Įkraunama...
Įkraunama...

Veltinis 17

Vilke, dar nebaigta, džiūsta. Galvoju dekoruoti adatėle, vešiuos šiandien kaiman. Ten šlapiai velti sąlygų nelabai yra, o su adatėlėm galėsiu pabadyti. Ir iš vis kažin ar bus ką fotografuoti, nes kartais visko būna lotuliukas.gif
Atsakyti
[quote=Sraigutė,2007 02 18, 12:55]
Na, dar visisškai nenupušau ir į sieną galvos netrankau lotuliukas.gif lotuliukas.gif
DOSETH, nesupratau pasisakymo dėl "Mados infekcijos", kad "gaila savo idėjų, o garbę pelnys kiti..." (na, kažkaip panašiai buvo pasakyta). Man tiesiog įdomu,kas turėta omeny. Pvz., kai "kandys" dalyvavo tame renginy, tai ir buvo pristatyta kaip bendras projetas su ta dizainere Ramune...Niekas jokių idėjų nepasisavino ir kitų rankomis garbės "nesusikrovė"..manau blink.gif blink.gif biggrin.gif
Vaiiii, vaiii, jei nesupranti tai ir nereikia ax.gif
Žinau kas, kur ir su kuo dalyvavo. Nevaryk čia ereziju vėl.
Aurelijai sėkmės 4u.gif tikrai bus sunku.
Aš savo idėjomis nesidalinčiau ir patirtim tai pat. O kad plagijuoja, tai viskas sutvarkoma teisiškai biggrin.gif Nu dėl smulkmės nesidraskysim lotuliukas.gif
tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo DOSETH: 18 vasario 2007 - 12:50


Vaiiii, vaiii, jei nesupranti tai ir nereikia ax.gif
Žinau kas, kur ir su kuo dalyvavo. Nevaryk čia ereziju vėl.
Aurelijai sėkmės 4u.gif tikrai bus sunku.
Aš savo idėjomis nesidalinčiau ir patirtim tai pat. O kad plagijuoja, tai viskas sutvarkoma teisiškai biggrin.gif Nu dėl smulkmės nesidraskysim lotuliukas.gif
tongue.gif

[/quote]


SIAUBAS, aš apšąlus...apie erezijas patylėsiu, gerbiamoji visagale visažine biggrin.gif biggrin.gif
O savo kandumą prisilaikykite sau mirksiukas.gif
O kiaulių kartu taip pat neganiau biggrin.gif
Papildyta:
Kažkaip net negera paliko irnesakyk.gif .........
Papildyta:

off topic: del salsos gal ir taip, nelabai gilinausi. tik zinau, kad tam klube ne tik sportiniu sokiu atstovai veda uzsiemimus smile.gif bet siaip nieko as cia nereklamuoju, su jais nieko bendra nebeturiu jau keli metai biggrin.gif tiesiog idomu, kur kas eina siais laikais wink.gif
[/quote]
Niekas gi ir nesako, kad reklama čia, viskas puiku mirksiukas.gif
Veliu pirštines........
O nuo forumo turbūt reikia pasiilsėti, nes keik klaiku darosi.......
Gerų idėjų visoms bigsmile.gif
Atsakyti
Tobulėjam,
Buvo liemenės, dabar jau....rūbai
Atsakyti
Kad nebūčiau velnio nešta ir pamesta. rolleyes.gif
Įdedu nuotraukėles iš praitų metų "MADOS INFEKCIJOS"
R.Strazdaitė ir "Baltos kandys"

mirksiukas.gif
Atsakyti
Na va galų gale vėl pradėjau velti smile.gif
Nieko ypatingo, bet šiaip smile.gif
Apyrankė, padaryta iš atšvaito, kuris apsivynioja aplink ranką, kai trinkteli biggrin.gif
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(tapkute @ 2007 02 19, 00:14)
Na va galų gale vėl pradėjau velti smile.gif
Nieko ypatingo, bet šiaip smile.gif
Apyrankė, padaryta iš atšvaito, kuris apsivynioja aplink ranką, kai trinkteli  biggrin.gif

puiki idėja thumbup.gif drinks_cheers.gif , užsipatentuok mirksiukas.gif
Atsakyti
tapkute, sesija tikriausiia pasibaigė wink.gif idėja tai liux - nebūčiau niekada sugalvojusi, tik man gal gali pasakyti, kur pirkti, ieškau mamai į kaimą ir niekur neradndu doh.gif doh.gif pasirodo veltinio temoj ieškoti reikia smile.gif
Atsakyti
QUOTE(linada @ 2007 02 19, 10:04)
tapkute, sesija tikriausiia pasibaigė wink.gif idėja tai liux - nebūčiau niekada sugalvojusi, tik man gal gali pasakyti, kur pirkti, ieškau mamai į kaimą ir niekur neradndu doh.gif doh.gif pasirodo veltinio temoj ieškoti reikia smile.gif

Aš tai iš DELANO dovanoto perdariau lotuliukas.gif
Bet šiaip mačiau JYSK parduotuvėje, prie siuvimo reikmenų lentynėlės wink.gif
Sesija tai jau seniai pasibaigus, bet įkvėpimo nebuvo iki šiol biggrin.gif
Atsakyti
tokiu atsvaitu yra banginyje prie auto prekiu (kvapeliu ir t.t. ) 2.50 berods kainuoja.
Atsakyti
QUOTE(tapkute @ 2007 02 19, 00:14)
Na va galų gale vėl pradėjau velti smile.gif
Nieko ypatingo, bet šiaip smile.gif
Apyrankė, padaryta iš atšvaito, kuris apsivynioja aplink ranką, kai trinkteli  biggrin.gif
user posted image
user posted image
user posted image

Labai grazu bigsmile.gif
Atsakyti
o atsvaitiniu medziaginiu juosteliu gal poros cm storumo,matuojamu metrais yra audiniu parduotuvese. aspirkau toj, kur prie turgaus Kalvariju.smile.gif metras gal du -trys litai..
Atsakyti