Įkraunama...
Įkraunama...

Veltinis 17

4u.gif

aciu uz pagyras:)

Linada- aha, nebedaug liko ir sprogsiu turbut..smile.gif))O Tamsta ar nakti nevelei, ar niekuom nepasigirsi? Jauciu koki tai Valentina lipdai..smile.gif)

Bonbonkea- aha, silkas ant pirstinaiciu. as ji labai megstu dekorui naudoti:) o del kainu- nugi pagalvojau, kad darbo daugiau idedu nei gaunu atlyginimo:)) Tai kazkiek padidinau uztat:))
Atsakyti
QUOTE(Minesota @ 2007 02 10, 22:38)
O čia mano kuklus darbelis  biggrin.gif

user posted image

thumbup.gif
kiek sunaudojai vilnos ?
Atsakyti
QUOTE(MELDA @ 2007 02 11, 12:55)
thumbup.gif
kiek sunaudojai vilnos ?



Sunaudojau apie 300 g vilnos. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Minesota @ 2007 02 11, 13:05)
Sunaudojau apie 300 g vilnos. 4u.gif


Minesota , labai solidus tašiukas. Mano mėgstamiausios spalvos thumbup.gif
Žinot, aš suprantu, kad girtis nelabai gerai blush2.gif ... Bet kartais taip norisi kad ir kiti pasidžiaugtų su tavim kartu 4u.gif
Namelis adatelėms - atsibodo rankioti jas po visą siūlų dėžutę biggrin.gif
user posted imagei
Atsakyti
kaip faina wub.gif labai labai thumbup.gif
Atsakyti
Rubberneck, smagus namelis adatėlėms, labai primena žydintį kaktusą, tikriausiai tokia mintis ir buvo? wub.gif
Atsakyti
QUOTE(pavonija @ 2007 02 11, 13:31)
Rubberneck, smagus namelis adatėlėms, labai primena žydintį kaktusą, tikriausiai tokia mintis ir buvo? wub.gif

Na taip blush2.gif
Kažkodėl prieš pradedant į galvą atėjo tik du spygliuoti dalykai - ežes ir kaktusas lotuliukas.gif
Atsakyti
Darbelių gražumas neišpasakytas. BambukInis paveikslas tiesiog BEŽODŽIŲ....
Girdėjau apie tokius triušius kuriuos galima pešti, jų vilną suverpti ir mezginius mezga.
Ar vėlimui jų vilnelė naudojama, gal kuri bandėt?
Atsakyti
anoje temoje apie tai buvo šnekėta... tų triušiukų vilna nesivelia schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Rubberneck @ 2007 02 11, 13:33)
Na taip  blush2.gif
Kažkodėl prieš pradedant į galvą atėjo tik du spygliuoti dalykai - ežes ir kaktusas  lotuliukas.gif

Pagirsiu už tai, kad panaudojai daugiau nei vilną mirksiukas.gif
Aš suprantu, kai žmogui reikia pagyrų tobulėjimui ax.gif
Kaži kas būtų jei grūščiau viską ką padaru g.gif kad ir be meilės lotuliukas.gif
Šeip yra ir pagyrų skyrelis.
Aplamai kaip kas nori taip tas daro, kas giriasi, kas nervus tampo, kas teršia forumą ar apsimetinėja keliais asmenimis lotuliukas.gif tokia jau žmogaus prigimtis mirksiukas.gif
Atsakyti
gal kas nors žinote kur galima gauti geltonų dažų vilnai? g.gif kažkaip bent jau Senukuose geltonos spalvos nebuvo... g.gif
Atsakyti
4 Doseth
Na, negrūdu ir aš visko.
Šiaip jei jau Tamstą mano "veltiniai" taip erzina - atsiprašau, daugiau tai nepasikartos. schmoll.gif
P.S. Vis galvoju - kodel jūs, velimo profesionalai, nesuprantat paprastų mėgėjų džiaugsmo? To, kad mums kiekvienas pavykęs darbelis yra savotiška pergalė ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rubberneck: 11 vasario 2007 - 13:32