Įkraunama...
Įkraunama...

Veltinis 17

Aš galiu pabūti organizatore atsakinga už dalyvių sąrašą ax.gif .

Rašykit man až, savo vardą ir tel nr. Aš susidarysiu sąrašiuką, parašysiu savo tel. nr. Dėl susitikimo vietos sutarsim vėliau. Jeigu man kas netikėto nutiks ir negalėsiu dalyvauti, perduosiu duomenis kam nors kitam. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Minesota: 15 vasario 2007 - 20:41
4u.gif
Tokios vat fantazijos Monet tema:

user posted image

Tarp kita ko- gal tarp musu yra teisininkiu- kaip su autorinem teisem tokiu atveju- as galiu savo darbo fonui naudoti Monet paveiksla, kaip siuo atveju? Ir jei galiu- kokiu atveju galiu? jei savo puslapyje- galiu/ne?
vat idomu pasidare..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Diva*: 15 vasario 2007 - 21:19
nu Diva super, jau turbut ir atsibodom mes tau su savo aikciojimais 4u.gif

o as siandien ryzausi tase velt, susidejau toki nemaža gabala atrodo o gavosi mazyte, bet kai pirma tai sedziu dabar visa apsiipatenkinus kad pavyko, gavosi be skyliu o taip bijojau rolleyes.gif daba laukiu kol isdzius eisiu rankenas pritaisyt mat iskarto nesiryzau privelinet, pabijojau blush2.gif bet vistiek taip smagu... bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(gugile @ 2007 02 15, 22:17)
nu Diva super, jau turbut ir atsibodom mes tau su savo aikciojimais 4u.gif 

o as siandien ryzausi tase velt, susidejau toki nemaža gabala atrodo o gavosi mazyte, bet kai pirma tai sedziu dabar visa apsiipatenkinus kad pavyko, gavosi be skyliu o taip bijojau rolleyes.gif daba laukiu kol isdzius eisiu rankenas pritaisyt mat iskarto nesiryzau privelinet, pabijojau blush2.gif  bet vistiek taip smagu... bigsmile.gif

kažin ar pavyks g.gif
Atsakyti
Minesota-įtrauk mane, duomenis žinai biggrin.gif

Diva-gražu wub.gif Tik va klausimuks-ar tie bačiukai tom spalvom ir nuvelti,ar čia tik fotoprogramos galimybės,ar kokia optinė apgaulė? Na, įdomu būtų pamatyti ir paprastą batukų nuotrauką ax.gif

gugile-laukiam tavo tašiuko pasirodymo clap.gif O kaip tvirtinsi rankenas?
Atsakyti
QUOTE(ievuschka @ 2007 02 15, 23:10)
Minesota-įtrauk mane, duomenis žinai biggrin.gif

Diva-gražu wub.gif Tik va klausimuks-ar tie bačiukai tom spalvom ir nuvelti,ar čia tik fotoprogramos galimybės,ar kokia optinė apgaulė? Na, įdomu būtų pamatyti ir paprastą batukų nuotrauką ax.gif

gugile-laukiam tavo tašiuko pasirodymo clap.gif O kaip tvirtinsi rankenas?

na vos vos uzsideda paveikslo detaliu. va be paveikslo:

http://img329.images...p2152766sv0.jpg

cia vyrui mano juos pamacius buvo asociacija su situo Monet paveikslu- tai ir fotografavo taip, kad juos i ji ikomponuoti:)Tik jau po to iskilo klausimas apie autorines eises..Vat ir mastom- are galima ji toki i savo puslapi ikelti... g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Diva*: 15 vasario 2007 - 22:17
Sutinku dėl susitikimo prieš renginį drinks_cheers.gif
Na, aš čia susireikšminu gal, kad manęs nepaminėjo, o gal jau paranoja nuo nemigo naktų lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Gugile - turbūt "užspausi" rankinę konkursui??? biggrin.gif Aš irgi spaudžiu vieną, bet nzn, ar iškęsiu.
O su tais pamušalais...Diva, minėjai, kad Jeruzalėjė tvarkingai tau įsiuvo kažkur pamušalą doh.gif o batai tapybiški mirksiukas.gif tik aš veitoje tavęs dar kirpt ąkrašta pavelčiau truputkuką ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Sraigutė @ 2007 02 15, 23:45)
Sutinku dėl susitikimo prieš renginį drinks_cheers.gif
Na, aš čia susireikšminu gal, kad manęs nepaminėjo, o gal jau paranoja nuo nemigo naktų lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Gugile - turbūt "užspausi" rankinę konkursui??? biggrin.gif Aš irgi spaudžiu vieną, bet nzn, ar iškęsiu.
O su tais pamušalais...Diva, minėjai, kad Jeruzalėjė tvarkingai tau įsiuvo kažkur pamušalą doh.gif o batai tapybiški mirksiukas.gif tik aš veitoje tavęs dar kirpt ąkrašta pavelčiau truputkuką ax.gif

ai man kazkaip nemaiso ir kirpti krastai- ten jau taip suvelta, kad vargiai besivels labai- skirtumas nedidelis gausis..smile.gif
O del siuvejos-nu man tada ji nieko padare, bet jei reiktu prisikabint- tai galima butu- todel ir nesiulau- va dar kokia nuvelsiu tasike- pamusala nunesiu siut- tada ziuresiu- gal kam ir rekomenduosiu. nes ana ji pamusala pasiuvo, bet ji prisiuvinejau tai pati prie veltinuko.
Atsakyti
seilems pavarvinti.. oj kaip grazu......

http://community.liv...713.html#cutid1

Atsakyti
QUOTE(*Diva* @ 2007 02 16, 10:32)
seilems pavarvinti.. oj kaip grazu......

http://community.liv...713.html#cutid1


Joooooo... įspūdinga smile.gif
Man ypač šis patiko
user posted image

Ir dar šis
user posted image
Atsakyti
QUOTE(gugile @ 2007 02 15, 17:12)
zinau kad ne i tema bet kodel vike patapai naujoke?


pavasarinis svarinimasis biggrin.gif o jei rimtai, tai del uzsidepresavusiu moteriskiu sitam forume, tik jau ne veltinio temoje biggrin.gif paziurejau, kad labai garsi patapau, kad mane jau cituot pradejo mano vyro atzvilgiu. g.gif zodziu, yra zmoniu, neturinciu ka veikti wink.gif

QUOTE(Aurelia @ 2007 02 15, 17:23)
ne mano ne mano, ten ievuschkos man rodos  thumbup.gif
Papildyta:



blush2.gif sorry tada komplimentai ievusckai 4u.gif

QUOTE(ievuschka @ 2007 02 15, 18:23)
Oi, vadinas čia mano tašiukui tokie pagyrimai buvo skirti? Ačiū ačiū ax.gif

Smagu būtų,jei daugiau mūsų ten susirinktų,kas nepažįstamos-susipažintų, pasiplepėtume mirksiukas.gif


taip, tau buvo skirti 4u.gif

pavydziu jum, kad baltos kandys vilniuje blush2.gif galit sau eit ir ziuret bet kada. jau man ju geles, tai kazkas dievisko, niekur kitur dar tokiu nemaciau wub.gif

QUOTE(ievuschka @ 2007 02 15, 21:11)
Labai keistas forumas g.gif .

Jumi - o dėl apyrankių galėtum pareikšti pretenzijas mirksiukas.gif


gal cie veltiniukes ir ko forumas biggrin.gif

o ant savo darbu reiktu deti watermark, tai niekas nenukoses wink.gif


QUOTE(*Diva* @ 2007 02 15, 23:08)
4u.gif
Tokios vat fantazijos Monet tema:


Tarp kita ko- gal tarp musu yra teisininkiu- kaip su autorinem teisem tokiu atveju- as galiu savo darbo fonui naudoti Monet paveiksla, kaip siuo atveju? Ir jei galiu- kokiu atveju galiu? jei savo puslapyje- galiu/ne?
vat idomu pasidare..


nu nerealu, Diva thumbup.gif as tai laukiu, kada tu koki dideli darba padarysi ir mus isvis apsaldysi - kokia suknia sukonstruosi ar dar ka panasaus ax.gif
as ne teisininke, bet manau, kad gal ir galima, juk vis tiek reprodukcija. pasiklausk kokiuose omnitel.law binaruose gal
Atsakyti
na ir užstrigau aš tame saite kur Diva įdėjo doh.gif ačiū dievui,kad nemoku nemoku rusų kalbos, o tai jau būtų aišku kur praleisčiau visas išeigines... biggrin.gif
Atsakyti