Įkraunama...
Įkraunama...

Veltinis 17

QUOTE(ievuschka @ 2007 02 15, 13:27)
Dėl visų pakietinimų - tai sutinku drinks_cheers.gif
Veltiniukė? tai smalsi mergaičiukė lotuliukas.gif O dėl jos darbų gyrimo...tai turbūt kabutėse ten...Nelabai ir mums ji ką rodė...
Veltiniuke-tik neįsižeisk, aš nepiktai 4u.gif Geriau įmesk čia savo darbelių nuotraukas, ir mums smalsu smile.gif

aaaa .... blush2.gif cia pasirodo va kaip.....
Atsakyti
QUOTE(gugile @ 2007 02 15, 12:38)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif paslpaltis tik veltiniukei  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Kad visos vilnos neispirktu lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ievuschka @ 2007 02 15, 14:27)

Ji dar be pamušalo, šįvakar kankinsiuos, nes nežinau suvyklėlės,kur greitai ir kokybiškai įsiųtų.Šalia manęs yra viena, bet ja aš nusivylus verysad.gif
O gal kas padėtų man šiuo klausimu?



O kad kokia forumietė siuvėja iš Vilniaus atsilieptų, kuri su visais pakietinimais už nedidelę kainą pamušalus mūsų rankinėms įsiūtų rolleyes.gif . Velti mėgstu, o siūti nea schmoll.gif .
Atsakyti
duok skelbima supermamoj, gal ir atsilieps smile.gif
Atsakyti
doh.gif tiesa, dar norejau Aurelios tasiuka pagirti, labai jau graziai isdeliotas ax.gif
Atsakyti
sveikos... va vakar gavau laišką į el. paštą,jog pardavinėjama vilna Kaune 100g 5lt bigsmile.gif spalvos ir kitokia info čia
Atsakyti
zinau kad ne i tema bet kodel vike patapai naujoke?
Atsakyti
QUOTE(bonbonkea @ 2007 02 15, 14:54)
sveikos... va vakar gavau laišką į el. paštą,jog pardavinėjama vilna Kaune 100g 5lt  bigsmile.gif spalvos ir kitokia info čia


Oho! Tiek tiekėjų atsirado! Daugėja kasdien.O ir vilna tik 5lt. Įdomu,ar tikrai ji visa gerai šlapiai veliasi? Gi daug kas žinom iš patirties,kad visaip ten būna... ax.gif
Bonbonkea - gal gali per el.paštą pasitikslint, ar tikrai visos spalvos gerai veliasi ir kokiu būdu siunčia į Vilnių(o gal kas atveža,tai nereikia pašto išlaidų apsimokėt).

Aurelia - lyg tu buvai įmetus kažkur savo darbelių albumo nuorodą(daug pirštinių kiek pamenu). Labai neturėjau laiko įdėmiau pasižiūrėt ir pasigrožėt tada.
Dabar perverčiau temą,bet neradau.Gal gali pakartot?
Atsakyti
QUOTE(Vilke @ 2007 02 15, 14:45)
doh.gif tiesa, dar norejau Aurelios tasiuka pagirti, labai jau graziai isdeliotas  ax.gif

ne mano ne mano, ten ievuschkos man rodos thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(ievuschka @ 2007 02 15, 15:12)
Aurelia - lyg tu buvai įmetus kažkur savo darbelių albumo nuorodą(daug pirštinių kiek pamenu). Labai neturėjau laiko įdėmiau pasižiūrėt ir pasigrožėt tada.
Dabar perverčiau temą,bet neradau.Gal gali pakartot?

http://s152.photobuc...s/s180/vaivute/
blush2.gif na yra ir kreivu pristiniu, bet jos pirmosios wink.gif o nauju darbu dar nesukeliau rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aurelia: 15 vasario 2007 - 15:23
QUOTE(ievuschka @ 2007 02 15, 15:12)
Oho! Tiek tiekėjų atsirado! Daugėja kasdien.O ir vilna tik 5lt. Įdomu,ar tikrai ji visa gerai šlapiai veliasi? Gi daug kas žinom iš patirties,kad visaip ten būna... ax.gif
Bonbonkea - gal gali per el.paštą pasitikslint, ar tikrai visos spalvos gerai veliasi ir kokiu būdu siunčia į Vilnių(o gal kas atveža,tai nereikia pašto išlaidų apsimokėt).

pasakyta, padaryta lithuania.gif bėgu klausti... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(bonbonkea @ 2007 02 15, 16:26)
pasakyta, padaryta  lithuania.gif  bėgu klausti...  4u.gif



Tai šaunuolė mergaitė thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilke @ 2007 02 15, 14:45)
doh.gif tiesa, dar norejau Aurelios tasiuka pagirti, labai jau graziai isdeliotas  ax.gif



QUOTE(Aurelia @ 2007 02 15, 15:23)
ne mano ne mano, ten ievuschkos man rodos  thumbup.gif
Papildyta:



Oi, vadinas čia mano tašiukui tokie pagyrimai buvo skirti? Ačiū ačiū ax.gif

Aurelia - su malonumu įdėmiai peržiūrėjau tavo darbelius. Labai dailūs wub.gif labiausiai man patiko pirštinės su smulkiom spalvinėm detalėm, pasiuvinėjimais.labai jau man prie širdies visokie smulkūs reikaliukai ax.gif
Bet vistiek dar man paslaptis-kaip tiksliai pasidaryti pirštuotų pirštinių šabloną.Pačios plaštakos plotį ir ilgį dar dar galima atitaikyt, bet va konkrečiai pirštų ilgį, plotį ir svarbiausia-tarpus tarp jų, tai paslaptis.Aišku,žinau-reik bandyt,porą-trejetą sugadint, bet bent jau paaiškėtų kai kas lotuliukas.gif

Aurelia - jei ateisi trečiadienį į tą Baltų kandžių renginį, atsinešk jei turi kokias nors pirštuotas pirštines, labai jau maga pačiupinėt, panagrinėt ax.gif

Smagu būtų,jei daugiau mūsų ten susirinktų,kas nepažįstamos-susipažintų, pasiplepėtume mirksiukas.gif Kiek supratau iš ankstesnių postų,tai Minesota,Saullute,tapkute žada ateit, na dar aš, lyg bonbonkea irgi ruošėsi. Tik kaip nepažįstamos viena kitą atpažins? Na,gal iš visokių susitikimų nuotraukų kas ką įsidėmėjo g.gif Na, daug kas pažįsta Saullutę, tai siūlau aplink ją ir burtis rateliu lotuliukas.gif ( jei ji nieko prieš smile.gif
Atsakyti