Įkraunama...
Įkraunama...

Veltinis 17

Paveikslai super, na tapyba, is tiek arti kiek prileido Doseth prie paveikslu, tai sakyciau antikvarinis aliejiniaisi dazais nutapytas bigsmile.gif Jega thumbup.gif
na keluriuka masazuok iki vaikisko, mano mergina irgi toki truputi moteriska nesioja, nes dydzio nepataikiau uzsakovei doh.gif O ka daryt, nesuveltas gaminys ne kas.... Pradzioj ir pirstines patapdavo vaikiskomis rolleyes.gif
Ievushkos sirdeles labai grazios, na man tokie smulkmeniskai ir preciziskai atlikti darbeliai wub.gif
O as tinginiauju, svenciam mazyles gimtadieni 4u.gif .... kaupiuosi dideliems darbams, teks nuo pirmadienio pradeti dirbti, smegenai tai dirba, technologini paruosima atlieku, viska apmastau, nes po to nebus kada, megstu viska apgalvoti is anksto, kad po to nereiktu tempti slapios vilnos i siuksledeze, beje jokiu siuliu nenoriu, nors buvo leista, taciau pasakiau, akd ne lygis su siulem cool.gif Bandysiu vientisai viska gamint, ale kaip pasigirt noriu, ale negaliu lotuliukas.gif
Papildyta:
Agnuze, suer darbeliai thumbup.gif Slepetes fainos, o einant idomu, ar tokiso nesmunka ir ar padas nelinksta?
Atsakyti
QUOTE(Aurelia @ 2007 02 17, 21:45)
Paveikslai super, na tapyba, is tiek arti kiek prileido Doseth prie paveikslu, tai sakyciau antikvarinis aliejiniaisi dazais nutapytas  bigsmile.gif  Jega  thumbup.gif
na keluriuka masazuok iki vaikisko, mano mergina irgi toki truputi moteriska nesioja, nes dydzio nepataikiau uzsakovei  doh.gif O ka daryt, nesuveltas gaminys ne kas....  Pradzioj ir pirstines patapdavo vaikiskomis  rolleyes.gif
Ievushkos sirdeles labai grazios, na man tokie smulkmeniskai ir preciziskai atlikti darbeliai  wub.gif 
O as tinginiauju, svenciam mazyles gimtadieni  4u.gif .... kaupiuosi dideliems darbams, teks nuo pirmadienio pradeti dirbti, smegenai tai dirba, technologini paruosima atlieku, viska apmastau, nes po to nebus kada, megstu viska apgalvoti is anksto, kad po to nereiktu tempti slapios vilnos i siuksledeze, beje jokiu siuliu nenoriu, nors buvo leista, taciau pasakiau, akd ne lygis su siulem  cool.gif  Bandysiu vientisai viska gamint, ale kaip pasigirt noriu, ale negaliu  lotuliukas.gif
Papildyta:
Agnuze, suer darbeliai  thumbup.gif  Slepetes fainos, o einant idomu, ar tokiso nesmunka ir ar padas nelinksta?


oka gaminsi nors pasigirk. gi baisiai ciakava...
Atsakyti
aha,Aurelia, pasigirk 4u.gif beje... labai liūdna... šiandien mirė Jurga Ivanauskaitė verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Aurelia @ 2007 02 17, 18:45)
Slepetes fainos, o einant idomu, ar tokiso nesmunka ir ar padas nelinksta?


man tokios nepatogios schmoll.gif (isskyrus megztas ir tada suveltas). Ash visada darau tikras 'meridzheines',- su uzsegimu per kelti rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(*Diva* @ 2007 02 17, 20:47)
oka gaminsi nors pasigirk. gi baisiai ciakava...

negaliu unsure.gif tik po mados infekcijos doh.gif tik tiek galiu pasakyt tris dalykus paprastus dar truputi paprastu dalykiuku ir viena sudetinga, ne labai ir daug blush2.gif
Kaip laukiu treciadienio, bet vyras mane terorizuoja, sakau reik man i kandis butinai, o jis krepsinio praleist negali doh.gif sako matai masina, sesk ir vaziuok.... o as 3 metus nevairavau ir ziema tikrai nesiruosiu pradet.... nu amen, jei jis nesutiks pabut namuose schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aurelia: 17 vasario 2007 - 20:57
Kitais metais pati planuoju sudalyvauti MADOS INFEKCIJOJ blush-anim-cl.gif2:Aišku jai pajėgas padidinsiu.
Skambinaus praitais metais, tai tiek nemažai modeliu užsiprašė, kad man pasirodė kad pajegos permažos, o mano vyras pritarė kad per maži esam.
Kažkaip būtų gaila, savo darbo, idėju. Kad kitas pelnytų vardą , kito prakaitu. schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo DOSETH: 17 vasario 2007 - 21:21
Merginos, jūs šaunuolės!
Visų darbeliai fantastiški, fantazija - be ribų, o rankos - tikrai auksinės. Lenkiu galvą 4u.gif

O čia - mano bačiukai. Pirmieji blush2.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Rubberneck @ 2007 02 16, 22:34)
Va panasiai atrode, tik be snapelio lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
user posted image

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif thumbup.gif
as va tokia dar radau bet jei jau suvelei tai matyt aerodromo nebebus biggrin.gif biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
Kažkaip būtų gaila, savo darbo, idėju. Kad kitas pelnytų vardą , kito prakaitu. schmoll.gif
[/quote]
blink.gif blink.gif ??
Dėl sausų paveikslų : principas toks, kad ant lino, pvz., skiautės dėlioji norimą paveikslą, t.y. pradedi nuo šviesių spalvų ir baigi tamsiomis visai, kiekvieną spalvą užlygini sausu lygintuvu, sluoksnis turi būti itin plonas, dėliojau iš karšinio. Na, sunku nupasakoti, kada įmesiu pvz., bet tai pirmas ir kolkas paskutinis darbas mirksiukas.gif

Dėl meet'o, t.y. kandžių...visai pamiršau, kad man salsos užsiėmimas 3-dienį 19.00, hmmmmmmmmm, na, bandysiu susukt kažką, kad ir avys gyvos liktų, ir vilkas sotus lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sraigutė: 17 vasario 2007 - 23:07
[quote=Sraigutė,2007 02 18, 00:06]
Kažkaip būtų gaila, savo darbo, idėju. Kad kitas pelnytų vardą , kito prakaitu. schmoll.gif
[/quote]
blink.gif blink.gif ??
Dėl sausų paveikslų : principas toks, kad ant lino, pvz., skiautės dėlioji norimą paveikslą, t.y. pradedi nuo šviesių spalvų ir baigi tamsiomis visai, kiekvieną spalvą užlygini sausu lygintuvu, sluoksnis turi būti itin plonas, dėliojau iš karšinio. Na, sunku nupasakoti, kada įmesiu pvz., bet tai pirmas ir kolkas paskutinis darbas mirksiukas.gif

Dėl meet'o, t.y. kandžių...visai pamiršau, kad man salsos užsiėmimas 3-dienį 19.00, hmmmmmmmmm, na, bandysiu susukt kažką, kad ir avys gyvos liktų, ir vilkas sotus lotuliukas.gif lotuliukas.gif
[/quote]
Ir ką tai galėtų reikšti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo DOSETH: 17 vasario 2007 - 23:28
Skaitau viską gerai nusiteikusi- o mirė Jurga Ivanauskaitė? Dar nespėjau iš kitur sužinoti. Liūdna. Ramybė Jai.
Atsakyti
Ir as nieko nesupratau, ka tai reiskia. Matyt Sraigute kazka uzmirso parasyti. Galvojau, kad tik as jau "nudusus", bet pasirodo, kad ne frusty.gif
Atsakyti