Įkraunama...
Įkraunama...

Visi klausimai apie HIPP mišinukus

QUOTE(~saulyte~ @ 2007 06 08, 19:20)
As pirkau NUKO parduotuveje Silo g. 11.Ten tikrai yra melsvu pakuociu.
Papildyta:
O gal musu padaznejes valgymas susijes su karstesniu oru?  g.gif


aha pas mus taip pat tik nuke yra melynu kokiu tik nori smile.gif siauliuose jei kam reiks tai aido gatveje, bijau pameluoti numerio smile.gif prie dakaro.

na siaip vaikiukai kai karsta maziau valgo, tik geria daugiau g.gif nors mano tai kaip valges taip ir valgo, gal net didesnem porcijom biggrin.gif ivedineju kosytes, sakau gal bus sunku, vis tik kietas maistas, ne misinukas, bet kur tau, kapoja kaip didelis biggrin.gif
Atsakyti
Nežinau ar 3 mėn. kūdikiui neperdaug 210 ml 5kart dienoj? Dar vakar daviau po 180, čia pagal Hipp rekomendacijas, bet jis pavalgyavo ir klykdavo keletą minučių, ir gydytoja sakė, kad turėtų suvalgyt litrą.
Bet Hipp rekomenduoja šitą kiekį tik nuo penkto mėn, o maniškiui tik trys doh.gif
Kiek kitos mamos duods - duodavo trijų mėn. mažyliui Hipp?
Atsakyti
QUOTE(Saulužė @ 2007 06 10, 23:25)
Nežinau ar 3 mėn. kūdikiui neperdaug 210 ml 5kart dienoj? Dar vakar daviau po 180, čia pagal Hipp rekomendacijas, bet jis pavalgyavo ir klykdavo keletą minučių, ir gydytoja sakė, kad turėtų suvalgyt litrą.
Bet Hipp rekomenduoja šitą kiekį tik nuo penkto mėn, o maniškiui tik trys doh.gif
Kiek kitos mamos duods - duodavo trijų mėn. mažyliui Hipp?


Jeigu normaliai priauga svorio,tai tikrai nereikia jaudintis,kiek suvalgo rolleyes.gif Maniskei 4men ir suvalgo tiek,kiek 2men (pagal rekomendacija ant pakelio),retkarciais daugiau,bet svoris auga puikiai,tai tikrai nesijaudinu schmoll.gif Gaunasi,kad per diena suvalgom 700-800ml (2-3k MP ir 2-3k misinuko),o pagal svori turetume virs 900 g.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimuke @ 2007 06 11, 09:45)
Jeigu normaliai priauga svorio,tai tikrai nereikia jaudintis,kiek suvalgo  rolleyes.gif  Maniskei 4men ir suvalgo tiek,kiek 2men (pagal rekomendacija ant pakelio),retkarciais daugiau,bet svoris auga puikiai,tai tikrai nesijaudinu  schmoll.gif  Gaunasi,kad per diena suvalgom 700-800ml (2-3k MP ir 2-3k misinuko),o pagal svori turetume virs 900 g.gif



Gydytoja sakė, kad svoris normalus, bet man atrodo, kad kiek mažokas g.gif
Man tik baisoka, kad jei čia per didelis kiekis tokio amžiaus kūdikiui, tai kad skrandukas jam neišsitampytų unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Saulužė @ 2007 06 11, 10:58)
Gydytoja sakė, kad svoris normalus, bet man atrodo, kad kiek mažokas g.gif
Man tik baisoka, kad jei čia per didelis kiekis tokio amžiaus kūdikiui, tai kad skrandukas jam neišsitampytų unsure.gif

Kiek sveriat? Po kiek priaugat? Na manau daugumai mamu atrodo,kad per mazai sveria, per mazai valgo ir t.t. Prisimenu tuos laikus,kai mociutes viliodavo sauksteliu "sitas uz mamyte, anas uz teveli", o paskui vaikai issipute nuo tu kosiu kaip balionai. Maniske man rodos irgi gal mazokai,bet as del to nekiek nestresuoju schmoll.gif Valgo kiek nori ir kada nori, linksma, auga,tai ir viskas puiku thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimuke @ 2007 06 11, 11:51)
Kiek sveriat? Po kiek priaugat? Na manau daugumai mamu atrodo,kad per mazai sveria, per mazai valgo ir t.t.



3 mėn. sveria 5500 g, o gimė tai mažutis 2800 g ax.gif
Priauginėjom po kilogrmą, paskutinysyk pusę
Aš jam daugiau duodu, nes mačiau, kad kai tik baigdavos maistelis - paleisdavo dūdas net kūkčiodamas, o dabar pavalgo ir ramu tongue.gif
Tik vat galvoju, jei jis jau valgo tiek, kiek turėtų valgyt nuo penkto mėn, tai turbūt kitą mėn reiks papildomai duot. ar nebus jam perdaug 4u.gif

O gal Hipp 2 tas pats kiekis sotesnis, nors jis nuo penkto mėn, man rodos g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saulužė: 11 birželio 2007 - 22:43
QUOTE(Saulužė @ 2007 06 11, 23:38)
3 mėn. sveria 5500 g, o gimė tai mažutis 2800 g ax.gif
Priauginėjom po kilogrmą, paskutinysyk pusę
Aš jam daugiau duodu, nes mačiau, kad kai tik baigdavos maistelis - paleisdavo dūdas net kūkčiodamas, o dabar pavalgo ir ramu tongue.gif
Tik vat galvoju, jei jis jau valgo tiek, kiek turėtų valgyt nuo penkto mėn, tai turbūt kitą mėn reiks papildomai duot. ar nebus jam perdaug 4u.gif

O gal Hipp 2 tas pats kiekis sotesnis, nors jis nuo penkto mėn, man rodos g.gif


blink.gif na daug suvalgot. mano 7 men duodu po 225ml biggrin.gif bet as irgi truputi daugiau nei ant pakelio nurodyta duodavau nes taip pat nepatenkintas sauke! smile.gif hipp2 nuo 4men. siaip skrandukas gali issitampyt, ir jus nemazai priaugat. mano drauges leliukas dvieju menesiu priaugo 1300g paskutini men, tai daktare sako oho, jei taip ir toliau 4 menesiu i mokykla gales eiti lotuliukas.gif yra kzakokia formule, kiek turi suvalgyti i para, tik bijau pameluoti, man rodos kad turi suvalgyt 1/8 savo svorio. tai tarkim jei sveria 5500, turetusuvalgyti 687.5, tai iseina po 130 per karta blink.gif oi nesamone doh.gif mes apgaudinedavom truputi maziuka savo tongue.gif ax.gif duodavau truputi mazesne soske, na skylute mazesne, jis ilgiau traukdavo ir jam atrodydavo kad daugiau pienuko blush2.gif lotuliukas.gif vis gi sotumo jausmas ateina veliau, o jei didesne soske, tai isgerdavo vienu mauku ir ziuredavo akis isputes biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Saulužė @ 2007 06 11, 23:38)
3 mėn. sveria 5500 g, o gimė tai mažutis 2800 g ax.gif
Priauginėjom po kilogrmą, paskutinysyk pusę
Aš jam daugiau duodu, nes mačiau, kad kai tik baigdavos maistelis - paleisdavo dūdas net kūkčiodamas, o dabar pavalgo ir ramu tongue.gif
Tik vat galvoju, jei jis jau valgo tiek, kiek turėtų valgyt nuo penkto mėn, tai turbūt kitą mėn reiks papildomai duot. ar nebus jam perdaug 4u.gif

O gal Hipp 2 tas pats kiekis sotesnis, nors jis nuo penkto mėn, man rodos g.gif

Mes 4men panasiai tiek sveriam ax.gif Manau visai normaliai jus cia priaugat, tikrai nera ko jaudintis, ir duok kiek tik nori valgyt.Juk ir gime nedidele. nemanau kad labai jau gerai priaugt per men kokius 2kg ir daugiau blink.gif Maniske irgi kartais paleidzia dudas, kai maitinu misinuku, niekaip neatspeju kiek jai padaryt. Kai daug padarau,tai palieka nemazai, kai maziau padarau,tai alkana dar lieka doh.gif
Del misinuko,tai duok iki 5men Hipp1, jis irgi sotus. Hipp2 yra subalansuotas vyresniam kudikiui, kitokiu ir kitais kiekiais medziagu yra. Nors as pvz primaitinau ir Hipp Pre ir Hipp1, bet suvalgydavo tiek pat, nors Hipp1 ir yra sotesnis g.gif
Papildyta:
QUOTE(ssiimmaa @ 2007 06 12, 00:37)
blink.gif na daug suvalgot. mano 7 men duodu po 225ml biggrin.gif bet as irgi truputi daugiau nei ant pakelio nurodyta duodavau nes taip pat nepatenkintas sauke! smile.gif hipp2 nuo 4men. siaip skrandukas gali issitampyt, ir jus nemazai priaugat. mano drauges leliukas dvieju menesiu priaugo 1300g paskutini men, tai daktare sako oho, jei taip ir toliau 4 menesiu i mokykla gales eiti  lotuliukas.gif yra kzakokia formule, kiek turi suvalgyti i para, tik bijau pameluoti, man rodos kad turi suvalgyt 1/8 savo svorio. tai tarkim jei sveria 5500, turetusuvalgyti 687.5, tai iseina po 130 per karta  blink.gif oi nesamone  doh.gif mes apgaudinedavom truputi maziuka savo  tongue.gif  ax.gif duodavau truputi mazesne soske, na skylute mazesne, jis ilgiau traukdavo ir jam atrodydavo kad daugiau pienuko  blush2.gif  lotuliukas.gif vis gi sotumo jausmas ateina veliau, o jei didesne soske, tai isgerdavo vienu mauku ir ziuredavo akis isputes  biggrin.gif


10d-2men 1/5 svorio
2-4men 1/6 svorio
4-6men 1/7 svorio
6-8men 1/8svorio
8-11men 1/9 svorio
12 ir daugiau 1/10 svorio

Na del apgaudinejimo,tai nezinau. Pries kelias savaites pakeiciau soskyte su didesne skylute,tai suvalgom vistiek tiek pat g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mylimuke: 12 birželio 2007 - 08:55
Labai AČIŪ mamytės už patarimus ir informaciją 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Dabar grįžom iš gydytojos, tai pasakė, kad jei vaikas klykė, o dabar pavalgęs ramus, tai vadinas jam taip gerai ir nereikia laikytis jokių rekomendacijų bigsmile.gif
Pasiskaičiavau, kad dabar turėtų valgyt 183 ml, bet kadangi jam tiek mažai, tai galvoju pabandyt jau duot po šaukštelį tyrelės {gyd. jau leido tyrelių} Gal jam taip būtų sočiau ir nereiktų tampyt skranduko g.gif Tik kažin ar nuo šaukštuko pasisotins
O dėl soskės su mažesne skyle, tai atkrenta schmoll.gif Dabar jis valgo antro numerio, o arbatėlę pirmo. Oi kaip nepatinka, kad sunkiau bėga lotuliukas.gif
Ssiimmaa, bet tavo mažiukas juk jau valgo ir kitokio maistelio, dėl to gal tiek gana. ax.gif
Ai, nebežinau mamos, kažin kodėl nėra bendrų taisyklių visiems vaikeliams doh.gif Taip būtų lengva augint mažius lotuliukas.gif
Atsakyti
Klausiau mamos telefone, tai sakė, kad taip permaitinsiu vaiką blink.gif Duot po 180, o tik nakčiai 210, bet aš taip jau dariau ir dieną klykė vaikas doh.gif Sunkiai išlaukdavo iki kito maitinimo verysad.gif O tyrelės neva ne anksčiau, kaip nuo 4 mėn
Gaila, kad nebeveikia Hipp telefonas mitybos klausymams doh.gif



 i 
Pašalinta off-topic žinutės dalis
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo HappyAngel: 29 lapkričio 2009 - 11:07
QUOTE(Saulužė @ 2007 06 14, 19:31)
Klausiau mamos telefone, tai sakė, kad taip permaitinsiu vaiką blink.gif Duot po 180, o tik nakčiai 210, bet aš taip jau dariau ir dieną klykė vaikas doh.gif Sunkiai išlaukdavo iki kito maitinimo  verysad.gif O tyrelės neva ne anksčiau, kaip nuo 4 mėn
Gaila, kad nebeveikia Hipp telefonas mitybos klausymams doh.gif

O jeigu pabandytum duoti vandenuko virinto truputi?Gal ne tiek daug pieno valgytu tada... Nors manau ir nuo pieno nieko neatsitiks, tegu valgo kiek nori irnesakyk.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimuke @ 2007 06 14, 21:33)
O jeigu pabandytum duoti vandenuko virinto truputi?Gal ne tiek daug pieno valgytu tada... Nors manau ir nuo pieno nieko neatsitiks, tegu valgo kiek nori  irnesakyk.gif



Vandenį spjauna lauk lotuliukas.gif
Tarp maitinimų duodu arbatėlės, visada duodavau
Manau, kad nebesuksiu sau galvos, tegu valgo tą mišinuką, nelaikysiu gi alkano. O jau kai bus mažai, įvesiu papildomą maitinimą. Kitos išeities nematau, nors ryt dar klinikose užklausiu, bet turbūt pasakys tą patį. O man jau galva tinsta nuo visokių ieškojimų ir skaitymų doh.gif Visur vis tiek tas pats, kad maistas tik nuo 4 mėn. ir ne anksčiau. Aišku, čia SM skaičiau, kad ir tokio amžiaus duoda obuoliuko, banano ir net tyrelių, bet paskiau jei kas, tai problemų bus man su vaiku, o ne kitiems. unsure.gif
Žodžiu, kol kas prieinu išvada, kad tegu valgo dar tik mišinuką, kad ir daugiau bigsmile.gif
Atsakyti