Įkraunama...
Įkraunama...

Veltinis 17

[quote=Rubberneck,2007 02 14, 13:02]
Kokiu muilu veli ? Gal jis netinka?
ne su muilu veliu, as labai prabangiai su savo mergaiciu duso zele blush2.gif Ilgiau veliasi, nei su muilu, bet nuo muilo man ir ant ranku, ir visam vonios kabari apnasu kiek butu doh.gif tai tokio dalyko mano namuose nerasta, tik skystas muilas ir duso zele biggrin.gif geriau jau ilgiau padirbesiu nei po to dar tiek pat laiko plyteles ir visas kriaukles, dusa ir bide valysiu....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aurelia: 14 vasario 2007 - 14:46
o tai kam tiek taškaisi mastau.gif ?
Atsakyti
QUOTE(jovana @ 2007 02 14, 14:58)
o tai kam tiek taškaisi mastau.gif ?

na lyg ir nesitaskau, bet nuo muilo apnasu daug, gi ir skalaut reikia, neshu tai i bide, tai i kriaukle, o duso tas pavadinkim dubuo (trapas) is mazu plyteliu pas mus, tai visa reiktu su sepeciu sveist, o nuo duso zeles, tai tik nuskalauji ir viskas, kaip vanduo nuo zasies nubega smile.gif Man viskas turi blizgeti tongue.gif Muilas ir ant kriaukliu apnasas palieka ir ant kranuuu, ir ant naguuuu blink.gif nepatinka man schmoll.gif
Atsakyti
doh.gif doh.gif doh.gif kol perskaičiau visas rietenas, tai... doh.gif doh.gif doh.gif na ir aš bandysiu apsilankyti pas kandis thumbup.gif Aurelia, sveikinu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Aurelia @ 2007 02 14, 16:14)
na lyg ir nesitaskau, bet nuo muilo apnasu daug, gi ir skalaut reikia, neshu tai i bide, tai i kriaukle, o duso tas pavadinkim dubuo (trapas) is mazu plyteliu pas mus, tai visa reiktu su sepeciu sveist, o nuo duso zeles, tai tik nuskalauji ir viskas, kaip vanduo nuo zasies nubega smile.gif Man viskas turi blizgeti  tongue.gif Muilas ir ant kriaukliu apnasas palieka ir ant kranuuu, ir ant naguuuu  blink.gif nepatinka man  schmoll.gif

o as ant stalo veliu... aisku, jau stala sugadinau, nu bet kam dabar lengva..smile.gif)
Atsakyti
QUOTE(*Diva* @ 2007 02 14, 15:17)
o as ant stalo veliu... aisku, jau stala sugadinau, nu bet kam dabar lengva..smile.gif)

na as jei darbo nebaigiu, o dukros po namus zuja, tai as tada galiu uzsirakint, velimui salygos pas mane super rolleyes.gif
O, Diva, bet jeigu ant stalo veli, gi bega viskas, ranksluosti naudot tada reik, na gal ir patogiau, bet vandens saikingai pilt tada reik, na zodziu as tai pliurzinuosi maximaliai lotuliukas.gif
Kai kursus lankiau ir buvo slapio velimo mokymai, tai nieko nedariau, man taip baisu buvo stebet ta varvanti vandeni nuo stalo moterims ant koju, kelniu blink.gif ,kad nenorejau velti visai....
Atsakyti
QUOTE(Aurelia @ 2007 02 14, 16:21)
na as jei darbo nebaigiu, o dukros po namus zuja, tai as tada galiu uzsirakint, velimui salygos pas mane super  rolleyes.gif
O, Diva, bet jeigu ant stalo veli, gi bega viskas, ranksluosti naudot tada reik, na gal ir patogiau, bet vandens saikingai pilt tada reik, na zodziu as tai pliurzinuosi maximaliai  lotuliukas.gif
Kai kursus lankiau ir buvo slapio velimo mokymai, tai nieko nedariau, man taip baisu buvo stebet ta varvanti vandeni nuo stalo moterims ant koju, kelniu  blink.gif  ,kad nenorejau velti visai....


nu biski varva, bet vieno ranksluoscio uztenka. daug varvint negaliu, nes Gustas dazniausiai aplink begioja, o pasitaskyt jis megsta..smile.gif))bet jei nepersistengi su vandeniu- ne tiek daug ir bega..smile.gif
Atsakyti
Aurelia, labai tvarkinga esi mirksiukas.gif . Aš veliu vonioje arba virtuvėje ant stalo. Pasiruošiu kempinę arba kelias kempines ir gaudau kempinėmis vandenį prie stalo kraštų, tai visai nedaug ant grindų nuvarva.
Atsakyti
QUOTE(*Diva* @ 2007 02 14, 15:24)
nes Gustas dazniausiai aplink begioja, o pasitaskyt jis megsta

Mūsų gimtadieniai kartu mirksiukas.gif

Nežinau, man tai nieks nebėga. pasidedu dukros tokį padėkliuką, į indelį vandens ir vsio... kai vaiką įkišu maudytis, tada šalia atsisėdu ir muilinu... nieks man nebėga.. schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(*Diva* @ 2007 02 14, 15:24)
nu biski varva, bet vieno ranksluoscio uztenka. daug varvint negaliu, nes Gustas dazniausiai aplink begioja, o pasitaskyt jis megsta..smile.gif))bet jei nepersistengi su vandeniu- ne tiek daug ir bega..smile.gif



man irgi nebėga veliu ant stalo užtenka vieno rankšluoščio... ax.gif šiandien su gėlytėm kankinausi ant marles bandžiau velt , dabar džiūna kai išdžius tai pasirodysiu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(jovana @ 2007 02 14, 16:30)
Mūsų gimtadieniai kartu  mirksiukas.gif

Nežinau, man tai nieks nebėga. pasidedu dukros tokį padėkliuką, į indelį vandens ir vsio... kai vaiką įkišu maudytis, tada šalia atsisėdu ir muilinu... nieks man nebėga..  schmoll.gif

na- kuo daiktas didesnis, tuo daugiau bega:)) o siaip tai kaip kas taskosi..smile.gif

o metai gimimo irgi sutampa?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Diva*: 14 vasario 2007 - 15:36
O jūs matėtė praeitų metų "Baltų kandžių" ir Ramunės Strazdaitės kolekciją???Man super thumbup.gif thumbup.gif

http://www.madosinfe.../2006/index.Otm
Atsakyti