Įkraunama...
Įkraunama...

Veltinis 17

QUOTE(saullute @ 2007 02 10, 11:35)
Atsalo, tai ir as issitraukiau savo pirma liemene, kuri jau buvo isbrokuota, nes man tos skyles keistai atrode... DAbar jau baigiu priprasti, tai visai nieko pasidare...  lotuliukas.gif
user posted image


Labai simpatiska liemene. Liuks thumbup.gif
Atsakyti
Saullute cuul liemenė, ji tiks ir pavasariui ir vasarai mirksiukas.gif
O spalvelė wub.gif
Atsakyti
saullute, nuostabi liemenė - man tos gėlės labai patinka thumbup.gif

Mano eksperimentas blush2.gif :
user posted image
Šita su blicu. Čia daugiau nuotraukų be blico.
Atsakyti
4u.gif
Saullute, Doseth- labai grazus darbeliai..
Bet kaip idomu- as irgi vis pamastau apie liemene sau, o cia - Jus irgi visos kruvoj jas demonstruojat- visoms matyt salta darosi ir pasipuost norisi..smile.gif)
Atsakyti
Na tokios kaip Saullutes pirmoji liemene tikrai noreciau ir as . Visi darbeliai tokie grazus wub.gif , o mano veltinukai turbut bus nukelti savaitelei kokiai.Jau sedziu prie kompo ir jauciu kaip liga mane griebia verysad.gif .
Atsakyti
Saullute labai graži liemenė thumbup.gif


Rubberneck Aš kaip siuvėja patarsiu susirask liemenės ar kokios palaidinės iškarpas .Dėk jas ant liemenės ir apsibraižyk kreida.Kiek mačiau turėsi ir prieky kaklą pakirpti ir nugaroj taip pat .Iš viso čia tau tiktų kuo paprastesnės iškarpos sakykim megztinio kokios iškarpos, nes tau svarbiausia iškirpt kaklą ir pečius.Tada susiūsi tik pečių siūlę ir pasižiūrėsi kas gausis.Tiesa dar ir pažastys negražios gausi panašiai pagal iškarpą apsikirpti,kitaip būsi 'plačių pečių.O jei per liemenį bus per laisvai tai kaip diva sakė padirbėsi skalbimo judesiais ties tom vietom kur norėsi kad būtų siauriau.Arba gausi kirpti ir šonus.Sekmės.
Atsakyti
QUOTE(saullute @ 2007 02 10, 12:35)
Atsalo, tai ir as issitraukiau savo pirma liemene, kuri jau buvo isbrokuota, nes man tos skyles keistai atrode... DAbar jau baigiu priprasti, tai visai nieko pasidare...  lotuliukas.gif
user posted image

Kaip tik skilutes super,o tos gėlės.....pavasaris bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikos merginos 4u.gif
esu naujokė vėlime, bet labai norisi išmėginti vis daugiau
Veliant šalį išsidėliojau vilną kaip priklauso, ant plėvelės ir vėliau... labai stengiausi, bet nemanau, kad nepavyko itin gerai. Taigi norėčiau paklausti, galbūt aš netaip ją veliu. Maniau, jog reikia sušlapinus velti rankomis, dar paridenau ant bambukinės servetėlės? Ar taip?
Papildyta:
norėčiau parodyti, kas gavosi, bet neleidžia prisegti blink.gif
Atsakyti
Giriuosi vyro nuveltu cheburashka:))

user posted image
Atsakyti
nu kokia čeburaška wub.gif grožis thumbup.gif irman tokios prireikė bigsmile.gif kaip matau tu ne vienintelė šeimoje stebukladarė 4u.gif super thumbup.gif o iš ko veidelis pagamintas? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(tarškaliukas @ 2007 02 10, 11:15)
Veliant šalį išsidėliojau vilną kaip priklauso, ant plėvelės ir vėliau... labai stengiausi, bet nemanau, kad nepavyko itin gerai. Taigi norėčiau paklausti, galbūt aš netaip ją veliu. Maniau, jog reikia sušlapinus velti rankomis, dar paridenau ant bambukinės servetėlės?

is tokio aprasymo sunkoka suprast ar ka netaip darei lotuliukas.gif ar muilavai? unsure.gif gal tiesiog reikia dar pavelti? Jei pritrukai jegu, - isdziovink ir velk po keliu dienu ish naujo,- velsis lengviau 4u.gif

Katinyti, sveik 4u.gif as katik ish tavo temos wub.gif man tavo varvekliai toookie grazhus wub.gif jauciu, neishtversiu doh.gif jau keletas menesiu spoksau ir noriu...papuoshalu neneshioju, man atrodo, kad smaugia jie mane...bet tureciau sau...ziureciau... rolleyes.gif
Atsakyti
Aciu , tikiuosi greitai pasveikt, bet siandien su kiekviena valanda vis blogyn, o dar kaip tik sunaus ir vyro gimtadienis , tai torta reiks valgyt biggrin.gif . O del papuosalu
( na taip sunkiai ta geltona rasta iskaiciau, bet smalsumas nugalejo), as pati nemegau nesiot, bet matyt su laiku atejo noras , nors aisku papuosalas visad suteikia estetini pasitenkinima paziuri pavartai, kai kuriuos kabinu kaip interjero detales ant kokiu nors vazu , segu i uzuolaidas biggrin.gif .
Atsakyti