Įkraunama...
Įkraunama...

Veltinis 17

Tikrai idejos skraido tarp musu...

O as vakar veliau kelnytes dukrytei. Man tai juokingos gavosi. tiksliau tai nezinau ar galima pasakyti, kad gavosi.
Atsakyti
QUOTE(larina @ 2007 02 19, 11:53)
Tikrai idejos skraido tarp musu...

O as vakar veliau kelnytes dukrytei. Man tai juokingos gavosi. tiksliau tai nezinau ar galima pasakyti, kad gavosi.



o kodel juokingos?
Atsakyti
QUOTE(*Diva* @ 2007 02 19, 11:02)
o kodel juokingos?

Vakre imesiu foto, tai bus matyti kodel juokingos.
Virsutine dalis kaip ir nieko, bet klesnes siauros. Kai tyskelnes doh.gif

As nezinau ar gerai dariau, bet pati bandziau, nieko neklausus, tai gal ir ta lekala blogai nusibraiziau. Lekala tai vistiek nusbraizai, tai tik vienos puses, tai jau ten neatskirsi kur priekis, kur galas tu kelniu. Ar as klystu?
Papildyta:
O man vis dar patinka sis forumas. CIA I VELIMO SUBFORUMA
Atsakyti
QUOTE(larina @ 2007 02 19, 12:13)
Vakre imesiu foto, tai bus matyti kodel juokingos.
Virsutine dalis kaip ir nieko, bet klesnes siauros. Kai tyskelnes doh.gif

As nezinau ar gerai dariau, bet pati bandziau, nieko neklausus, tai gal ir ta lekala blogai nusibraiziau.  Lekala tai vistiek nusbraizai, tai tik vienos puses, tai jau ten neatskirsi kur priekis, kur galas tu kelniu. Ar as klystu?
Papildyta:
O man vis dar patinka sis forumas. CIA I VELIMO SUBFORUMA


na taip- jei veli istisa- tai nebent paskui paformuotkitaip. as kaimaziams veliau,tai skirtumonebuvo.o siaip taijei didesnes-as jauciu velciau kiekviena klesneatskiraiir siuciau, tada jau gautustaipkaip reikia.

Papildyta:
o velimo forume radau heiki:)O kodel ji is musu pabego? simtas metu nieko apie ja negirdet... g.gif
Atsakyti
Cia darbelis ne mano, bet kito zmogeliuko.... Pirmasis...
user posted image


O del kelniu. Galvoju isiuti uztrauktuka arba sagas isiuti, kad bent kaip matytusi priekis. Dar as ju nematavau, nes nakti dziuvo, o dabar pana darze, tai tik vakre zinosiu ar bent ilenda i kelnes.
Papildyta:
QUOTE(*Diva* @ 2007 02 19, 11:35)
na taip- jei veli istisa- tai nebent paskui paformuotkitaip. as kaimaziams veliau,tai skirtumonebuvo.o siaip taijei didesnes-as jauciu velciau kiekviena klesneatskiraiir siuciau, tada jau gautustaipkaip reikia.

Papildyta:
o velimo forume radau heiki:)O kodel ji is musu pabego? simtas metu nieko apie ja negirdet... g.gif


Ji jau ten seniai, bet cia nesirodo. As ir jos pasigedau. blink.gif
Atsakyti
QUOTE(DOSETH @ 2007 02 18, 17:12)
Tobulėjam,
Buvo liemenės, dabar jau....rūbai


Jo.... blink.gif paltukai - tai apsiš... galima, ten toks raudonas ilgas - šakės wub.gif
Papildyta:
QUOTE(Agnužė @ 2007 02 18, 07:26)
Man patogu, nes mano kojos nuolat šąla, tai aš tas šlepkes dar ant vilnonių kojinių aunuos lotuliukas.gif  Nors pabandžiau, ir nuo basų nenukrinta, tik šlepsi. Reikėtų joms dirželių arba mažesnę landą kojai daryti. Čia panašios:
user posted image
O lekalą taip dariau:
user posted image



Ačiū už "tipsus" mirksiukas.gif tokias gal ir lengviau nuvelti nei "batukus" ?
Atsakyti
QUOTE(ievuschka @ 2007 02 14, 19:49)
Niekur bėgt nereikia, tuoj  čia parodau biggrin.gif

user posted image

user posted image

user posted image

Ir gėlytė į komplektą

user posted image

Labai dar norėčiau pasisakyt keletu klausimų, bet mažoji ant rankų neleidžia smile.gif
Nes kol viską perskaičiau-tai  doh.gif

Labai grazu thumbup.gif Norejau paklausti kaip gelyte padarei? Nusiveliai kvadrata ir paskui iskarpei? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vyvytė @ 2007 02 19, 13:28)
Labai grazu thumbup.gif Norejau paklausti kaip gelyte padarei? Nusiveliai kvadrata ir paskui iskarpei? mirksiukas.gif


Veliant šią gėlytę žirklių nenaudojau, iškart dėliojau vilną tokiais žiedlapiais ir vėliau šlapiai.
Atsakyti
QUOTE(larina @ 2007 02 19, 11:40)
Cia darbelis ne mano, bet kito zmogeliuko.... Pirmasis...
user posted image


kaip pirmas darbelis labai grazus thumbup.gif
Atsakyti
ievuchka, tašiukas nerealus wub.gif
Atsakyti
siandien truputi literaturos paskaitinejau apie faktorius velimuisi. tai raso, jog velimasis gereja, kai naudojamo skyscio ph svyruoja 2-10. o bet kokio ph tirpale velimasi gerina nejoniniai detergentai. (labai mazai ju yra pvz perwoll skalbimo milteliuose smile.gif )
Atsakyti
QUOTE(*Diva* @ 2007 02 19, 11:35)

o velimo forume radau heiki:)O kodel ji is musu pabego? simtas metu nieko apie ja negirdet... g.gif



nebespeja ji , jai darbo padaugejo... ax.gif
Atsakyti