Įkraunama...
Įkraunama...

Veltinis 17

labutis...stai ir mano paveiksleliai is veltinio.... tik nelabai dideli 30x20cm panasiai...bet man patinka.... blush-anim-cl.gif smile.gif
Papildyta:
http://public.fotki....ai-is-veltinio/
Atsakyti
nu tikrai fainai, man pieva labiausiai patiko ax.gif

ziuriu jau karoliai po biski nueina i praeiti, visos iesko ko nors idomiau is veltinio, niu smagu thumbup.gif
Atsakyti
neseniai atrašė žmogus pardavinėjantis vilną dėl siuntimo į Vilnių...Jis rašo, jog jei imi didesnį kiekį vilnos galima būtų tartis dėl atvežimo 4u.gif
Atsakyti
Galima daryti paveikslus visiškai neveliant vilnos. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(DOSETH @ 2007 02 16, 15:28)
Galima daryti paveikslus visiškai neveliant vilnos. mirksiukas.gif

Taip, žinau būdą su lygintuvu,pasakiški dalykai daromi tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sraigutė: 16 vasario 2007 - 14:42
QUOTE(bonbonkea @ 2007 02 16, 15:12)
neseniai atrašė žmogus pardavinėjantis vilną dėl siuntimo į Vilnių...Jis rašo, jog jei imi didesnį kiekį vilnos galima būtų tartis dėl atvežimo  4u.gif


tai cia berods Pienine pardavineja. taigi galima tiesiogiai susirasyti.

QUOTE(DOSETH @ 2007 02 16, 16:28)
Galima daryti paveikslus visiškai neveliant vilnos. mirksiukas.gif


o kaip ta vilna tada surist? ar klijuojasi kaip nors, sorry, jei nusisneku biggrin.gif
siaip tai man grazu ir suvelti paveikslai. tik reiktu pagalvoti, kaip juos sukomponuoti, ilieti paskui i interjera ar atvirutem naudot. o, nugi sumasciau, gal visai nieko atrodytu atvirutes is veltinio, kaip kad vaikystej darydavom is akvareles tokius stampus- lieji ant veidrodzio akvarele, o paskui darai antspauda ant popieriaus, iskerpi ir iremini atviruteje, tai va taip nedidelius veltinio paveiksliukus standesniame popieriuje galima butu pateikti smile.gif gal visai nieko. kaip tik progos arteja - velykos biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Sraigutė @ 2007 02 16, 16:42)
Taip, žinau būdą su lygintuvu,pasakiški dalykai daromi tongue.gif


tai papasakok smile.gif mazu idomu bus pabandyt kada smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sraigutė @ 2007 02 15, 22:45)
Gugile - turbūt "užspausi" rankinę konkursui??? biggrin.gif Aš irgi spaudžiu vieną, bet nzn, ar iškęsiu.
O su tais pamušalais...Diva, minėjai, kad Jeruzalėjė tvarkingai tau įsiuvo kažkur pamušalą doh.gif o batai tapybiški mirksiukas.gif tik aš veitoje tavęs dar kirpt ąkrašta pavelčiau truputkuką ax.gif


nu ka turbut nespausiu bo su pirma ir iskarti konkursa schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif man taip nesigauna ax.gif tik va dabar reikia pamusala isiut blink.gif o as taip siut nemegstu, ka nemegstu tiesiog nekenciuuuu............

o rankenas prisiut bandysiu gal dar kokius veltus pribumbasus panaudosiu... vien zo kurimo stadija doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
tai nesk pas siuveja, kad isiutu ta pamusaliuka, supermamoj paieskok, gal pigiau merginos padarys. as tai niekad nesiimu reikalu, kuriu nekenciu, nes zinau, kad tada vis tiek bilekaip padarysiu ar sugadinsiu biggrin.gif jei jau netraukia, tai netraukia smile.gif
Atsakyti
turiu prie vietos viena laukiu kol atvaziuos (vyro sesuo) patarimu duos o tada ir pati sugebesiu gal, matai megstu kasrtais save pakankint malonu kai savo rankom kazka padarai iki galo... blush2.gif
Atsakyti
Parselis smile.gif 4u.gif

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(VITA_V @ 2007 02 16, 18:14)
Parselis  smile.gif  4u.gif

[


Oi koks fainas! thumbup.gif wub.gif
O snukutis išraiškingas - žiūri skersai lyg ką nugvelbęs būtų lotuliukas.gif

Įtariu kad kažkieno širdį tongue.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rubberneck: 16 vasario 2007 - 17:20
Labai fainas toks nekaltas paršelis,kažkam nori širdelę padovanuot. Kaip Jūs taip ir mokat gražiai taip padaryt?
Atsakyti