Įkraunama...
Įkraunama...

Veltinis 17

Sveikos smile.gif O aš, kad veliant nebėgtų vanduo nuo stalo, tiesiu vienkartinę paklodę (tą kur vaikučiam arba ligoniam tiesia). Vanduo į ją susigeria puikiai, stalas lieka švarus ir sausas. Žinoma vandens stengiuosi nepadauginti. O, kad pigiau būtų, po to išdžiovinu ir vėl naudoju. Ir jokių šlapių rankšluosčių, bei taškymosi. Man asmeniškai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Sraigutė @ 2007 02 14, 16:38)
O jūs matėtė praeitų metų "Baltų kandžių" ir Ramunės Strazdaitės kolekciją???Man super thumbup.gif  thumbup.gif

http://www.madosinfe.../2006/index.Otm

Buvo kalbama kad be siūlių. Bet tų siūlių buvo tiek blink.gif kad viskas išformuota siūlėmis. Aš pati buvau toje Madų infekcijoj, tikrai nusivyliau verysad.gif
Atsakyti
DOSETH... norėjau paklausti iš ko tavieji lekalai? ta prasme ar kaip ir visos žemiškos būtybės naudoji šiltnamio ar po laminatu tiesiamą plėvelę ar tokiems profams yra skirta kitokia medžiaga... lotuliukas.gif o gal išvis perki juos.... nors del to labai abejoju g.gif
Atsakyti
QUOTE(pavasarinė @ 2007 02 14, 16:40)
Sveikos smile.gif O aš, kad veliant nebėgtų vanduo nuo stalo, tiesiu vienkartinę paklodę (tą kur vaikučiam arba ligoniam tiesia). Vanduo į ją susigeria puikiai, stalas lieka švarus ir sausas. Žinoma vandens stengiuosi nepadauginti. O, kad pigiau būtų, po to išdžiovinu ir vėl naudoju. Ir jokių šlapių rankšluosčių, bei taškymosi. Man asmeniškai  thumbup.gif

O kur tu tokį nuostabų daiktą perki? g.gif blush2.gif Ai, ir kiek kainuoja? doh.gif
Atsakyti
QUOTE(pavasarinė @ 2007 02 14, 13:40)
Sveikos smile.gif O aš, kad veliant nebėgtų vanduo nuo stalo, tiesiu vienkartinę paklodę (tą kur vaikučiam arba ligoniam tiesia). Vanduo į ją susigeria puikiai, stalas lieka švarus ir sausas.

ash tai tiesiu ant grindu ish skuduru austa takeli (paskui, aisku, dziovint tenka) ...grynai kad paciai baloj nestovet, siaip, veliu virtuvej ant 'akmeninio' darbastalio, grindys,- plyteles, galiu tashkytis kiek noriu ax.gif o stambiem daiktam turiu laaabai dideli vonios kambari smile.gif
tapkute, vaistinese paklodziu galima gaut mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(tapkute @ 2007 02 14, 18:55)
O kur tu tokį nuostabų daiktą perki?  g.gif  blush2.gif Ai, ir kiek kainuoja?  doh.gif



QUOTE(uups @ 2007 02 14, 19:00)
ash tai tiesiu ant grindu ish skuduru austa takeli (paskui, aisku, dziovint tenka) ...grynai kad paciai baloj nestovet, siaip,  veliu virtuvej ant 'akmeninio' darbastalio, grindys,- plyteles, galiu tashkytis kiek noriu  ax.gif  o stambiem daiktam turiu laaabai dideli vonios kambari smile.gif
tapkute, vaistinese paklodziu galima gaut mirksiukas.gif

Teisingai, galima nusipirkti vaistinėse: jų būna įvairių dydžių arba vaikiškų-parduotuvėse (Maxima, IKI). Kaina priklausomai nuo dydžio. Vidutiniškai- apie 0,80 ct. Kai labai susidėvi, keičiu kita, o senąją tiesiu ant grindų, tai iš vis aplink save nepritaškau. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(bonbonkea @ 2007 02 14, 16:38)
DOSETH... norėjau paklausti iš ko tavieji lekalai? ta prasme ar kaip ir visos žemiškos būtybės naudoji šiltnamio ar po laminatu tiesiamą plėvelę ar tokiems profams yra skirta kitokia medžiaga...  lotuliukas.gif o gal išvis perki juos.... nors del to labai abejoju  g.gif

man rodos kaip ir visos mirtingosios - plėvelę po laminatu wink.gif

QUOTE(tapkute @ 2007 02 14, 16:55)
O kur tu tokį nuostabų daiktą perki?  g.gif  blush2.gif Ai, ir kiek kainuoja?  doh.gif

vaistinėse wink.gif

mh, va man įdomu, kolekcijos veltinio mrūbų, bet niekada niekur nesu mačiusi kažko panašaus. išvius maniau kad nelabai kas daro. o pasirodo daro, tik plačiąjąi visuomenei nepasiekiama ar kaip čia išsireiškus.

na o aš veliu.... laugh.gif kadangi mano darbeliai maži, tai prie kriauklės mes turim dar toki geležinį kaip padėkliuką primontuotą, nuo kurio vanduo subėga į kanalizaciją. kadangi jis dar ir gofruotas, kartais panaudoiju ką nors patrinti wink.gif o jei vbelčiau ką didelio, tai ant plytelių tektų.
Atsakyti
bėkit greitai žuūrėti ievuschkos rankinės 4u.gif grožis tai nerealus wub.gif tikiuosi autorė nesupyks, kad išplepėjau blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bonbonkea: 14 vasario 2007 - 17:34
QUOTE(bonbonkea @ 2007 02 14, 17:34)
bėkit greitai žuūrėti ievuschkos rankinės  4u.gif  grožis tai nerealus  wub.gif tikiuosi autorė nesupyks, kad išplepėjau  blush2.gif


Niekur bėgt nereikia, tuoj čia parodau biggrin.gif

user posted image

user posted image

user posted image

Ir gėlytė į komplektą

user posted image

Labai dar norėčiau pasisakyt keletu klausimų, bet mažoji ant rankų neleidžia smile.gif
Nes kol viską perskaičiau-tai doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ievuschka: 14 vasario 2007 - 17:50
Ievuschka, labai labai labai grazhu, nepakartojama wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ievuschka @ 2007 02 14, 18:49)
Niekur bėgt nereikia, tuoj  čia parodau biggrin.gif


Ir gėlytė į komplektą

Labai dar norėčiau pasisakyt keletu klausimų, bet mažoji ant rankų neleidžia smile.gif
Nes kol viską perskaičiau-tai  doh.gif

Eik tu pekloin su savo siuvinėjimu lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Nu liuks, labai dailu thumbup.gif thumbup.gif O tie karoliukai...Va, va, kas ką mėgsta..krapštymuisi neturiu kantrybės norrs tu ką, bet juk tai laaaaabai gražu i rmoteriška, manau mirksiukas.gif
Atsakyti