Įkraunama...
Įkraunama...

Veltinis 17

QUOTE(ievuschka @ 2007 02 19, 13:40)
Veliant šią gėlytę žirklių nenaudojau, iškart dėliojau vilną tokiais žiedlapiais ir vėliau šlapiai.


Ievuschka, norejau paklausti Taves, zinoma, jei galima blush2.gif . Kiek sluoksniu vilnos dedi, kai veli tuos krepsiukus (pvz. marguciams Velykoms)?
Atsakyti
QUOTE(Vilke @ 2007 02 19, 12:39)
siandien truputi literaturos paskaitinejau apie faktorius velimuisi. tai raso, jog velimasis gereja, kai naudojamo skyscio ph svyruoja 2-10. o bet kokio ph tirpale velimasi gerina nejoniniai detergentai. (labai mazai ju yra pvz perwoll skalbimo milteliuose smile.gif )

nesupratau blink.gif ph 2-10 tai yra faktishkai visas ph spektras, ishskyrus stipria rugshti ir stipru sharma, ar cia pamainom reik merkt i ph2, paskui ph 10? g.gif blink.gif
Atsakyti
QUOTE(uups @ 2007 02 19, 16:56)
nesupratau blink.gif  ph 2-10 tai yra faktishkai visas ph spektras, ishskyrus stipria rugshti ir stipru sharma, ar cia pamainom reik merkt i ph2, paskui ph 10?  g.gif blink.gif


ten raso, kad mazinant ph tame spektre wink.gif kaip tai praktiskai daroma, nezinau, tiesiog paskaiciau teorijos. man visai idomu pasirode, tai parasiau. nors tiesa pasakius, man idomiau su tais nejoniniais detergentais. paieskojau googlej, tai ziuriu uzsieny yra ju pirkti, bet tokiu dalyku pas mus atskirai nemaciau, bent jau as. tik paziurejau pas save i milteliu sudeti, kad pvz perwoll ju yra maziau 5 procentu biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vilke: 19 vasario 2007 - 15:04
oooo, garbingai stojam i chemikių gretas. nieko nesuprantu. man ūkinis geriausias laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(linada @ 2007 02 19, 13:10)
oooo, garbingai stojam i chemikių gretas. nieko nesuprantu. man ūkinis geriausias laugh.gif

nutai ukinis koks ph8 tongue.gif
Atsakyti
Visai pasikyldau tarp tų PH biggrin.gif
Tai geriau kuo didesnis PH ar kuo mažesnis?
Ir geriau kuo didesnis procentas to... nejono biggrin.gif ar mažesnis?
Ačiū iš anksto už išaiškinimą durnai doh.gif
Grįžus eisiu žiūrėti namuose turimas priemones biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ametiste @ 2007 02 19, 14:51)
Ievuschka, norejau paklausti Taves,  zinoma, jei galima  blush2.gif . Kiek sluoksniu vilnos dedi, kai veli tuos krepsiukus (pvz. marguciams Velykoms)?


Paklaust,žinoma,galima biggrin.gif
Tas margučiams veltas iš karšinio, tai sluoksnių kaip ir nelabai galima pasakyti lotuliukas.gif Plėšiu kuokštelį ir dedu, plėšiu ir dedu, ir taip kažkur tarsi tris tuos sluoksnius išdėliojau, bet labai gi priklauso nuo to, kokio storio tuos kuokštelius atsiplėši, kokio storio vienas sluoksnis išeina.Aš beveldama žiūriu-jei atrodo,kad bus plonokas-uždedu dar sluoksniuką.
Su tais sluoksniais-ne visada aišku, pvz.vienas sako,kad veldamas pirštines deda du sluoksnius, o pirštinės išeina net storesnės už tas,kur dėti net kokie trys ar keturi sluoksniukai lotuliukas.gif Na, čia mano tokie pastebėjimai, gal kas ir susigaudo tuose sluoksniuose g.gif Iš patirties tik žinau,kad visuomet geriau pasiseka, kai kloji daugiau plonesnių sluoksnių, negu du-tris storesnius ax.gif
Atsakyti
na o aš radau Latekso parduotuvėje - kaina 1 litro - 11 svarų - manau reikės pabandyti nusipirkti - įtariu ilgam užteks. lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(editam @ 2007 02 19, 15:50)
na o aš radau Latekso parduotuvėje - kaina 1 litro - 11 svarų - manau reikės pabandyti nusipirkti - įtariu ilgam užteks. lotuliukas.gif


Koks svaro kursas šiuo metu? Įdomu,kiek litais išeina-ar brangu?
Atsakyti
[quote=DOSETH,2007 02 18, 12:50]
[quote=Sraigutė,2007 02 18, 12:55]
Na, dar visisškai nenupušau ir į sieną galvos netrankau lotuliukas.gif lotuliukas.gif
DOSETH, nesupratau pasisakymo dėl "Mados infekcijos", kad "gaila savo idėjų, o garbę pelnys kiti..." (na, kažkaip panašiai buvo pasakyta). Man tiesiog įdomu,kas turėta omeny. Pvz., kai "kandys" dalyvavo tame renginy, tai ir buvo pristatyta kaip bendras projetas su ta dizainere Ramune...Niekas jokių idėjų nepasisavino ir kitų rankomis garbės "nesusikrovė"..manau blink.gif blink.gif biggrin.gif
Vaiiii, vaiii, jei nesupranti tai ir nereikia ax.gif
Žinau kas, kur ir su kuo dalyvavo. Nevaryk čia ereziju vėl.
Aurelijai sėkmės 4u.gif tikrai bus sunku.
Aš savo idėjomis nesidalinčiau ir patirtim tai pat. O kad plagijuoja, tai viskas sutvarkoma teisiškai biggrin.gif Nu dėl smulkmės nesidraskysim lotuliukas.gif
tongue.gif

[/quote]
taip taip, turbut cia apie mane, bet as atlikti turiu tik dizaineres ideja techniskai, kuri man bus deramai atlyginta blush2.gif Juk nejaugi dizaineres pacios siuva viska? ne, siuva siuvejai, tai va ir as padirbesiu tik ir viskas ir jokio vardo salia nebus tongue.gif galima sakyt eilinis uzsakymas wink.gif
Tai va smile.gif
O per savaitgali as nieko nedariau, vsentem mazyles gimtadieni ir siandien nieko daryt nenoriu rolleyes.gif sedziu ir neriu tongue.gif gal po kandziu susitikimo daugiau ikvepimo bus smile.gif
Beje, Agnuze lyg is Traku vokes? gal sakau su masinuku? man ziauru, kaip reiks grizti verysad.gif Gal kas i ta puse vaziuoja g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aurelia: 19 vasario 2007 - 16:51
Aurelia, mes dar statomės tik, Žemuose Paneriuose dabar. Iki vasaros įsikelt turim, tai bus galima kooperuotis, kai kur važiuoti reikės, nes aš pati vairuojanti, bet pirmi metai, tai žiemą nevažinėju dabar. Tai šįkart dar nelabai išeitų padėti verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Minesota @ 2007 02 17, 12:02)
Taigi skelbiu pirminį sąrašiuką norinčių dalyvauti Kandžių dirbtuvių atidaryme kartu su sm forumietėm :

norėjau pasiteirauti kurią tiksliai valandą ten prasidės atidarymas mirksiukas.gif ?? nes dirbu iki 19 val, tai negalėčiau su jumis ankščiau susitikti, o būčiau tik 19,10 vietoje
Atsakyti