Įkraunama...
Įkraunama...

Veltinis 17

QUOTE(DOSETH @ 2007 02 14, 11:00)
Labas rytas Meilės laužo sergėtojos,
Va tikriausiai ir bus diena ta, kai teks į Vilniu užsukti biggrin.gif 
Būtų neblogai į kandikiu dirbtuves nulėkti, ir aišku pabendrauti su sostinės profesionalėm biggrin.gif  Pasižadu gyli palikti namuose biggrin.gif
Nors aš jau naujose dirbtuvėse, bet pakviesti nieko negaliu, nes daug ko trūksta. Tai va kai praeis kiek laiko, gal ir aš galėsiu sostinietes pasikviesti blush2.gif


Uoj, nu kaip aš džaugiuosi už tave thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Tikiuosi "Veltinio namai" Janonio gatvėje paliks g.gif
Ir žinoma lauksiu žinių, kada galėsime apsilankyti naujose patalpose wub.gif

VISAS SVEIKINU SU MEILĖS DIENA.
Atsakyti
QUOTE(Aurelia @ 2007 02 14, 11:13)
pamirsau data  blush2.gif  kovo menesi, kazkur apie viduri smile.gif Bet reiks po savaites pradet judintis, nes fuksas butu, jei gautusi is pirmo karto  doh.gif

Ech, kovo viduryje važiuoju škotiškų avių pešt lotuliukas.gif lotuliukas.gif tikiuosi, nesusidubliuos datos mirksiukas.gif
Atsakyti
štai šiltų, mielų, vasariškų spalvų wink.gif apyrankė
user posted image
Atsakyti
Apyrankes grozis pritrenke mane thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(linada @ 2007 02 14, 13:27)
štai šiltų, mielų, vasariškų spalvų wink.gif apyrankė




Jeigu tai būtų mano apyrankė, tai vietoj violetinio akcentuko dėčiau kokį kitą (kokios nors ryškios, bet šiltos spalvos). O šiaip viskas čiki thumbup.gif
Atsakyti
Labai grazi apyranke 4u.gif man tai grazu ta violetine, toks cinkelis super, rytietiskos spalvos wink.gif

O man jauciu reiks nusivelt pirstines kuno spalvos ir priklijuosiu nagus kokius fainus, nes nuosavos rankos kokios baisios.... unsure.gif shaibom eina, ne tas zodis, vyras jau pyksta uz mano tupejima vonioj, sako sanariai pareis.... zodziu nezinau kur slept rankas.... ir vis sau bambu... paskutinis uzsakymas ir nebedarau, paskutinis ir viskas schmoll.gif ir dar turiu tu uzsakymu menesiui.... ir jauciu, kad to "viskas" galo nematyti....
Atsakyti
QUOTE(Aurelia @ 2007 02 14, 13:23)
Labai grazi apyranke  4u.gif  man tai grazu ta violetine, toks cinkelis super, rytietiskos spalvos wink.gif

O man jauciu reiks nusivelt pirstines kuno spalvos ir priklijuosiu nagus kokius fainus, nes nuosavos rankos kokios baisios....  unsure.gif  shaibom eina, ne tas zodis, vyras jau pyksta uz mano tupejima vonioj, sako sanariai pareis.... zodziu nezinau kur slept rankas.... ir vis sau bambu... paskutinis uzsakymas ir nebedarau, paskutinis ir viskas  schmoll.gif  ir dar turiu tu uzsakymu menesiui.... ir jauciu, kad to "viskas" galo nematyti....


Kokiu muilu veli ? Gal jis netinka?

linada apyrankė super thumbup.gif Spalvos tikrai vasariškos ir linksmos wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rubberneck: 14 vasario 2007 - 13:06
QUOTE(v.julija @ 2007 02 13, 23:29)
Labas visoms vėlėjoms 4u.gif Visas, kurios man rašė ir klausė dėl kursų ir visas kitas veltinio mėgėjas kitą trečiadienį, vasario 21d, 19val kviečiame i iškilmingą "Baltų kandžių" dirbtuvių atidarymą 4u.gif  biggrin.gif  4u.gif Bus pažiūrėjimui daug darbelių iš vilnos, atliktų įvairiom technikom, skaidrės, filmukai, apie mūsų veiklą, laiminga loterija ir kitokios linksmybės. Bus galima gauti visą informaciją apie mūsų vedamus kursus. Taip pat prekiausime balta ir spalvota vilna. Adresas Jakšto g 9, Vaidilos teatras. Ateikite su draugėmis ir gera nuotaika! mirksiukas.gif

QUOTE(Minesota @ 2007 02 14, 10:05)
Labai ačiū už pakvietimą  4u.gif  .

Siūlau SM forumietėms susitikti ir drauge nueiti, bus smagu vėl susitikti!!!!

Aš irgi būtinai eisiu smile.gif Labai įdomu ax.gif
O gal iš tiesų ką nors sugalvoti, kur SM velėjos susitiktų? Būtų smagiau kartu, pamatytumėt viena kitą be dyglių lotuliukas.gif 4u.gif
Atsakyti
Man nelabai gaunasi verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Sraigutė @ 2007 02 14, 12:08)
Skatinam, negesinam mirksiukas.gif  mirksiukas.gif
Džiugu, labai knieti pažiurėti bigsmile.gif  Taikada ta "infekcija"?



Visa info apie Mados infekcija http://www.madosinfekcija.lt/
Atsakyti
4u.gif Aurelia- saunuole!!! Labai smagu, kai darbus ivertina:)) Ir jei bu galimybe- butinai pasirodyk, ka sukurei. is tikro labai idomu:)

Su meiles diena visas!!!!
Atsakyti
Apyrankė nuostabi...
Atsakyti