Įkraunama...
Įkraunama...

Veltinis 17

Minesota , ievuschka - pasakiški darbeliai thumbup.gif wub.gif

Na, žiūriu čia vis iš vargšes moteriškės norite pasijuokti? Nerodysiu jums savo beretes-šalmo. schmoll.gif Nerodysiu tongue.gif lotuliukas.gif
Geriau parodysiu kepuriuką blush2.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rubberneck: 17 vasario 2007 - 16:15
Visų darbeliai thumbup.gif Tas diedas su kepure iš koto verčia - kiek pažiūriu, tiek kvatojuos lotuliukas.gif
Prisipirkau šiandien pamušalinės medžiagos atraižų rankinėms Dokle, bandysiu siūti kada g.gif
Nors nelabai yr kuo girtis, bet pasirodysiu vis tiek smile.gif Labai patogios naminės šlepkės išėjo
user posted image
Ir šalikėlis, kuriam dar sagės trūksta. Vieną nuvėliau, bet per didelė pasirodė, smulkesnę darysiu.
user posted image

Aš į susitikimą labai norėčiau, bet nesirašau į sąrašą, nes nežinau, ar pavyks ištrūkti, nes mano mažiukė vakarais nelabai pagal grafiką gyvena, tai nežinia, koks vakaras išpuls - ramus ar nelabai. Žodžiu, pagal situaciją žiūrėsiu. Labai būtų smagu su jumis susipažinti 4u.gif
Atsakyti
Rubberneck - kepuriukas simpatukas thumbup.gif ,ypač man tas ragiukas kepurei cinkelio priduoda smile.gif
Ar nežadi į susitikimą atlėkt?

Agnuže - tikrai tos šlepsės atrodo labai patogios. rolleyes.gif

Va, reiks ir man tokią formą pabandyt, nes su auliukais pavasariop gal kiek per šilta namuos.O ant kokios formos šablono vėlei?

Būt smagu,jei tau pavyktų ištrūkti trečiadienį drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ievuschka: 17 vasario 2007 - 17:46
Ant akytos plėvelės apsibrėžiau savo koją, tada padidinau kokiais 5cm aplink ir iškirpusi gavau šabloną. Baigiau velti ant savo kojos.
Atsakyti
Ačiū, merginos, už pagyrimus. Tik veltinis ir paprastučiai medinukai karoliai gali būti labai žavūs, ar ne? Tą ir norėjau pasakyti šiuos papuošalus kurdama.

Ievuschka, širdys fainuolės, ne vieną kartą strėlėmis perdurtos mirksiukas.gif

Tapkutės, šalikas, kepurėlė man labai patiko smile.gif

Doseth, tikriausiai veltinio namuose turi daug dalykų ką galėtum mums prigriebti, tik nežinom ko prašyti. Gal tu savo temoje skelbimuose paaiškintum kokias vėlimo priemones, knygas parduodi? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Minesota @ 2007 02 17, 19:04)
Ačiū, merginos, už pagyrimus.  Tik veltinis ir paprastučiai medinukai karoliai gali būti labai žavūs, ar ne?  Tą ir norėjau pasakyti šiuos papuošalus kurdama. 

Ievuschka, širdys fainuolės, ne vieną kartą strėlėmis perdurtos  mirksiukas.gif

Tapkutės, šalikas, kepurėlė man labai patiko  smile.gif

Doseth,  tikriausiai veltinio namuose turi daug dalykų ką galėtum mums prigriebti, tik nežinom ko prašyti.  Gal tu savo temoje skelbimuose paaiškintum kokias vėlimo priemones, knygas parduodi?  ax.gif



Kai parašysiu lotuliukas.gif parduosiu. O dabar tik pavartymui galiu prigriepti. Dar gaunu žurnąlą vėlimo tema.
okis mirksiukas.gif ten ir parašysiu biggrin.gif
Atsakyti
Doseth, gal i AZ as brukstelsiu, ko man reiketu ax.gif nereiktu man i Kauna vaziuot wink.gif
Atsakyti
Niu va nors ir neryškiai, bet vistiek kažkas tai mirksiukas.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo DOSETH: 17 vasario 2007 - 19:08
QUOTE(DOSETH @ 2007 02 17, 20:00)
Niu va nors ir neryškiai, bet vistiek kažkas tai mirksiukas.gif


Geras! thumbup.gif Akvarele lietas, ne, greičiau pastele pieštas paveikslas atrodo.
Labai gražu. Ačiū wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rubberneck: 17 vasario 2007 - 19:07
ievuschka biggrin.gif širdelės Pikaso wub.gif

O kepuriukui reiktų dar masažo mirksiukas.gif bet spalvos liuks suderintos biggrin.gif
Nebemoku kelti nuotraukų doh.gif
Pastudijavimui iš arčiauPaveikslas sausu būdu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo DOSETH: 17 vasario 2007 - 19:13
[
O kepuriukui reiktų dar masažo mirksiukas.gif bet spalvos liuks suderintos biggrin.gif

Ačiū DOSETH, bet bijau kad pamasažuotas jis pataps statybininko šalmu ir tiks tik žmogučiui miniatiūrine galva lotuliukas.gif 4u.gif
Na niekaip neatitaikau šablono dydžio g.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(DOSETH @ 2007 02 17, 19:10)
ievuschka  biggrin.gif  širdelės Pikaso wub.gif

O kepuriukui reiktų dar masažo mirksiukas.gif bet spalvos liuks suderintos biggrin.gif
Nebemoku kelti nuotraukų doh.gif
Pastudijavimui iš arčiauPaveikslas sausu būdu


Ačiū visoms už pagyrimus mano širdims aciuks.gif

Rubberneck kepuriukui gal ir nereikia to masažo, man rods,kad ten nuotraukos kokybė pavedė ax.gif

O tie sausi paveikslai-tai man per daug tikroviški,gal spalvos niūrios ar dar kažkas ne taip, nežinau... g.gif kažkokio cinko trūksta.Bet čia skonio reikalas mirksiukas.gif
Atsakyti