Įkraunama...
Įkraunama...

Veltinis 17

QUOTE(uups @ 2007 02 17, 21:54)
man tokios nepatogios  schmoll.gif  (isskyrus megztas ir tada suveltas). Ash visada darau tikras 'meridzheines',- su uzsegimu per kelti  rolleyes.gif


Man patogu, nes mano kojos nuolat šąla, tai aš tas šlepkes dar ant vilnonių kojinių aunuos lotuliukas.gif Nors pabandžiau, ir nuo basų nenukrinta, tik šlepsi. Reikėtų joms dirželių arba mažesnę landą kojai daryti. Čia panašios:
user posted image
O lekalą taip dariau:
user posted image
Atsakyti
DOSETH tavo paveikslais aš sužavėta...žiūriu ir negaliu atsižiūrėti...super thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(bonbonkea @ 2007 02 17, 20:50)
beje... labai liūdna... šiandien mirė Jurga Ivanauskaitė  verysad.gif


Kai as vakar apie tai suzinojau (kokia 14 h), taip norejau su kazkuo apie tai pakalbeti...Giliai priemiau sita zinia, nes artimas zmogus panasiai isejo pries 1.5 metu...VIEN TIK GILIAUSIA PAGARBA SIAI MOTERIAI...
Atsakyti
QUOTE(DOSETH @ 2007 02 16, 23:04)
Kaip daryti sausą paveikslą?
Reikia rėmų su kietu pagrindu ir stiklu, tokių būna pirkti dailininku parduotuvėj.
Susidėlioji pagrindą. Dėlioji ornamentus, galima panaudoti džiovintas gėlytes, lapelius, siūlus.Ir ką tik sugalvoji. Visi naudojami konponentai turi būti sausi.
Ant savo paveikslo atsargiai uždedi stiklą, ir viską sutvirtini.
Turiu paveiksliukų porą galėsiu įkelti. Tik pirma reik nufotagrafuoti, o jie yra Veltinio namuose ax.gif


tai cia panasu kaip sekreto darymas vaikysteje ax.gif

QUOTE(Minesota @ 2007 02 17, 14:02)

Aš pabaigiau papuošalų komplektuką.



labai skanus karoliukai smile.gif uogytes tiesiog. man iskart iskilo rusaites ar baltaruses su tautiniais drabuziukais - baltais baltais marskinukais, ilgom kasom, ir kaip jos megsta is visokiu raudonu uogyciu, geliu vainikus ir papuosalus susipint- tai va karoliukai i ta tema. dar ta raudona tokia grazi wub.gif

QUOTE(ievuschka @ 2007 02 17, 15:51)
Net nežinau,kaip pristatyti g.gif  Tiesiog-širdys smile.gif



oi kaip kruopsciai padaryta thumbup.gif

QUOTE(Agnužė @ 2007 02 17, 19:24)

Nors nelabai yr kuo girtis, bet pasirodysiu vis tiek smile.gif  Labai patogios naminės šlepkės išėjo



fainos tapkes, gal reikes ir man kazka panasaus nusivelt. g.gif nors paskutiniu metu tik galvoj ir teveliu biggrin.gif

QUOTE(DOSETH @ 2007 02 17, 21:10)

Pastudijavimui iš arčiauPaveikslas sausu būdu


niu ispudingai cia gaunasi, realistiskai taip.

QUOTE(Sraigutė @ 2007 02 18, 01:06)

Dėl sausų paveikslų : principas toks, kad ant lino, pvz., skiautės dėlioji norimą paveikslą, t.y. pradedi nuo šviesių spalvų ir baigi tamsiomis visai, kiekvieną spalvą užlygini sausu lygintuvu, sluoksnis turi būti itin plonas, dėliojau iš karšinio. Na, sunku nupasakoti, kada įmesiu pvz., bet tai pirmas ir kolkas paskutinis darbas mirksiukas.gif

Dėl meet'o, t.y. kandžių...visai pamiršau, kad man salsos užsiėmimas 3-dienį 19.00, hmmmmmmmmm, na, bandysiu susukt kažką, kad ir avys gyvos liktų, ir vilkas sotus lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

hm, idomus principas, imesk foto kada smile.gif
beje, o kur eini salsos mokytis? gal i dileksa? biggrin.gif

QUOTE(Ametiste @ 2007 02 18, 10:35)
Kai as vakar apie tai suzinojau (kokia 14 h), taip norejau su kazkuo apie tai pakalbeti...Giliai priemiau sita zinia, nes artimas zmogus panasiai isejo pries 1.5 metu...VIEN TIK GILIAUSIA PAGARBA SIAI MOTERIAI...


jo..as ir vakar labai susijaudinau..ir dar asmeniskai priemiau..mano drauge dabar serga taip...as jai jurgos ivanauskaites laiska persiunciau, jai ji kaip viltis buvo..o dabar nebeliko.....
Atsakyti
QUOTE(jutute @ 2007 02 18, 09:25)
DOSETH tavo paveikslais aš sužavėta...žiūriu ir negaliu atsižiūrėti...super thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

Ne mano darytas. Tai vienos Norvegės.
Man jis ir patinka. Bet daryti tokiu tikrai nedarysiu. Reikia orentuotis vienoj krptį. Ir tai daug aprėpus turiu.
Atsakyti

šaunuolės merginos, visu darbeliai tiesiog nuostabūs. 4u.gif
Atsakyti
Tapkutės tiesiog liuks thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
.... blush2.gif

user posted image
Atsakyti
Laumike, labai gražios spalvos tapkučių wub.gif
Larina, dailus rankinukas thumbup.gif

Aš vakar diiiidelę rankinę išsidėliojau, pradėjau velti, mažei pradėjo pilvas skaudėti, tai palikau viską ir šįryt pabaigiau. Daugiau tokios didelės nedarysiu, riešus skauda doh.gif
Atsakyti
Na, dar visisškai nenupušau ir į sieną galvos netrankau lotuliukas.gif lotuliukas.gif
DOSETH, nesupratau pasisakymo dėl "Mados infekcijos", kad "gaila savo idėjų, o garbę pelnys kiti..." (na, kažkaip panašiai buvo pasakyta). Man tiesiog įdomu,kas turėta omeny. Pvz., kai "kandys" dalyvavo tame renginy, tai ir buvo pristatyta kaip bendras projetas su ta dizainere Ramune...Niekas jokių idėjų nepasisavino ir kitų rankomis garbės "nesusikrovė"..manau blink.gif blink.gif biggrin.gif

"Off topic": Vilke, salsą šoku pas dvi seses ne profes, ne pedagoges, bet nerealias salsieras ir smagias mergiotes thumbup.gif thumbup.gif o sportinių šokių atstovai, kad ir profai, nėra geri salsierai, čia ne tik mano kuklia nuomone mirksiukas.gif

Atsakyti
Na, dar visisškai nenupušau ir į sieną galvos netrankau
Sraigute, cia as apie save rasiau, sunki diena vakar buvo, tai ir parasiau, kad jau nieko nesuvokiu kas aplink darosi.
Atsakyti
QUOTE(Agnužė @ 2007 02 18, 13:44)
Laumike, labai gražios spalvos tapkučių wub.gif
Larina, dailus rankinukas thumbup.gif

Aš vakar diiiidelę rankinę išsidėliojau, pradėjau velti, mažei pradėjo pilvas skaudėti, tai palikau viską ir šįryt pabaigiau. Daugiau tokios didelės nedarysiu, riešus skauda doh.gif


tai kur foto? biggrin.gif

QUOTE(Sraigutė @ 2007 02 18, 13:55)
Na, dar visisškai nenupušau ir į sieną galvos netrankau lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
DOSETH, nesupratau pasisakymo dėl "Mados infekcijos", kad "gaila savo idėjų, o garbę pelnys kiti..." (na, kažkaip panašiai buvo pasakyta). Man tiesiog įdomu,kas turėta omeny. Pvz., kai "kandys" dalyvavo tame renginy, tai ir buvo pristatyta kaip bendras projetas su ta dizainere Ramune...Niekas jokių idėjų nepasisavino ir kitų rankomis garbės "nesusikrovė"..manau blink.gif  blink.gif  biggrin.gif

"Off topic": Vilke, salsą šoku pas dvi seses ne profes, ne pedagoges, bet nerealias salsieras ir smagias mergiotes thumbup.gif  thumbup.gif o sportinių šokių atstovai, kad ir profai, nėra geri salsierai, čia ne tik mano kuklia nuomone  mirksiukas.gif


manau, kad Doseth norejo pasakyti apie Aurelios kazkokiai dizainerei daromus veltinio darbeliu. Vargu, ar prie tos dizaineres darbu bus prirasyta Aurelia g.gif o gal bigsmile.gif

off topic: del salsos gal ir taip, nelabai gilinausi. tik zinau, kad tam klube ne tik sportiniu sokiu atstovai veda uzsiemimus smile.gif bet siaip nieko as cia nereklamuoju, su jais nieko bendra nebeturiu jau keli metai biggrin.gif tiesiog idomu, kur kas eina siais laikais wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vilke: 18 vasario 2007 - 12:07