Įkraunama...
Įkraunama...

Veltinis 17

Pasistengsiu smile.gif jei kokias pagaminsiu atsinesiu wink.gif
O i baltas kandis stengsiuosi ateiti, jei vyras sutiks nezaisti krepsinio, nes treciadienis jo iseigine blush2.gif
Tikrai, burkimes aplink Saullute thumbup.gif
Atsakyti
http://odetamonika.j...v.net/index.php


biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Monika... @ 2007 02 15, 18:08)

kažkaip čia įdomiai.......juk darbeliai tituliniame tai ne tavo tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linada: 15 vasario 2007 - 18:41
QUOTE(Monika... @ 2007 02 15, 18:08)


aaaaaaaa o mano apyrankiu fotke puikuojasi puslapio apipavidalinime biggrin.gif biggrin.gif galvoju kad turbut dziaugtis reik biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Nors sutikimo deti ja ten tikrai nedaviau g.gif
Atsakyti
QUOTE(Monika... @ 2007 02 15, 18:08)


Labai keistas forumas g.gif .Ypač akį rėžia gramatinės klaidos, pvz. daug kam toks savas žodis "rankdarbiai", kuris ten garbingoj vietoj prie temų pavadinimo įrašytas kaip "rangdarbiai', atseit išeina-rangų darbai, o ne rankų darbai. Ir šiaip tituliniame lape gana daug klaidų, pavadinimai net ne lietuviškais rašmenimis.Mane tai šiek tiek erzina , nepatiko schmoll.gif
Man kažkaip savesnis šis ir veltiniautojų forumas mirksiukas.gif ( nors neturiu laiko ir ten užsukti).

Jumi - o dėl apyrankių galėtum pareikšti pretenzijas mirksiukas.gif
Atsakyti
Tame forume panaudota nuotrauka kaip sakoma "iš interneto platybių". Abejoju, kad mergaitės kurios ten nuotrauką įkėlė žino kam ji priklauso. Turbūt jei viešai rodai nuotraukas, tai reikia susitaikyti su mintimi, kad taip gali atsitikti? g.gif



Atsakyti
kazkoks mokinuku forumas, kaip supratau. su gramatinem klaidom, temom: pasidalinkite karoliu modeliais ir pan...
Atsakyti
klaidas tegul išsitaiso tos "auksiarankės" o nuotraukas svetimas naudot oi nono.gif nono.gif nono.gif nono.gif kaip negrazu.....viena kai is interneto platybiu parodai ka radai ir visai kas kita kai savo forumui naudoji ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gugile: 15 vasario 2007 - 20:05

Smagu būtų,jei daugiau mūsų ten susirinktų,kas nepažįstamos-susipažintų, pasiplepėtume mirksiukas.gif Kiek supratau iš ankstesnių postų,tai Minesota,Saullute,tapkute žada ateit, na dar aš, lyg bonbonkea irgi ruošėsi. Tik kaip nepažįstamos viena kitą atpažins? Na,gal iš visokių susitikimų nuotraukų kas ką įsidėmėjo g.gif Na, daug kas pažįsta Saullutę, tai siūlau aplink ją ir burtis rateliu lotuliukas.gif ( jei ji nieko prieš smile.gif
[/quote]
Aha, bet mane jau ignoruoji, ar kaip čia suprast? biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Sakiau gi, kad sarašėlio reikėtų. Ir dar organizatorės. irnesakyk.gif Nusiraminki Sraigute, manes taip pat nesuskaičiavo. Reikia kokį bulvoną nuvelti ir įkelti, tuoj prisimins lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rim@: 15 vasario 2007 - 20:23
4u.gif as kandyse gal irgi sudalyvausiu jei seimyna isleis, tik nelabai ilgam
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Diva*: 15 vasario 2007 - 20:27
QUOTE(Sraigutė @ 2007 02 15, 19:57)
Aha, bet mane jau ignoruoji, ar kaip čia suprast? biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif



QUOTE(rim@ @ 2007 02 15, 20:22)
Sakiau gi, kad sarašėlio reikėtų. Ir dar organizatorės. irnesakyk.gif Nusiraminki Sraigute, manes taip pat  nesuskaičiavo. Reikia kokį bulvoną nuvelti ir įkelti, tuoj prisimins lotuliukas.gif


Oi,mergaitės, nei ko skaičiavau,nei ką rolleyes.gif Ką tuo momentu atsiminiau tarsi norėjusius eiti,tą ir surašiau.Labai labai būtų smagu,kad ir jūs ateitumėt :mirksiukas:Ir visos kitos veltiniautojos( negi visas čia besilankančias ir vardinti? biggrin.gif )
Oi, Sraigute, oi,Rimute - išdykėlės jūs:mirksiukas:
Turiu pasiūlymą-gal susirenkam kokia valanda anksčiau kur šalimais kabakiuke, susipažinsim, arbatos išgersim, o tada jau-į trasą( na į renginį).Kiek atsimenu-viskas vyks Vaidilos teatre Jakšto g-vėj, o tai įdomu-pačiam teatre ir įsikūrė Kandys savo dirbtuves? Ar aš ko nesupratau? g.gif
Atsakyti