Įkraunama...
Įkraunama...

Veltinis 17

QUOTE(Rubberneck @ 2007 02 10, 00:02)
*Diva*, taip ir buvau sumanius- vienas skvernas platesnis už kitą. Tačiau veltinis nera tiek elastingas kaip mezginys ir visa "kompozicija" stovi piestu, nugara lieka plika. Gal kaip kitaip rankoves kirpti reikėjo...


na as tada dar pabandyciau pagal figura uzsidejus slapia ir muilina patrinti- turetu dar susitraukti ir gal "nestovetu"? na uzsidejus jei glostant -trinant nepilnai susitrauks nugaros virsus, galima butent ta vieta dar stipriau patrinti skalbimo judesiais- o galgi kas ir gausis? Karpyt gaila...
Atsakyti
QUOTE(_agnute_ @ 2007 02 09, 20:55)
Jumi darbai labai šaunūs smile.gif kur galima įsigyti tokio kailiuko kur naudoji papuošalams??

aciu,vakar kaip tik gariunuose maciau kailiuku kokiu tik nori. Tik va kaina nepradziugino sad.gif Bent jau tu kur man reikejo .
Atsakyti
QUOTE(Jumi @ 2007 02 10, 01:13)
aciu,vakar kaip tik gariunuose maciau kailiuku kokiu tik nori. Tik va kaina nepradziugino sad.gif Bent jau tu kur man reikejo .

gaila,kad aš Kaune, reiks pabandyt pasižvalgyt, nors nelabai nutuokiu kur smile.gif ačiū už atsakymą 4u.gif
Atsakyti
Rubberneck reikia velti ant formos, kaip rankinę kepurę ar kaž ką kitą tūrinio. Ir tai reikia formuoti. Ir dar nekloti storai. mirksiukas.gif Geriau skylėta nei tapkiu storumo 4u.gif
štai liemenė šviežiai padaryta.Senas užsakymas. Meile kaupiau lotuliukas.gif
http://doseth.com/ga...?g2_itemId=1534
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo DOSETH: 10 vasario 2007 - 08:45
man toks klausimas iškilo... kodėl prieš dažant reikia valandą vilną laikyti vandenyje? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(bonbonkea @ 2007 02 10, 09:46)
man toks klausimas iškilo... kodėl prieš dažant reikia valandą vilną laikyti vandenyje?  unsure.gif

Manytau kad permirktu. Kai kurios minėjo kad sunku sudrėkinti prieš velent.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo DOSETH: 10 vasario 2007 - 08:53
QUOTE(*Diva* @ 2007 02 09, 22:45)
Rudnosiene- lateksas tepamas tiesiai ant veltinuko- tada kitokio paduko nebereikia- gaunasi kazkas tipo "guminis padas". 4u.gif


Labai aciu uz atsakyma 4u.gif
Atsakyti
Dėkoju visoms parašiusioms ir patarusioms drinks_cheers.gif Ačiū wub.gif
Išties, reikėjo velti ant formos, tačiau skyles rankovems jau iškirptos per plačiai ir per žemai. doh.gif Veltinukas veltas ant audinio ir nėra tapkių storio, vietomis net skylės matosi mirksiukas.gif tongue.gif
O jei rimtai - čia pabandžiau suvelti karšinį iš ABC su marle. Labai įdomi faktūra gaunasi. Na ir nesusivelia kietai. Ką gi, kirpsiu ir siūsiu liemenę kaip iš paprasto audinio.
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rubberneck: 10 vasario 2007 - 11:00
Dariau eksperimentą - bandžiau velti skylėtą šalį plonų juostelių. Išėjo voratinklis lotuliukas.gif Dabar džiūsta, dar nenufotografavau. Bet nežinau, ar gražu g.gif Labai jau skonio reikalas, matyt ax.gif
Atsakyti
Atsalo, tai ir as issitraukiau savo pirma liemene, kuri jau buvo isbrokuota, nes man tos skyles keistai atrode... DAbar jau baigiu priprasti, tai visai nieko pasidare... lotuliukas.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saullute: 10 vasario 2007 - 11:36
saullute, kaip gražu wub.gif pasaka thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(saullute @ 2007 02 10, 12:35)
Atsalo, tai ir as issitraukiau savo pirma liemene, kuri jau buvo isbrokuota, nes man tos skyles keistai atrode... DAbar jau baigiu priprasti, tai visai nieko pasidare...  lotuliukas.gif


Tikrai grazu! thumbup.gif
Atsakyti