Įkraunama...
Įkraunama...

Hyperaktyvus vaikas ir patevis

as tave ir palaikau, jau seniai reikejo begti nuo tokio
ir is vis pirma ziureti i jo poziuri i vaikus

nezinau, kaip man bus ateity

bet as irgi gyvenu su vyru kuris nera vaiko tevas
bet visu pirma man svarbiausi tik vaiko interesai, jai jau vyras man priestarautu ar taip pradetu elgtis kaip sitas aprasytasis, tai ta pacia minute trenkciau durim ir pabegciau nuo tokio siknio

tuo labiau kad pats savu vaiku nesirupina

sekmes ir stiprybes tau ir negali buti jokiu dvejoniu del tavo pasirinkimo, tu pasirinkai tikrai teisingai ri galesit abu su sunum dziaugtis ramybe sekmes jums mirksiukas.gif
Atsakyti
[quote=serephe,2007 03 13, 18:49]
"...Jis is pirmos santuokos turi sunų, su kuriuo nesimato nuo to laiko kai išsiskyrė su žmona (berniukui dabar turėtų būti 7metai, jiedu nesimato jau penkerius metus).Visiskai sutinku su ta nuomone,kad tevystės instinktas yra ne įgimtas, o įgyjamas, taciau mano manymu, per tris gyvenimo kartu metus bent kazkiek apsislifuoti buvo įmanoma. Elementarus pavyzdys:as neturiu teisės savo vyro paklausti telefonu jei skambinu iš darbo, jis namie kartu su mano sūnumi, kur yra siuo metu mano sūnus - atsakymas nuskamba griežtas ir konkretus- "aš jam ne auklė, jei nori žinoti kur tavo vaikas, skambink jam". Arba, jei visi kartu žiūrime tv, pvz. filmą, mano sūnus neturi teisės pratarti nei žodžio, net jeigu nesupranta kažkio momento filme. Berniukas yra kaltinamas, kad neįdėmiai žiūri per daug plepa ir t.t.Tokių pvz. galiu vardint visa tuzina.Tas stiprus nepakantumas mano sūnaus buvimui šalia mane skaudina, skaudina aišku ir mano sūnų, jis jau didelis, viską supranta. Suprantu, kad vaikui reikia vyriško pavyzdžio, tačiau klausimas, ar tai vyriška, pastoviai jį versti jaustis nevykeliu, nepilnaverčiu turint galvoje kad jis ir taip jautrus berniukas..."

Skaitau visa tai ir suprantu, kad mano gyvenime beveik analogiska sitaucija verysad.gif
Man pradeda atrodyti, kad yra toks vyru tipas (rusis), kurie nemegsta vaiku ir tiek - zemina juos, pavydi jiems skiriamo demesio, o teisinasi, kad tai vyriskas auklejimas... Ne velnio! Tai tikras sadizmas! Bet kuriam vaikui reikia meiles, svelnumo ir paskatinimo, jei elgsimes su jais kaip nevykeliais jie tokiais gali ir uzaugti...
Kaip baisu, kad moterys atsiduria tokiu tironu rankose verysad.gif
As taip pat draugavau virs metu ir dabar dar nenutraukiau santykiu su panasiu vyru, nors kartais sukandes dantis jis ir apsikabindavo mano vaika ir pazaisdavo po ilgo mano moralizavimo, kad vaikui reikia jo demesio, bet kankintis gal nelabai verta g.gif Kaip jums atrodo? blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo daivute26: 21 kovo 2007 - 13:51
prisijungiu, mamytes, prie jusus, kiek pazystu tokiu mamu, visada su pateviu panasios situacijos, as t.p. turiu drauga, ketinam kurti nauja seima, nes kartu jau 3 metai, jis turi 12 metu dukra, as 8 metu sunu. mano vaiko jis nemusa, nestumdo, neerzina, bet ir neglaudzia, manau, vyrui sunku ta padaryt, bet vaikas nori su juo likt namuose, kai as dirbu, nenori vaziuot pas mociute. Mano antrasis daug dirba, o kai nmedirba megsta tinginiaut, sedet prie kompo, vaikas sedi salia ir klausineja visko. kartais yra pabaramas, bet daznai antrasis ji ir pagiria, retai, oi l. retai, paisdykauja, bet vaikas buna tuo patenkintas. apskritai manau, kad sunku buti pateviu, mes, moterys, esam jautrios ir svelnesnes, norim puoselet savo vaikus, o vyrai nori berniuka auginti vyru.
kad vaika yzeidineja l. blogai, tada vaikas traumuojamas, bet jei vaika kartais baudzia taip, kaip savo ir drausmina, ir pagiria kartu, tai toks patevis geriau uz teva, kuris vaiko neaukleja, juk vien glausdamos salia saves berniuku vyrais neisauginsim.
as turejau po skyrybu drauga, kuris, mano manymu, mano vaika terorizavo, vaikuciui buvo tik 4, bijodavo ir valgyt, ir prie manes prieit, o kai ka nupirkdavo, tai su vaiku nekalbedavo ir t.t. kai vaikas kosedavo, tas teroras atidarydavo langa, nes jam tipo karsta ir liepdavo vaikui liautis koset, rekdavo, neistveriau, meciau ji greit, dabartinis ne terorizuoja tik aukleja taip, kaip savo dukra, stebiu ir matau... sekmes jums visoms
Atsakyti
pritariu,kad svarbu,jog jei jau seima,tai ne metytis ir kratytis atsakomybes,o ir pazaisti,ir priglausti-is meiles vaikai prastesni netampa.nepriklausomai nuo to jie berniukai ar mergaites.kazkaip man atrodo,kad,jei jau zino apie tai,kad jo antroji pusele turi vaiku,tai apsisprende ir nutare,kad sugebes buti ne tik nuomininku ir mamos draugu,bet ir patareju vaikui.nzn..visokiu situaciju buna,zinau ir as ju nemazai..mano pacios patevis buvo despotas,elgesi labai ziauriai su manimi ir sese ir mama to sugebejo nepastebeti daugybe metu.dar ir siandien nuoskauda likusi..uztai as manau,kad,jei pradesiu gyventi su kitu vyru,noresiu,kad mano mazyle taip pat paaukletu ir sudrausmintu lygiai po tiek pat kartu,kiek ir pagirtu ar pamyluotu.visur turi buti balansas.seima yra seima ir ji ten kraujo ar ne principais paremta,turi buti susitarta kaip bus elgiamasi daugelyje situaciju.namams reikalingos taisykles ir desningumas.siaip dar labai keistai nuskambejo tie pabambejimai del indu ir pan.gi gali ir pats atsikelti ir issiplauti g.gif man is vis g.gif atrodo,kad poros ir skiriasi todel,kad moteris dirba,mokosi,augina vaika,bando,suka galva kaip cia ta vyra is kosmonauto i teva atvertus,pampersa pamokinus uzsegti?tada dar namu ruosos kalnai,visiskas nesupratimas ir nesusisnekejimas.sedi brangusis po darbo prie teliko ir dar malasi aplink su tokiais:"ka valgom"?,-turejau tokia drauge,kur net neuzeidavo i ta virtuve,o is saliono rekdavo:"ka verdi"?,-apie padejima suplauti indus,islyginti rubus ar issiurbti kilimus turbut reikia pamirsti?ar vel tegul moteris ir jos vaikas viska daro ir man nei cypt,nes labai isijautes i televizijos programa unsure.gif gaila zinai ir ju paciu-gyvenimas eina pro sali,bet ne tiek gaila kaip to vaikucio,kai auga ir po truputi i sirdeli ilenda mazytis ilgesys..po truputi gesta svajones ir..net nepastebi,kai tau grizta viena diena sukaupes visa kiskucio drasa ir pasako:"mam,skirkis"..
Atsakyti
Esu issiskyrusi. Su naujuoju draugu esame kartu beveik metai, o gyvename kartu pusmetis. As turiu sunu, kuriam 3 metai ir 9 men. Laiku atgal kai mano mazasis susipazino su nauju draugu- mano ir jo naujuoju seimos nariu,kuris atstos jam teti. na jis risliai net lietuviskai nekalba (gyvename kitoje salyje).. apie vaiko samprotavima nekalbu,nes jis tokiame amziujei kaip sakoma "lenk medeli kol jaunas"..pasiduoda auklejimui. Mano draugas buna su juo ir grieztas ir geras, balansas. Tiek pat zaidzia ,kiek pat ir drausmina, pats papraso,kad ateitu apsikabina ji ir man tai pati graziausi akimirka matyti juos du.. Yra ir tikras tevas,kuris labai issiilges savo vaiko, stengiasi bendrauti per skaipa,siuncia alimentus... demesys yra vaikui. kalbant apìe gyvenima is naujo, nemanau,kad mano vaikui buvo sunku priprasti prie naujo tecio, nors ji taip nevadina,o saukia vardu. Bet jo auklejimo metodai yra griezti, kartais bijau,kad paauges vaikas ims suprasti ir dvejoti myli jis ji ar ne... Duok dieve,kad taip nebutu,nes stoveti tarp dvieju ugniu negaleciau, juk jis mano vienintelis vaikas, o ir ta zmogus ,kuris salia manes labai myli. Rupinasi viskuo, palyginus su mano ex vyru, dziaugiuosi,kad mane likimas su juo suvede. As per anksti galvoju kas bus veliau, bet mane tai neramina, gal del to,kad mazai laiko praejo, buna dienu kai apsipykstame nes nesutampa musu poziuris i kai kuriuos auklejimo pastabas vaikui. Ir as nemegstu jei jam nera nuotaikos,kad vaikas turi tyleti kaip pele po sluota... Priestarauti kaip ir neiseina, isitikines kad issaukles ji gerai,padarys gudru vaika. Negaliu ir pykti,nes parejes is sunkaus darbo su vaiku pasiunta, eina maudytis kartu (tik mazasis jo laukia vonioj) o mano buves ex vyras nepaimdavo ne ant ranku gryzes is darbo. As nesiskudziu,kad man blogai, gal tikiuosi tik jusu mazyciu komentaru,kad is tikro viskas bus gerai,kad mano neramumas per daug i prieki ziurimas. O gal todel,kad piktas drausmingas zodis man biski skaudziai eina kai pasako aikui, gal todel,kad jis ne tikras tetis jam. Myliu as juo labai abu.... as tik nuosirdziai noriu,kad gyvenimas butu geras ir mano vyrai didysis ir mazasis taptu draugais ,laukia ir paauglyste.. sekmes mamytes.
Atsakyti
Gyvenk cia ir dabar.
Atsakyti
QUOTE(serephe @ 2007 03 13, 18:49)
Jis is pirmos santuokos turi sunų, su kuriuo nesimato nuo to laiko kai išsiskyrė su žmona (berniukui dabar turėtų būti 7metai, jiedu nesimato jau penkerius metus).Visiskai sutinku su ta nuomone,kad tevystės instinktas yra ne įgimtas, o įgyjamas, taciau mano manymu, per tris gyvenimo kartu metus bent kazkiek apsislifuoti buvo įmanoma. Elementarus pavyzdys:as neturiu teisės savo vyro paklausti telefonu jei skambinu iš darbo, jis namie kartu su mano sūnumi, kur yra siuo metu mano sūnus - atsakymas nuskamba griežtas ir konkretus- "aš jam ne auklė, jei nori žinoti kur tavo vaikas, skambink jam". Arba, jei visi kartu žiūrime tv, pvz. filmą, mano sūnus neturi teisės pratarti nei žodžio, net jeigu nesupranta kažkio momento filme. Berniukas yra kaltinamas, kad neįdėmiai žiūri per daug plepa ir t.t.Tokių pvz. galiu vardint visa tuzina.Tas stiprus nepakantumas mano sūnaus buvimui šalia mane skaudina, skaudina aišku ir mano sūnų, jis jau didelis, viską supranta. Suprantu, kad vaikui reikia vyriško pavyzdžio, tačiau klausimas, ar tai vyriška, pastoviai jį versti jaustis nevykeliu, nepilnaverčiu turint galvoje kad jis ir taip jautrus berniukas. Kritika vietoj, motyvuotai ir laiku dar niekam nepakenkė, atvirkščiai, priverčia tam tikras išvadas daryti, tačiau reikia nepamiršti ir paskatinimų bei pagyrimo už gerus darbus ar pasiekimus... Pirmus  metus vyro kartojimas, kad negaliu visĄ save atiduoti vaikui , kad reikia gyventi dėl savęs, kad sūnus užaugęs  man už rūpestį meilę dėmesį AČIŪ tikrai nepasakys, buvo privertęs suabėjot savo elgesio teisumu. Tačiau man gi to dėkingumo nereikia, aš jaučiu gyvenimo pilnatve tik tuo atvėju, jei turiu galimybe dar keletą metų tą meilę duot  ir jaust kad manęs vaikui dar reikia...
Papildyta:
ačiū už supratimą, tiesą sakant "pagaunu" save svajojant, apie tokį laiką, kai galėsiu be baimės ir trukdymų tik aš ir mano sūnus  atsigerti ryte arbatos, kai niekas nevers mano sūnaus pulti plauti lėkštės, vos tik spėjus pavalgyti- antraip gali būti apkaltintas nepagydoma tinginyste. kai žiūrint komediją, abu galėsime garsiai juoktis iš komiškų situacijų, grįžusi iš darbo nebematysiu gėdos jausmo vaiko akyse, dėl to kad jis nori apsikabinti mama nes pasiilgo. Anot mano vyro tai nevyriška. Pas mus namie didelė įtampa, kartais net ausyse spengia... Ir tikriausiai tik man turi būti gėda ir apmaudu, kad iki šiol be niekeno pagalbos negalėjau rasti tinkamo sprendimo...


bekit kuo toliau nuo jo .. juk pati ta suprantate 4u.gif
Atsakyti
Na mano situacija tokia pat... Tik dar turim bendra vaika... Mes nesusituoke... Jau kaip ir apsisprendziau, tik nezinau kaip jam pasakyti... JIS gyvena pas mane... Butu lengviau iseiti paciai... O kaip is pradziu viskas buvo grazu... Nebenoriu su niekuo gyventi... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(serephe @ 2007 03 13, 11:05)
esu naujoke siame sauniame klube, taciau labai dziaugiuosi radusi sia tema, nor kaip matau ji nelabai gvildenama... Tikiuosi niekas nesupyks, jei kalbesiu ir klausiu jusus patarimo sia tema, taciau pakeisiu viena antrastes zodeli:[COLOR=red]Jautrus vaikas ir patevis? Gyvename kartu jau 3 metus, skaitau ivairios literaturos, bandau padeti ir sunui ir esamam vyrui, kadangi matau kad abiem sunku derintis vienam prie kito. Viliuosi, kad viskas laikui begant keisis tik i gera, taciau tenka l nusivilti. pakvipo skirybom... verysad.gif Tiesiog vyras pergrieztas mano sunui, perreiklus ir perkritiska ir kas baisiausia nenori to pripazinti. Teigia kad jo elgesyje viskas o.k, tik as sunu per daug lepinu ie tiek demesio bei svelnumo kiek vaikui is mano puses yra skiriama, tikrai nereikia. bet ar gali vaikui, o ypac jautriam vaikui, demesio buti per daug??? Patarkit prasau, man tikrai l sunku. gal kuri nors is mamyciu isgyvena panasia situacija. Sunui 11m., kai skyriausi, jam tebuvo 1.5m., po to salia manes jis nemate jokio vyro. 8-ta gimtadieni jau sventema tryse, nuo pat pirmu dienu dabartinis vyras(tada dar draugas) dielio susizavejimo ar demesio mano vaikui nerode. Taciau matydama kad jis geras ir doras zmogus, vyliausi, kad ilgainiui situacija ims keistis i gera. matyt klydau.



Labas
Skaitau tavo istorija ir atrodo jog pasakotum manaja, tik kad mes su vyru tfu tfu tfu nesiskiriame bet tos neigiamos emocijos tarp vyro ir mano sunaus mane baigia isvaryti is proto labai pavargau buti ta tarpininke, bet vis nenuleidziu ranku tai kainuoja labai daug nervu bet as kaip ir tu turiu sazininga ir dora vyra tik niekaip neatrandu to aukso viduriuko kada buna gera kai salia vaikas ir vyras. Stiprybes tau mirksiukas.gif
Atsakyti
Skaitau ir galvoju, kad man tada pasisekė. mano draugas ir sūnus sutaria puikiai. pripratimui ir apsišlifavimui prireikė 2 metų. taip visko buvo isterijos, policjos sunku, ligoninių, nesiplėsių, bet mano draugas viska atlaikė visada buvo šalia mano sūnaus, nors prieš tai ir neturėjo savo vaikų stengėsi labai auklėjo, barė, žaidė, juokėsi, abu buvo laimingi nelaimingi. turime dbar ir bendra vaika, esu laiminga kas ryt dėkoju už savo vaikus ir drauga.
kas svarbiausia supratau mama geriausia pažysta savo vaika ir ji turi vyrui pasakoti kaip kas yra, bet nesikišti į santykius (nekalbu apie kai jau despotiškai elgiasi su jūsų vaiku, erzina, muša, žemina, skauda, atstumia) tai jokiu būdu negalima leisti. o visa kita patys vyriškai išsiaiškins. viena karta jie prasikalbėjo 6 valandas blink.gif buvo visko verkimo rėkimo. bet dabar po 6 metų kartu galiu pasakyti mano draugas yra puikus vyras ir puikus tėvas.
Atsakyti
Sveikos.Perskaiciau.ir supratau,kad ne vienai man taip yra.Situacija:

esame issikyre su vaiko tevu. Vaikui dabar 3.5 metu.
Naujasis vyras salia daugiau nei metai,gyvename kartu.
Vaikas ji vadina tevu- pats taip pradejo.
Jis aktyvus,pasiutes, bet tikrai geros ir jautrios sirdies.
Tik mane neramina..kaip jis elgiasi su vaiku.Jis geras, bet labai grieztas.
Savo vaiku neturi.
Labai retai ji prisiglaudzia ar pamyluoja. Jis ka nors bumba ir buma. Ne taip darai,blogai padarei,ta-ana daryk.Kartais atrodo net tyciojasi...(arba jis nesuvokia,kad tokio amziaus vaikas,visko nesuvokia kaip suauges ir negali padaryti)Pastoviai aukleja- o neuzsiima nieko su juo.
Niekuo.......
Aisku, vaikas aktyvus,eina,zvimbia ir t.t....
Bet- ar tai normalu, Ar taip vyrai elgiasi ? ar tai pasikeis?
Nes jis nori tureti ir bendru aiku ateity....
Jis nera is tu svelniuju,ir manes neapkabina daznai,nebuciuoja daznai.
Bet visada rupestingas,paraso,kad myli (aisku ir pasako). Bet nera toks svelnus kaip noreciau.
Na...bet jis vyras. Nenoriu tokio 'skysto ' vyro... Bet..ar verta nerimauti del elgesio su vaiku?Gal as perdedu?gal man taip atrodo? Nes nera taip,kad nekestu..tiesiog jis saltas...grubokas...bijo parodysi jausmu tam vaikui...sad.gif
Kai bandziau pasikalbeti- jis nenori. Tik mane isklause, ir pasake,gerai- supratau.
laukiu Jusu nuomones....
p.s. ir tai ne as vienu pastebiu,tiek mano,tiek JO seima. Sako: nebuk toks greiztas,nebuk toks grubus, geras tas vaikas...
kaip man ELGTIS.....???
Atsakyti
QUOTE(Jestea @ 2012 11 08, 00:00)
Sveikos.Perskaiciau.ir supratau,kad ne vienai man taip yra.Situacija:




Labai primena mano situacija. As jau išsiskyriau. Viena is priežasčių- mano sveikatos blogėjimas, nes kiekvieną dieną įtampa namie jau buvo nepakeliama, apie elgesį su dukra, jau net nekalbu...
Dabar gyvename labai ramiai... 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Krisanta: 08 lapkričio 2012 - 19:38