Įkraunama...
Įkraunama...

Visi klausimai apie HIPP mišinukus

Pabandem hipp pre tai netiko visai, viska atpyle dabar stovi nenaudojamas verysad.gif
Atsakyti
Na, mūsų patirtis irgi nekokia. Vyras negavo pirkti įprastinio, tai nupirko Hipp 2. Visa laimė, kad vyras buvo namie, ir ramino vaiką ant rankų. Mažis klykia, valgyt nori, o aš tuos gumulėlius visokiais būdais gaudau. Net nelietuvškai kalbėt buvau pradėjus. biggrin.gif
Kitą rytą ramiai, iš anksto pabandžiau daryt tiksliai kaip parašyta. ( pirma beri miltelius, po to dalį vandens, plaki, ir tik po to, kitą dalį vandens). Tai lyg ir neblogai gavosi, tik man jis tirštas išėjo. Per įprastą žinduką nebėgo. Bet ant mišinio nerašo, kad jis tirštas. O gal aš nemačiau. g.gif
Atsakyti
QUOTE(juodojilu @ 2008 02 28, 18:38)
Na, mūsų patirtis irgi nekokia. Vyras negavo pirkti įprastinio, tai nupirko Hipp 2. Visa laimė, kad vyras buvo namie, ir ramino vaiką ant rankų. Mažis klykia, valgyt nori, o aš tuos gumulėlius visokiais būdais gaudau. Net nelietuvškai kalbėt buvau pradėjus.  biggrin.gif
Kitą rytą ramiai, iš anksto pabandžiau daryt tiksliai kaip parašyta. ( pirma beri miltelius, po to dalį vandens, plaki, ir tik po to, kitą dalį vandens). Tai lyg ir neblogai gavosi, tik man jis tirštas išėjo. Per įprastą žinduką nebėgo. Bet ant mišinio nerašo, kad jis tirštas. O gal aš nemačiau. g.gif


Na, nemanau, kad jis turi būti labai tirštas g.gif Na aš kažkaip labai nusivylusi šiais mišinukais, matau ir ne viena g.gif
Atsakyti
Gėrėm Hipp1 nuo 2 mėnesių. Iš pradžių viskas buvo gerai, bet vėliau pradėjo daug atpilinėt ir kietėt viduriukai> Pakeičiau į Nan1 ir viskas susitvarkė.
Atsakyti
mes naudojom irgi misinuka HIPP1 jokiu problemu nebuvo,nei atpylinejo,nei ka.....
viskas buvo tvarkoj,dabar jau perejomi misinuka HIPP2 ir jokiu problemu nera.viskas gerai, visa nakti ismiega, 9 eina miegot o 7-8 ryte keliasi
Atsakyti
mes gal jau pora menesiu valgom HIPP1....bandom iki jo ir NAN ir Aptamil...is ju nieko gero....Nuo NAN bere, nuo Aptamil viduriukus paleido.
Atsakyti
mes gėrėm hipp 1, nu mums tiko dabar geriam hipp2 irgi tinka. nors kai pirmą nr gėrėm tai kietėjo viduriukai iki 3 mėn, bet kiek bandėm nuo visų vienodai doh.gif čia jau mūsų bėdelė buvo doh.gif
Atsakyti
Iki 3 men. maitinau MP, tada gydytoja patare HIPP HA1 ir is karto mums jis tiko neatpylinejo, viduriukai buvo tvarkoje, kas del saldumo, kaip raso kitos mamos man pasirode, kad jis visai nera saldus, palyginus su Nestle HA1, kuris taip pat tiko. Siuo metu mes jau vartojame HIPP HA2 sotesni misinuka ir nematau jokiu problemu.
Atsakyti
Tai taip ir neradau konkretaus atsakymo., kuris Hipp ruzavas ar melynas yra geresnis., normaliam vaikui?

Pries beveik 6 metus buvo lentynos uzkistas Bio misiniais dabar su probiotikais., tai gi mamytes kurios isbanziusios ir ta ir ta., kuris GERESNIS?
Atsakyti
QUOTE(mantuke @ 2007 08 05, 16:50)
o kur butu galima rast spec. NUKAS parduotuves?

Antakalnyje yra NUKAS,nes mes ten vaziuojam pirkti nes geriam HIPP BIO,tai jo parduotuvese nera schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(gudytejol @ 2008 04 03, 15:40)
Antakalnyje yra NUKAS,nes mes ten vaziuojam pirkti nes geriam HIPP BIO,tai jo parduotuvese nera  schmoll.gif



Hipp melyna maciau akropolio vaistineja yra visi numeriukai nuo 1 iki 3.niekur kitur nemaciau tik ta pirma ant kurio raso iki pradedant primaitinti smile.gif
Atsakyti
Iki 3 men gerdavom MP, po to perejom prie misinuku, dabar geriam HIPP1. Tik negaliu suprasti ar normalu, kad vaikas kakoja 6 kartus per diena?.. Kai tik pradejome, kaku dare kokius 3-4 kartus ir nakti ramiai miegojo, o dabar ir nakti gali 2 kartus privaryti g.gif Idomu, ar viskas gerai, ar cia viduriukus mums paleidzia, ar tiesiog mama visur problemu iesko?.. blush2.gif ax.gif
Atsakyti