Įkraunama...
Įkraunama...

Veltinis 17

QUOTE(Minesota @ 2007 02 20, 10:34)
Siūlės (tokie grioveliai siūlių vietoje) susidaro dėl to kad blogai užlankstai kraštus ant šablono, o ne nuo kočiojimo.  Reikia labai gerai prispausti kraštus prie šablono. 4u.gif

Man tai didžiausia problema siūlių vietoje yra veltinio sustorėjimas.

tai aš ir sakau, kad nelabai išmanau, bet va kai neidealiai išdelioju, tai šabloną ištraukus pavyksta siūlių išvengti, o jei kočiočiau 50 kartų (čia aišku irgi reikia išsiaiškinti kas omeny turima) tai siūlės nori nenori išsiplotš ir susidarytų mastau.gif bet čia man wink.gif
Atsakyti
Foto parodysiu, kai fotiką MB parneš namo (į darbą išsitempęs bash.gif: )
1. Apyrankė su gėle ant palangės guli, (kuri gresia sesei atiduoti, nes yra žalia, o sesuo žalios spalvos "ligonė").
2. Viena nevykusi - bandyta apsiuvinėti, bet vistiek nieko gero (tik kad supratau, kaip sukti rutuliukus, kad raukšlyčių nebūtų). Kai metasi raukšlė palyginu, o ne spaudžiu, kaip anksčiau, manydama, kad užsikočios fool.gif
3. Kepurė mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(DOSETH @ 2007 02 19, 23:47)
O aš atvažiuosiu ne viena tongue.gif  Kad galėčiau apsiginti nuo 11nr lotuliukas.gif

T.y. trise lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

o kuo 11 numeris nusikalto lotuliukas.gif
tai mane prirasykit 12 numeriu prasom bigsmile.gif
Doseth, nepamirsk mano uzsakymo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Minesota @ 2007 02 19, 19:24)
Va taip atrodo norinčių dalyvauti sąrašiukas:

1. Sraigutė
2. Balu
3. Diva
4. Tapkutė
5. Ievuschka
6. Rim@
7. Saullute (įrašiau savavališkai  )
8. Minesota
9.  Doseth
10. rožės arbatinyje

Aš pati galėčiau atvažiuoti apie 17:30-17:45.  Pasiūlykit kokią nors kavinukę Jakšto gatvėje arba šalia kur galėtume susirinkti .

Jolančiuk, būtinai prisijunk prie mūsų kai tik galėsi.  4u.gif

tai jau būtinai prisijungsiu thumbup.gif , tik jūsų kaip visų ir nepažįstu ( tik Tapkutę iš kursų mirksiukas.gif )
o dėl kavinukės, tai galite susitikti kur yra Grand kazino iš šono tokia kavinė ( ankščiau vadinosi "Užsuk" einu db ten kartais, tačiau niekaip neprisimenu dabartinio pavadinimo doh.gif , ten vietos daug mirksiukas.gif o ir šalia Jakšto gatvė
Atsakyti
parasykit tiklu adresa, nes nugrybausiu thumbup.gif
Atsakyti
Merginos, Jakšto g. 9, prie Vaidilos teatro yra kavinė, bet negaliu prisiskambinti, informacijos duodamas tel. nr. yra neteisingas. Aš pati toli nuo centro.

Gal kuri centre esat ir užsakytumėt staliuką rytoj, 17:30, 15 personų?
Atsakyti
Išduokit paslaptį, koks ten renginys bus pas Baltas Kandis rytoj ?
Atsakyti
QUOTE(Runciuke @ 2007 02 20, 14:19)
Išduokit paslaptį, koks ten renginys bus pas Baltas Kandis rytoj ?


Rytoj, 19val. Vaidilos teatre renginys Baltų kandžių dirbtuvių atidarymo proga. Visus besidominčius kviečia sudalyvaut. O prieš tai kas gali renkasi kavinukėj prie teatro šiaip pasiplepėt,kas nepažįstamas-susipažint, gal kokius neaiškumus išsiaiškint ar patirtim pasidalint.O nuo kalbų apšilusios keliausim į Vaidilos teatrą biggrin.gif
Runciuke-jei tik gali būtinai atbėk, manau, bus smagu ir įdomu.

P.S. Aš gavau kvietimą per sms.Tai rašo,kad vyks vėlimo programų pristatymas,loterija.
Atsakyti
QUOTE(Minesota @ 2007 02 20, 12:16)
Merginos, Jakšto g. 9, prie Vaidilos teatro yra kavinė, bet negaliu prisiskambinti, informacijos duodamas tel. nr. yra neteisingas.  Aš pati toli nuo centro. 

Gal kuri centre esat ir užsakytumėt staliuką rytoj, 17:30, 15 personų?

Ar Tu šį turi omeny: Vaidilos rusys. A.Jaksto g. 9, 2600 Vilnius Tel. (8-5) 2124193? smile.gif
Aš tai užeiti negaliu, bet tai gal galų gale yra kitoj kokioj kavinėj. Juk ten tikrai aplinkui nemažai smile.gif
Va kad ir Ex"Užsuk" blush2.gif Arba "Opera" smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tapkute: 20 vasario 2007 - 14:32
va dar is interneto gelmiu:

http://www.wildturke...earableArt.html
4u.gif
Atsakyti
Šaunaus jums pasibuvimo ryt 4u.gif .
Na galbūt jau pribrendo reikalas pasirodyti ax.gif .
Žadėtieji „Papukai“ pakabutis ant raktų ( blush2.gif dar be užsegimo):

user posted image

user posted image

„Širdutė su vardu“ pakabutis mobiliam telefonui:

user posted image

Ir mano pirmosios kumštinės pirštinaitės ax.gif :

user posted image

user posted image

Ir dar fotosesijos eilėje lotuliukas.gif krūva vaikiškų sagių 4u.gif . Bet jas palieku kitam kartui mirksiukas.gif .
Atsakyti
Labai gražūs visų darbeliai. Super! As nuolat apsilankau veltinio forumuose, bet rašau pirmą kartą. Pasisėmiau daug žinių iš jūsų patirties ir pramokau velti. Rodau savo gėlytę, subaksnotą adatėlėmis smile.gif

user posted image
Papildyta:
Na gal dabar pavyks geriau įkelti nuoroda g.gif

[URL=http://public.fotki.com/ramkos/sags/turkiosalotinesilagele.html]
Atsakyti