Įkraunama...
Įkraunama...

Visi klausimai apie HIPP mišinukus

tikra tiesa blink.gif Maitinu as savo leliu HIPP 1 ir valgo skaniai ir noriai, bet gi eme ir dingo senasis ir pasirode naujasis HIPP 1 su kazkokiu gelezies prieskoniu schmoll.gif tai vaikas raukosi, stumia su liezuviuku buteliuka lauk ir nevalgo, jei anksciau suvalgydavo 140-160 g, tai dabar geriausiu atveju 100 g. sumaitinu ir tai po ilgu dvikovu su vaiku doh.gif . Aplekiau issigandus visas parduotuves ir, aciu dievui, radau dar senos sudeties dideles pakuotes (800g), tai uzzipirkau artimiausiam menesiui.
As cia skaiciau, ka mamos kalba apie NAN misinukus, tai ten irgi nemazai raso kad metalo skonis jauciasi, nes i juos gelezies yra ideta,tai dabar galvoju, kad su Hipp tas pats
Atsakyti
mes irgi valgom hipp 1 jau bevei 3 men, ir berods viskas gerai, tik tas naujasis skonis naujose pakuotese nelabai patinka, nes labai jau gelezis jauciasi, bet ieskom po parduotuves senojo skonio doh.gif
Atsakyti
Mano dukrele neskiria senojo ir naujojo misinuko HIPP2 skonio smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Pediatrė Virginija @ 2009 02 05, 10:12)
Sveiki,
manau, kad ne vienai pasitaikys tokia situacija.
Šiuo metu keičiasi HiPP pieno mišiniai, o parduotuvėse galite rasti ir senųjų, ir jau naujųjų.
Nauji pieno mišiniai yra dar labiau patobulinti, savo sudėtimi dar labiau priartinti mamos pienui. Pagal naująsias ES direktyvas turi keistis ir mišinių vartojimo amžius ,o nuo 2010 metų tolesnio maitinimo pieno mišiniai bus tik nuo 6 mėnesių. HiPP pirmieji tai pakeitė, tuo pačiu pakeitė ir mišinių sudėtis, kad jie atitiktų augančių kūdikių poreikius, jei jie nėra maitinami motinos pienu.
Tolesnio maitinimo pieno mišiniai (HiPP2) yra rekomenduojami kartu su papildomu maistu. Todėl , jei Jūsų kūdikis jau valgo papildomą maistą (daržovių tyrelę ir kruopų košę), Jūs ir toliau jam galite duoti naująjį HiPP2 pieno mišinį, nors jis yra  nuo 6 mėnesių. Tačiau, jei jis yra maitinamas tik pieno mišiniu, tuomet iki 6 mėnesių geriau duoti naujos sudėties pradinį pieno mišinį (HiPP1 ).
Pasikeitus sudėčiai, šiek tiek pasikeitė ir mišinių skonis, todėl kūdikis gali "nustebti", kad skonis kitoks ir vieną , kitą kartą valgyti neįprastai. Bet po keletos kartų, jis įpras ir pradės valgyti noriai.
Gyd Virginija



Aciu Virginijai uz issamu atsakyma. Siaip nepavyko man su Hippu. Grizau prie pirmo, kaip ir patare, o vaikas pradejo atpilineti, ko anksciau nedare. Tai kelias dienas vargau ir nupirkau Aptamila. Siaip irgi paskubejau, neissiaiskinau ir nupirkau alergiskiems vaikams, tai skonis labai prastas, kartus, vaikas nevalge. Galiausiai nupirkau paprasto Aptamilo nuo 6 men. ir viskas normalizavosi, ir valgo gerai ir neatpilineja thumbup.gif O misinuku gamintojai kazkaip turetu pries tokius pokiecius daugiau informuoti, nes gi jau senei zinojo, kad keis misini, bet jokios info nebuvo, o mamos paskui vargsta ax.gif
Atsakyti
QUOTE(rasrai @ 2009 02 24, 22:48)
mes irgi valgom hipp 1 jau bevei 3 men, ir berods viskas gerai, tik tas naujasis skonis naujose pakuotese nelabai patinka, nes labai jau gelezis jauciasi, bet ieskom po parduotuves senojo skonio  doh.gif

mes taip pat naudojam hipp,bet pasirode hipp plius (skaitosi toks pats tik patobulintas) tai pradejom hipp plius maitint.varge kaip uzkietejo viduriai doh.gif ir klizmuciu ir visko reikejo.poto vel perejom ant to pacio kaip iki siol ir viskas gerai 4u.gif
Atsakyti
o ar valgot kas HIPP BIO? ax.gif
Atsakyti
laba diena noriu pasiteirauti,mano mazylei beveik 6savaites,valgem hipp1,bet jis dingo ir pirkau hipp plus 1 pastebejau,kad uzkietejo viduriukai,ismatos kaip plastilinas.nebezinau ne ka daryti,keisti misinuka ar ka?skaiciau,kad nuo hipp nesukelia viduriu kietejimo,tai ir pasimeciau.anksciau bandziau duoti similac,bet ji atpilinejo,o va sitas mum labai gerai butu,nes nustojo pusti viduriukus ir visai neatpilineja,bet va tie viduriukai uzkietejo.ka jus patartumet?gal arbateles duoti daugiau?
Atsakyti
QUOTE(ginitaa @ 2009 02 27, 16:01)
laba diena noriu pasiteirauti,mano mazylei beveik 6savaites,valgem hipp1,bet jis dingo ir pirkau hipp plus 1 pastebejau,kad uzkietejo viduriukai,ismatos kaip plastilinas.nebezinau ne ka daryti,keisti misinuka ar ka?skaiciau,kad nuo hipp nesukelia viduriu kietejimo,tai ir pasimeciau.anksciau bandziau duoti similac,bet ji atpilinejo,o va sitas mum labai gerai butu,nes nustojo pusti viduriukus ir visai neatpilineja,bet va tie viduriukai uzkietejo.ka jus patartumet?gal arbateles duoti daugiau?

mano isvis pats nekakodavo beveik, tai mes valgem hipp ha 1 thumbup.gif
dabar kai krize bandom pereiti prie hipp bio, gal ir sis tiks ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Deissy @ 2009 02 27, 17:07)
mano isvis pats nekakodavo beveik, tai mes valgem hipp ha 1  thumbup.gif
dabar kai krize bandom pereiti prie hipp bio, gal ir sis tiks  ax.gif

nu o as va pasiguodziau tada pameginau duoti ramuneliu arbatos pagerti,tai isgere apie 40ml uzmigo o tada kaip senais laikais,kad prikakojo pampersa lotuliukas.gif thumbup.gif pasirodo tik tiek ir tetruko thumbup.gif
Atsakyti
Pačioje pradžioje duodavau hippo, bet kai padaugėjo MP, nebereikia, o per akciją nusipirkau hipp 1 pakuotę 800 ml, net neatplėšta, galiojimas nesibaigęs. Gal kam reikia? Na kad ir už 20lt smile.gif
Atsakyti
ir aš pykstu ant hipp dėl tų gumuliukų. Siaubas. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ingere @ 2008 01 05, 22:57)
Vieną kart nebūdavo jokių gumuliukų, kitą kart jų labai daug...Manau, čia priklausydavo nuo partijos... g.gif

o koki duodat?

QUOTE(cvietocek @ 2009 04 14, 14:50)
ir aš pykstu ant hipp dėl tų gumuliukų. Siaubas. doh.gif

nu nei karto neturejau su Hipp tokiu problemu, net su vesiu vandenuku plakdama, o jus koki duodat? As duodu NAN 1 HA ir viskas kuo puikiausiai susiplaka g.gif
Atsakyti