)
sveiki,as irgi megstu su ta programele pazaisti,niu kai laiko zinoma turiu,dar turiu knygele su pamokelem tai kai koki sedevra rimtesni sukursiu imesiu pazet ir pasidalinsiu patirtim rolleyes.gif
o kam idomu idedu fotoshop programeles/ smile.gif cia video pamokeles ax.gif


prisiregistravau į tą forumą, o kur ieškot tų pamokų, gal pasakytum konkrečiau, nes labai daug sugaišiu kol rasiu? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(kicule @ 2007 02 16, 16:13)
labiausiai patinka piesti  remelius nuotraukom  smile.gif


jau maciau remeliu temoj tavo sedevrus! thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Lolute @ 2007 02 16, 18:20)
jau maciau remeliu temoj tavo sedevrus!  thumbup.gif

Aciu. Butu malonu kad kas nors palaikytu kompanija daryt remelius 4u.gif
Atsakyti
Gal man galit kas nors lietuviskai paaiskinti arba gal zinot kur rasti lietuviska filtru aprasyma - man reikia butent filtru is grupes "video" ir "others" (minimum maximum ir t.t ) tiklaus paaiskinimo ka jie daro, labai dekui is anksto 4u.gif
Atsakyti
Perskaičiau visą temą, bet neradau vieno dalyko, gal kas galėtų man paaiškinti kaip fotoshope padaryti veidrodinį atspindį tam tikrų vaizdų, nuotraukų? Iš anksto ačiū.
Atsakyti