Įkraunama...
Įkraunama...

Veltinis 17

QUOTE(Diidi @ 2007 02 19, 23:05)
gal ne laiku ir ne vietoje... blush2.gif  gal galit padet... noriu parodyti savo darbeli...nezinau, kaip foto ikelti g.gif



Sveika prisijungusi 4u.gif
Gal bandyk ikelti nuoroda, nes pacios nuotraukytes manau neleis ikelti ir nuotrauka jau turi buti patalpinta kokiame nors neternetiniame puslapyje.

Laukiam nuotrauku
Atsakyti
Atvarau ir as, kur rasyti, ka daryti?????? Kazka praleidau, valdo sarasa minesota, priglauskit mano telefona: parasysiu i AZ smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Minesota @ 2007 02 19, 20:24)
Va taip atrodo norinčių dalyvauti sąrašiukas:

1. Sraigutė
2. Balu
3. Diva
4. Tapkutė
5. Ievuschka
6. Rim@
7. Saullute (įrašiau savavališkai  )
8. Minesota
9.  Doseth
10. rožės arbatinyje

Aš pati galėčiau atvažiuoti apie 17:30-17:45.  Pasiūlykit kokią nors kavinukę Jakšto gatvėje arba šalia kur galėtume susirinkti .

Jolančiuk, būtinai prisijunk prie mūsų kai tik galėsi.  4u.gif

O aš atvažiuosiu ne viena tongue.gif Kad galėčiau apsiginti nuo 11nr lotuliukas.gif

T.y. trise lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo DOSETH: 19 vasario 2007 - 23:48
[quote=Ametiste,2007 02 09, 20:22]Del tapkuciu formos, taip, ten dvi tapkutes. Kadangi pavyzdyje veltos mazhutes tapkutes, tai galima ir taip velti. Bet, jei didesnes velti, tai man atrodo, kad butu patogiau po viena, t.y. sablona tokiu atveju reiketu kirpti per puse ir tapkutes velti 2 atskirai.
Papildyta:
O cia akims paganyti dar vieni auskariukai. Sie su perliukais smile.gif
user posted image
[
thumbup.gif
labai grazus auskariukai....
o mano stai tokie isejo pirmieji user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Diidi: 19 vasario 2007 - 23:57
Aciu Diidi uz gera zodeli smile.gif. Tik tavo nuotraukytes kazkodel nematau. gal nepavyko ikelti, o gal dar kaip naujokui neleidzia g.gif . Pabandyk nuotraukytes o koki www.photobucket.com sukelti, o is ten jau galesi kopijuoti img nuoroda paspaudusi 4u.gif
Atsakyti
KĄ DARYT, KĄ DARYT....
Vakar pradėjau velti kepurę... gana didoka, nelabai telpa į mano bambukinį (patys krašteliai nesusivynioja), bet pakeitus kryptį telpa...
Dabar klausimas:
buvau įkišusi kartotinį trafaretą, pradėjus kočiot, aš jį ištraukiau, kelis kartus prakočiojus, pakeitus kryptį, pakeičiu ir lenkimo linijas....
** Ar reikia kišti atgal tą kartoną?
Su kartonu storoka gaunasi ir vyniojant raukšlės metasi..

Palikau per naktį vonioj, vakare bandysiu kažką dar su ja daryti...

Gal patarimų ar pasiūlymų turit verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Gidija @ 2007 02 19, 20:18)
Bon jornas,

cia yra mano vieni koroliai ir net tik:
http://s96.photobuck...Karoliai078.jpg

Užsegimo nepritvirtinau dar  blush2.gif Man kažkaip smagu papuošalus kepti smile.gif
(tarp kitko, kas čia apie salsą - vaikštau pas tas pačias mergiotes, tik į pažengusius). thumb_yello.gif  sokiai.gif


Off-topic: Geras, aš dar pradedančiųjų, Gabija mane vadina mirksiukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(jovana @ 2007 02 20, 09:29)
KĄ DARYT, KĄ DARYT....
Vakar pradėjau velti kepurę... gana didoka, nelabai telpa į mano bambukinį (patys krašteliai nesusivynioja), bet pakeitus kryptį telpa...
Dabar klausimas:
buvau įkišusi kartotinį trafaretą, pradėjus kočiot, aš jį ištraukiau, kelis kartus prakočiojus, pakeitus kryptį, pakeičiu ir lenkimo linijas....
** Ar reikia kišti atgal tą kartoną?
Su kartonu storoka gaunasi ir vyniojant raukšlės metasi..

Palikau per naktį vonioj, vakare bandysiu kažką dar su ja daryti...

Gal patarimų ar pasiūlymų turit verysad.gif

Jeigu sluoksniai sukibo, kartono nebereikia. As paprastai po kokiu 30-50 pakociojimu sablona traukiu lauk ir toliau be jo kocioju, metau, trinu ir kitaip terorizuoju gamini smile.gif
Atsakyti
Gal į skalbianką kišti?
Kokioj temperatūroj "kankint"? lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(saullute @ 2007 02 20, 10:10)
Jeigu sluoksniai sukibo, kartono nebereikia. As paprastai po kokiu 30-50 pakociojimu sablona traukiu lauk ir toliau be jo kocioju, metau, trinu ir kitaip terorizuoju gamini smile.gif

oho, o tau po 50 pakočiojimų su šablonų siūlės nesusidaro mastau.gif tūrinius vėliau mažai, bet kiek vėliau tai išvis vos keletą kartęlių su šablonų pakočiodavau, kol jausdavau kad vilna sukibusi - bet ne susivėlusi. kitaip man iš karto siūlės smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jovana @ 2007 02 20, 10:15)
Gal į skalbianką kišti?
Kokioj temperatūroj "kankint"? lotuliukas.gif


Na, jeigu jau gana tvirtai suvelta ir vistiek didelė-gali kišt. Bet jei veltinis dar "skystokas"-gal geriau padirbėk dar rankytėm, paformuok.
O kad pakeitei lenkimoi linijas-tai gerai, nesusidarys siūlės, taip ir reikia visada kaitaliot kočiojimo kryptis ir lenkimo linijas.Sėkmės ir laukiam nuotraukyčių smile.gif
Atsakyti
QUOTE(linada @ 2007 02 20, 12:29)
oho, o tau po 50 pakočiojimų su šablonų siūlės nesusidaro mastau.gif tūrinius vėliau mažai, bet kiek vėliau tai išvis vos keletą kartęlių su šablonų pakočiodavau, kol jausdavau kad vilna sukibusi - bet ne susivėlusi. kitaip man iš karto siūlės  smile.gif


Siūlės (tokie grioveliai siūlių vietoje) susidaro dėl to kad blogai užlankstai kraštus ant šablono, o ne nuo kočiojimo. Reikia labai gerai prispausti kraštus prie šablono. 4u.gif

Man tai didžiausia problema siūlių vietoje yra veltinio sustorėjimas.
Atsakyti