Įkraunama...
Įkraunama...

Veltinis 17

oooo thumbup.gif nu cia tai rankine..... kad as taip mokeciau bet man dar oi kaip toli iki to.... nu bet po biski po biski ir gal kaip nors ax.gif ax.gif ax.gif

P.S. merginos veltinio forume kaip tik paskelbtas rankiniu konkursas gal bus dalyvaujanciu?
Atsakyti
QUOTE(gugile @ 2007 02 14, 18:40)
oooo thumbup.gif  nu cia tai rankine..... kad as taip mokeciau bet man dar oi kaip toli iki to.... nu bet po biski po biski ir gal kaip nors ax.gif  ax.gif  ax.gif

P.S. merginos veltinio forume kaip tik paskelbtas rankiniu konkursas gal bus dalyvaujanciu?


ačiū visoms už tokius pagyrimus ax.gif Pati nusistebėjau,kai pavyko, praktiškai tai pirma normali mano rankinė.

Va, dėl to konkurso-čia pasigyriau, tai man atrodo nebegalėsiu konkurse dalyvaut g.gif Turi būt niekur nedemonstruotos, ane?
Atsakyti
ievushka, rankine nuostabi thumbup.gif
labai tvarkinga ir man karoliukai labai patinka, matosi daug meiles ideta thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(ievuschka @ 2007 02 14, 18:48)
ačiū visoms už tokius pagyrimus ax.gif Pati nusistebėjau,kai pavyko, praktiškai tai pirma normali mano rankinė.

Va, dėl to konkurso-čia pasigyriau, tai man atrodo nebegalėsiu konkurse dalyvaut g.gif Turi būt niekur nedemonstruotos, ane?

aha, siandien ir as padariau rankine tai kenciu ir niekur nerodau unsure.gif
Atsakyti
ievushka thumbup.gif iki menesio pabaigos dar laiko yra nuvelsi dar viena
Atsakyti
QUOTE(ievuschka @ 2007 02 14, 19:48)
ačiū visoms už tokius pagyrimus ax.gif Pati nusistebėjau,kai pavyko, praktiškai tai pirma normali mano rankinė.

Va, dėl to konkurso-čia pasigyriau, tai man atrodo nebegalėsiu konkurse dalyvaut g.gif Turi būt niekur nedemonstruotos, ane?

Aš irgi taip supratau, kad jei jau pasigiri kažkur, tai amen mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(DOSETH @ 2007 02 14, 17:27)
Buvo kalbama kad be siūlių. Bet tų siūlių buvo tiek  blink.gif kad viskas išformuota siūlėmis. Aš pati buvau toje Madų infekcijoj, tikrai nusivyliau verysad.gif

Na, jo, mačiau viena paltuką gyvai...tai siūtas, bet nuostabus, ant lino veltas....bet kai kas, turbūt, ir be siūlių buvo???
Šiaip man irgi be siūlių patinka labiau, bet ir taip gražu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(bonbonkea @ 2007 02 14, 17:38)
DOSETH... norėjau paklausti iš ko tavieji lekalai? ta prasme ar kaip ir visos žemiškos būtybės naudoji šiltnamio ar po laminatu tiesiamą plėvelę ar tokiems profams yra skirta kitokia medžiaga...  lotuliukas.gif o gal išvis perki juos.... nors del to labai abejoju  g.gif

Ar ne aš ir išdaviau kad galima ant akytosios plėvelės daryti lekalus g.gif
Atsakyti
na, ar išdavei ar ne, bet buitinius reikmenis ir kitos sugeba pritaikyti wink.gif smile.gif
Atsakyti
user posted image

user posted image

cia mano šios dienos darbukai 4u.gif pirma karta šlapiai veltos gėlytės gavosi 4u.gif ax.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(linada @ 2007 02 14, 19:32)
na, ar išdavei ar ne, bet buitinius reikmenis ir kitos sugeba pritaikyti wink.gif smile.gif

for the record,- kol Doseth nepamoke,- nei viena ant tos akytos pleveles ir nedare mirksiukas.gif ...kitus buitinius reikmenis pritaikinejo tongue.gif ir maximos maisukai buvo, ir padekliukai plastikiniai, pamenu rolleyes.gif as iki siol naudoju kartona, pvz tongue.gif kaip ishmokau, taip veliu,- man patogiau kazkaip ax.gif
Atsakyti
QUOTE(gugile @ 2007 02 14, 22:17)
user posted image

user posted image

cia mano šios dienos darbukai 4u.gif  pirma karta šlapiai veltos gėlytės gavosi 4u.gif  ax.gif  4u.gif

gugile, super gelytes, man ta antra violetine labai faina, pirmoje kazko per daug, na kazkurios detales butu gali atsisakyt, cia mano nuomone blush2.gif gal tas juodas burkuoles galima bu isimt unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aurelia: 14 vasario 2007 - 22:25
aciu uz patarima, bet bijau kad neišsiims ax.gif vat man ir kazkas su ja negerai, bet as galvojau apie balto panaikinimą
Atsakyti
QUOTE(gugile @ 2007 02 14, 22:30)
aciu uz patarima, bet bijau kad neišsiims ax.gif vat man ir kazkas su ja negerai, bet as galvojau apie balto panaikinimą

o gal tikrai balto.... na kai rankoj ja turi, tai vis ka nros uzdenk, o iskirp negali? kaip nors uzmaskuok wink.gif zinok ir man kartais gaunasi ne aiskukas, ypac kai stengiuosi labai doh.gif tai ir to atrodo idetu ir to ir to, ir po to ziuriu, kad per daug visko blush2.gif
Atsakyti