Įkraunama...
Įkraunama...

Širdies stimuliatoriai

na va, aš jau namie. Turiu jau daikčiuką po oda smile.gif jaučiuos sumautai. Savijauta nepavydetina, tiek fizine, tiek psichologine, bet tikekimes praeis smile.gif
Atsakyti
praeis ,praeis. viskas bus gerai. svarbu nepamirsk kad reiktu siek tiek daryti fizinius pratimus nors koju ar panasiai nes paskuj kunuj bus sunku atsigauti. smile.gif sekmes tau as uz 2 menesiu eisiu tikrinti savo daikciuko nes jau nebeviena ir reiktu paziuret kaip klostosi viskas su sirdele .
Atsakyti
gal zinote kokiam laikui dabar dedami stimuliatoriai.mano vyrui pries 17 metu dejo 10 metu bet jis laikosi iki siol,taciau jau arteja metas kad ji reiks keisti.idomu gal jau dedami stimuliatoriai ilgesniam laikui,
Atsakyti
deja, bet ir dabar laikas paskaiciuotas ~10m, bet jei jis ne visa laika veikia - tai uztenka batareikos ir ilgesniam laikui
Atsakyti
QUOTE(Loram @ 2010 08 09, 22:20)
deja, bet ir dabar laikas paskaiciuotas ~10m, bet jei jis ne visa laika veikia - tai uztenka batareikos ir ilgesniam laikui

Bet juk keicia baterija ir palikdami ta pati aparaciuka - jei viskas gerai...
Atsakyti
vyrui yra visiska sirdies blokada,kiek suprantu tai stimuliatorius veikia istisai.....bet va jau tiek laiko kai gydytojas tikrina sako kad baterija vis dar kaip nauja.taciaa ko gero sia vasara ja teks keisti.sakykit ar ilgai laukete operaijos nuo prisiregistravimo.gal zinote kokiu internetiniu puslapiu kuriuose yra placiau aprasomi stimuliatoriai.
Papildyta:
QUOTE(donatadonata @ 2010 08 10, 20:39)
vyrui yra visiska sirdies blokada,kiek suprantu tai stimuliatorius veikia istisai.....bet va jau tiek laiko kai gydytojas tikrina sako kad baterija vis dar kaip nauja.taciaa ko gero sia vasara ja teks keisti.sakykit ar ilgai laukete operaijos nuo prisiregistravimo.gal zinote kokiu internetiniu puslapiu kuriuose yra placiau aprasomi stimuliatoriai.

o kad keiciama vien tik baterija tai nezinojau g.gif
Atsakyti
na, ne visai baterija... lieka tik laidai (jei nepazeisti; kartais, jei reikia, dedamas papildomas laidas), o ta "dezute" yra keiciama visa.
P.S. jei dedamas naujas laidas - priklauso reabilitacija
Atsakyti
labas.man pries dvi savaites implantavo pulso generatoriu(kitas elektrostimuliatoriaus pavad),ju buna ivairiu.sitie,naujos kartos,svedu ar amerikieciu gamynos-visai nedidukai ir plonyciai.man butent del pulso sutrikimo.mano diagn,sirdies sinusinio mazgo AV blokada,sirdies laidumo sutrikimas.aparatas suveikia tik tada,kai uzeina blokada.min.sake 10metu.o gali ir 20uztekti,priklausomai,kiek kartu suveiks.operacija nesudetinga,vizualiai nieko nesimato,tik randas,truputi patine dar toj vietoj.kiek supratau-isodintas ne visai po oda-o giliau,nes siuta buvo net 3 sluoksniais.del to nesijaucia nieko.
galima absoliuciai viskas,tik areuoste neiti per tuos vartus,ir magnetinio rezonanso tyrimo negalima,ir nepakliuti i stipru elrktromagnetini lauka,o visa kita-be jokiu apribojimu. mirksiukas.gif
Atsakyti
nu va mergaites man artieja gimdymas smile.gif turiu stimuliatoriu. tai va galiu pasakyti jau susiduriau su APRIBOJIMAIS galiu gimdyti tik kauno kliniose, klaipeda atsisake priimti gimdyma. vat taip.
Atsakyti
Sveiki. Gal kas žinot ar turint širdies stimuliatorių galima lankytis soliarume. Noriu graži būti smile.gif
Atsakyti
Man reikia širdies stimuliatoriaus, bet bijau, man čia kaip prisipažinimas kad aš esu silpna...o dar tas gydytoju elgesys, tarsi čia nieko tokio, kaip pleistrą užklijuot...Gal kas gali pasidalint, kaip save perlaužt, galima į AŽ arba kur susitikt, aš iš Vilniaus
Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2011 02 03, 17:21)
Man reikia širdies stimuliatoriaus, bet bijau, man čia kaip prisipažinimas kad aš esu silpna...o dar tas gydytoju elgesys, tarsi čia nieko tokio, kaip pleistrą užklijuot...Gal kas gali pasidalint, kaip save perlaužt, galima į AŽ arba kur susitikt, aš iš Vilniaus

nebijok del to stimuliatoriaus jauskis ipatinga juk nedauk kas turi. cIA IS TIESU NIEKO TOKIO JIS NETRUGDO IR JAUTIESI visai sveika nes nekankina senos bedos.
Papildyta:
QUOTE(nibija @ 2011 02 01, 23:49)
Sveiki. Gal kas žinot ar turint širdies stimuliatorių galima lankytis soliarume. Noriu graži būti smile.gif

del soliariumo gali lankitis drasiai man netrugde. sakau is savo patirties ejau ir i pacius karsciausius nieko jis netrugdo ( tas pats kas ar galima eiti i soliariuma su priklijotais nagai smile.gif ) aisku galima eik drasiai ir buk grazi
Atsakyti