Įkraunama...
Įkraunama...

Veltinis 17

doseth aciu uz patarima einu pasinaudoti... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Minesota @ 2007 02 15, 09:59)
Tai gal kas imtų ir išduotų technologines paslaptis?  Jeigu ne, tai ne  mirksiukas.gif .
Dabar galvoju:  ties landa lenkti kraštelį ir sutvirtinti - kaip?  Kokių minčių turit?
Dugne po pamušalu dėti pakietinimą:  iš ko?  Kaip pritvirtinti, kad nesimakaluotų?

Bumbuluojasi ir kietai suveltos rankinės, tik mažiau nei minkštos.  Sprendžiu iš to kaip kinta mano pažįstamų rankinės kai jas nešioja.

Prie sportinio stiliaus rūbų tiktų kuprinėlė iš veltinio.  Tik ją reikėtų be jokių romantiškų elementų, pagyvinti geometrinių figūrų raštais ar pan.  4u.gif

Nereikia jokių pakietinimu ar darko spec. Tvirtai suvelt. Ir aišku kaip rankenas dedat kai kurios ir schmoll.gif nes links per viduri. Būtinas pamušalas, jau išbandžiau.
Burbuliuojasi pradžioje, o vėliau medžiagėlė pasidaro lyg kuo padengta. Va minkštos, mažai veltos burbuliuosis visuomet iki skylės atsiras.
Aš nešioju rankines ir kepures ir pirštines ir papuošalus tik va palta dar neprisiruošiau nusivelt. Nors nuvėlusi esu 2 ir švarką.
Aš net į parduotuvę nenoriu eiti apsipirkti, o kam juk pati galiu pasidaryti biggrin.gif
O rankinės kitos tikriausiai ir nenešiosiu, nes jos tokios mielos, malonios liesti. Odinės pan darosi šlykščios, o jei dar iš labai kietos medžiagos, tai iš viso žiūriu su siaubu.
Mano klijantės kurios turi įsigijusios rankines, vis nešioja, ir nešioja Ateina užsisako dar antrą sako: neimanoma paleisti iš rankų biggrin.gif kažkokios mielos ax.gif
O prie sportiniu, tiktų paštininko rankinė, jos dabar tokios madingos biggrin.gif .
Apie gėlytes: Jei iškirpot gėlytę ar kažką apkirpot, būtina apdirbti kraštelius, kad nesiraikštytų. Veltinis tai ir medžiaga ir ją reikia apdirbti kaip irkurią kitą medžiagą.
Mergaitės velkit kokybiškai, kad moterys nešiojančios nenusiviltų veltiniu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo DOSETH: 15 vasario 2007 - 09:52
QUOTE(Minesota @ 2007 02 15, 09:30)
ievuschka, graži rankinė  smile.gif .  Įdomu kokio dydžio.  Man rodos nedidukė turėtų būti.

gugile,  sveikinu, kad padarei pirmąsias "šlapias" gėles.  Aš pritariu Doseth nuomonei, kad reikėtų išimti tuos melsvus karoliukus.  Daugiau neturiu prie ko prikibti -  fainos gėlytės  thumbup.gif .
Pasakykit, ar jums veltinio rankinė yra tik gražus ar ir praktiškas daiktas?  Apsivelia burbuliukais, daugiau prikrovus nelaiko formos, gali kiaurai peršlapti  g.gif ...  Lyginant su odine daug minusų, o pranašumas tik vienas - gražuuuu....  Tokius atsiliepimus girdėjau iš keleto moterų, kuriuos nešioja veltinio rankines.


Na, aš savo jau gerą pusmetį tampau kone kasdien, niekas neperšlampa (juk nestovi ant lietaus biggrin.gif ), truputi pasipukuoja, nurenki ir toliau į trasą...žiauriia patogi ir miela, neiškeisčiau į jokią odinę lotuliukas.gif lotuliukas.gif O juk nešioja ir medžiagine visokias peršlampamas, taip kad, nematau trūkumų apart pukavimosi -burbuliavimosi mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(DOSETH @ 2007 02 15, 10:50)
Nereikia jokių pakietinimu ar darko spec. Tvirtai suvelt. Ir aišku kaip rankenas dedat kai kurios ir  schmoll.gif  nes links per viduri. Būtinas pamušalas, jau išbandžiau.
Burbuliuojasi pradžioje, o vėliau medžiagėlė pasidaro lyg kuo padengta. Va minkštos, mažai veltos burbuliuosis visuomet iki skylės atsiras.
Aš nešioju rankines ir kepures ir pirštines ir papuošalus tik va palta dar neprisiruošiau nusivelt. Nors nuvėlusi esu 2 ir švarką.
Aš net į parduotuvę nenoriu eiti apsipirkti, o kam juk pati galiu pasidaryti biggrin.gif
O rankinės kitos tikriausiai ir nenešiosiu, nes jos tokios mielos, malonios liesti. Odinės pan darosi šlykščios, o jei dar iš labai kietos medžiagos, tai iš viso žiūriu su siaubu.
Mano klijantės kurios turi įsigijusios rankines, vis nešioja, ir nešioja Ateina užsisako dar antrą sako: neimanoma paleisti iš rankų biggrin.gif  kažkokios mielos ax.gif
O prie sportiniu, tiktų paštininko rankinė, jos dabar tokios madingos biggrin.gif .
Apie gėlytes: Jei iškirpot gėlytę ar kažką apkirpot, būtina apdirbti kraštelius, kad nesiraikštytų. Veltinis tai ir medžiaga ir ją reikia apdirbti kaip irkurią kitą medžiagą.
Mergaitės velkit kokybiškai, kad moterys nešiojančios nenusiviltų veltiniu 4u.gif

Garas, aš net į pauošalų pardes nebevaikštau, apie aksesuarus išvis tyliu biggrin.gif
Nebesiburbuliuoja kaip anksčiau ir mano žalioji pirmoji rankinė, bet ji be pamušalo, ir nieko, tvirtai laikosi, nesulyja ir t.t. O užsakymams su pamušalu darau, nors man jį įsiūti tai kančių kančia doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Minesota @ 2007 02 15, 08:30)

Pasakykit, ar jums veltinio rankinė yra tik gražus ar ir praktiškas daiktas?  Apsivelia burbuliukais, daugiau prikrovus nelaiko formos, gali kiaurai peršlapti  g.gif ...  Lyginant su odine daug minusų, o pranašumas tik vienas - gražuuuu....  Tokius atsiliepimus girdėjau iš keleto moterų, kuriuos nešioja veltinio rankines.


Noriu profių paklausti, ar neįmanoma, veliant rankinę kaip nors įvelt kokios nors medžiagos, sakykim, patvaresnių siūlų, knatų ar kt. Kad būtų kaip rišamoji sutvirtinamoji medžiaga - panašiai, kaip armatūra statyboje. g.gif Gal tuomet dal stipresnės rankinės būtų?

gal nesamonę aš čia parašiau blush2.gif . A, DOSETH?
Atsakyti
QUOTE(DOSETH @ 2007 02 15, 11:50)
Nereikia jokių pakietinimu ar darko spec. Tvirtai suvelt. Ir aišku kaip rankenas dedat kai kurios ir  schmoll.gif  nes links per viduri. Būtinas pamušalas, jau išbandžiau.



Ačius už paaiškinimus 4u.gif

Tai kaip tas rankenas dėt, kad nelinktų? Tikriausiai arčiau centro montuoti? Nes pvz. jeigu galvoti apie paštininko rankinę, ji turi būti plati, o rankenos iš šonų priveltos? Tai kaip išvengti lenkimosi?

Tavo oranžinė nauja kepurėlė super thumbup.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Minesota: 15 vasario 2007 - 10:46
laba ryta,
tasiukas is veltinio - butu liuks, ale reikia prie savo stiliaus pritaikyt
as svajoju apie toki ale " ciumodaneli", BM turi toki senovini, storos rudos odos, su masyviais geltono metalo uzsagtais..
butu faina a la toki stilizuota is storo veltinio, tik va ten reiketu grieztesniu formu nei iprastuose veltinio darbeliuose ir metaliniu kampu, uzsagtu..
p.s.
kaip as dabar gailiuosi, gi mano a.a. senolis buvo l. geras batsiuvys, gamindavo damoms batelius.. naudodavo oda, ale kartais darydavo ir veltinio tapkutes visokias darydavo...
o a.a mociute buvo tu laiku "floriste", gamindavo geles is ivariu medziagu - popieriaus mirkyto karstame vaske, medziagos, veltinio...
ale kai jie buvo gyvi - as buvau jauna, kvaila ir man ne tas rupejo, gal kokia gele is popieriaus padaryciau, visa kita, kaip per ruka...
neishmokau....

musu nebaigti statyti smile.gif virtualus namuciai

Atsakyti
QUOTE(g00te @ 2007 02 15, 12:43)
laba ryta,
tasiukas is veltinio - butu liuks, ale reikia prie savo stiliaus pritaikyt
as svajoju apie toki ale " ciumodaneli", BM turi toki senovini, storos rudos odos, su masyviais geltono metalo uzsagtais..
butu faina a la toki stilizuota is storo veltinio, tik va ten reiketu grieztesniu formu nei iprastuose veltinio darbeliuose ir metaliniu kampu, uzsagtu..
p.s.
kaip as dabar gailiuosi, gi mano a.a. senolis buvo l. geras batsiuvys, gamindavo damoms batelius.. naudodavo oda, ale kartais darydavo ir veltinio tapkutes visokias darydavo...
o a.a mociute buvo tu laiku "floriste", gamindavo geles is ivariu medziagu - popieriaus mirkyto karstame vaske, medziagos, veltinio...
ale kai jie buvo gyvi - as buvau jauna, kvaila ir man ne tas rupejo, gal kokia gele is popieriaus padaryciau, visa kita, kaip per ruka...
neishmokau....

musu nebaigti statyti smile.gif virtualus namuciai



Įmanoma tokį čiumodanėlį pasidaryti. Reikėtų kietai apvelti čiumodano formą. O tų kampų namų salygomis neįsidėtum, reikėtų į kokias galanterijos dirbtuvėles nešti. Įdomi idėja.

O kad iš senelių jų amato neišmokai, tai dabar pačiai viską iš pradžių atrasti reiks. Deja... 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(veltiniuke @ 2007 02 13, 13:20)
o tai kur tada perkat spalvotu graziu ?  ir kuriu karoliukus veliat ??? g.gif
Papildyta:
p.s. cia  is interneto grozybes :  http://www.textillab...hion/index.html

Labas smile.gif Nezinau ar tai paslaptis,bet dazytos vilnos yra pirkt internetu puslapyje www.rankdarbiai.com
Atsakyti
QUOTE(Minesota @ 2007 02 15, 08:30)
ievuschka, graži rankinė  smile.gif .  Įdomu kokio dydžio.  Man rodos nedidukė turėtų būti.

Pasakykit, ar jums veltinio rankinė yra tik gražus ar ir praktiškas daiktas?  Apsivelia burbuliukais, daugiau prikrovus nelaiko formos, gali kiaurai peršlapti  g.gif ...  Lyginant su odine daug minusų, o pranašumas tik vienas - gražuuuu....   Tokius atsiliepimus girdėjau iš keleto moterų, kuriuos nešioja veltinio rankines.


Ačiū,Minesota smile.gif taip,ji nedidelė, ale teatrinė: 25*15cm, o dugno plotis 7cm.
Ji dar be pamušalo, šįvakar kankinsiuos, nes nežinau suvyklėlės,kur greitai ir kokybiškai įsiųtų.Šalia manęs yra viena, bet ja aš nusivylus verysad.gif
O gal kas padėtų man šiuo klausimu?

O į dugną žadu įdėti papildomą dugnelį-ta pačia pamušaline medžiaga aptrauktą kietesnį kartoną ar plastiką.

Va,tik bijau dėl to burbulavimosi-nors atrodo,kad gerai suvėliau g.gif

QUOTE(AudreS. @ 2007 02 15, 11:17)
Labas smile.gif Nezinau ar tai paslaptis,bet dazytos vilnos yra pirkt internetu puslapyje www.rankdarbiai.com


Niekam čia ne paslaptis, dauguma iš ten perkam biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ievuschka: 15 vasario 2007 - 12:27
QUOTE(AudreS. @ 2007 02 15, 11:17)
Labas smile.gif Nezinau ar tai paslaptis,bet dazytos vilnos yra pirkt internetu puslapyje www.rankdarbiai.com



lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif paslpaltis tik veltiniukei lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
nu tikrai as paspjoviau ir pabegau lotuliukas.gif
Man dar kaip siuvejai megejai tai kaip ir aisku del flizelino tongue.gif Keikit mane, sakykit, akd negerai, bet tikrai krasteliui ir dugnui zadu ji klijuoti smile.gif nes ir uztrauktuka ar magnetukus prisiuvant tikrai tvirtesnis gaminys bus wink.gif As uz kokybe wink.gif
Isardykit odine rankine ir kartono rasit thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(gugile @ 2007 02 15, 12:38)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif paslpaltis tik veltiniukei  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Klausykit, kas ta veltiniuke unsure.gif Ir Doseth jos darbus giria, neesu macius? Parodykit man ka nors ax.gif As isvis nieko neesu girdejus apie tokia....
Atsakyti
QUOTE(Aurelia @ 2007 02 15, 12:51)
nu tikrai as paspjoviau ir pabegau  lotuliukas.gif
Man dar kaip siuvejai megejai tai kaip ir aisku del flizelino tongue.gif Keikit mane, sakykit, akd negerai, bet tikrai krasteliui ir dugnui zadu ji klijuoti smile.gif nes ir uztrauktuka ar magnetukus prisiuvant tikrai tvirtesnis gaminys bus wink.gif As uz kokybe wink.gif
Isardykit odine rankine ir kartono rasit  thumbup.gif
Papildyta:

Klausykit, kas ta veltiniuke  unsure.gif  Ir Doseth jos darbus giria, neesu macius? Parodykit man ka nors  ax.gif  As isvis nieko neesu girdejus apie tokia....


Dėl visų pakietinimų - tai sutinku drinks_cheers.gif
Veltiniukė? tai smalsi mergaičiukė lotuliukas.gif O dėl jos darbų gyrimo...tai turbūt kabutėse ten...Nelabai ir mums ji ką rodė...
Veltiniuke-tik neįsižeisk, aš nepiktai 4u.gif Geriau įmesk čia savo darbelių nuotraukas, ir mums smalsu smile.gif
Atsakyti