Įkraunama...
Įkraunama...

Veltinis 17

QUOTE(linada @ 2007 02 14, 09:03)
esu sitikinusi, kad gyvai susitikus tokių nesąmonių nebūtų. tieiog kiekviena skaitom žinutę sava intonacija ir įžvelgiam pyktį ten kur jo nėra. pati žinau iš praktikos, emailais sugebam, su draugėm susipykti, tuo tarpu gyvai visada labai šiltai ir mielai bendraujam. tiesiog reikia įsijungtį 'šypseną", teigiamą intonaciją ir su ja skaityti žinutes, garantuoju, kad visai kitaip pažiūrėsit į jų turinį.
aš daug kur to pykčio nematau, nes esu bendravus, nors ir trumpai, su keliom velejėlėm wink.gif kažkaip tuomet visai kitaip skaitosi, kai žmogutį įsivaizduoji.


Visiškai sutinku drinks_cheers.gif . Prieš rašydamos ką nors visada apie tai pagalvokit 4u.gif . O šiandien kad nebūtų jokių barnių - šypsenos daugiau, flirto ir meilės heart.gif heart.gif heart.gif
Atsakyti
QUOTE(Aurelia @ 2007 02 14, 11:38)
mados infekcijoj  ax.gif



Sveikinu su tokiu užsakymu! O tau tiksliai pasakė kaip ir ką daryti ar pati kursi?
Atsakyti
QUOTE(Aurelia @ 2007 02 14, 10:20)
O as pasigirsiu, gavau dideli uzsakyma is zinomos dizaineres kolekcijai nemazai dalyku nuvelt, tik reiks atsiklaust ar galesiu rodyti  blush2.gif Itariu, kad ne  g.gif


Saunuole, tai tikrai geras darbu ivertinimas
Atsakyti

mados infekcijoj ax.gif
Reiks apsilankyti biggrin.gif
O kada renginys???
Atsakyti
QUOTE(DOSETH @ 2007 02 13, 22:06)
Mano kepke
Rodysiu kai panorėsiu tongue.gif

mes žiūrėsim kai nor4sim tongue.gif žinom kur tongue.gif tongue.gif tongue.gif

QUOTE(Sraigutė @ 2007 02 14, 08:51)
Sutinku, kad norinčios išmokti turėtų perskaityti visas temas it t.t Bet tose temose nemažai paistalų, rietenų...atsiprašau už išsireiškimą biggrin.gif
Tai tam ir yra forumas, kad kitos sužinotų, nuo ko pradėti draugystę su veltiniu: kur pirkt vilną, visus kt reikmenis vėlimui, kaip suvelt rutuliuką, kilimėlį, juostelę ir t.t.
Aišku, joms paprasčiau, nereikia po kaimus varinėt, dažyt...(nors dažančių nemažai išies)...
O su tom paslaptim: manau, niekas ir neprašo atskleisti subtilybes, pačiso veliam, bandom, neišeina, sugadinam, su kiekvienu darbu kažkokia pamoka, natūralu, viskas per patirtį...
O tarkim dėl to sijono tai tikrai nebuvo -n kartų besikartojantis klausimas...
Tai tada užrašom: klausimų neuždavinėkit visai, niekas čia jums neatsakys ir išvis, naujokės nepageidaujamos biggrin.gif  PUSLAPIS SKIRTAS PROFAMS biggrin.gif  biggrin.gif

Na, tikrai, kam nesunku, tas atsako, be jokios arogancijos, o kas tingi, tai ir tyli biggrin.gif (aš čia sau priskiriu, nes kartais tikrai tingiu, o ir kompetencijos trūksta blush2.gif )
O čia esančios velėjos kiekviena turi savo šarmo, o kas tas profesionaas - taip ir nežinau  blink.gif  biggrin.gif

ne karta rašyta nuoruodos aiškai pirmoj žinutėj sudėtos ir temą prdėt skaityt ne nuo galo reikėtų ir rietenų mažiau būtų, o pyktis vien dėl to kad kažkas neišdavė savo paslapčių nematau prasmės, kiekviena randa savo būdą doh.gif bet vat atrasti jį reikia

QUOTE(rim@ @ 2007 02 14, 09:37)
Matėt kiek skaito temą blink.gif 18

jo kai tiek riejasi idomu ir pasmalsaut lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Labas rytas Meilės laužo sergėtojos,


Va tikriausiai ir bus diena ta, kai teks į Vilniu užsukti biggrin.gif
Būtų neblogai į kandikiu dirbtuves nulėkti, ir aišku pabendrauti su sostinės profesionalėm biggrin.gif Pasižadu gyli palikti namuose biggrin.gif
Nors aš jau naujose dirbtuvėse, bet pakviesti nieko negaliu, nes daug ko trūksta. Tai va kai praeis kiek laiko, gal ir aš galėsiu sostinietes pasikviesti blush2.gif
Atsakyti
Žodžiu, su širdžių diena visas,[COLOR=red] įkvėpkime giliai ir velkime toliau assa.gif assa.gif
Papildyta:
QUOTE(DOSETH @ 2007 02 14, 11:00)
Labas rytas Meilės laužo sergėtojos,
Va tikriausiai ir bus diena ta, kai teks į Vilniu užsukti biggrin.gif 
Būtų neblogai į kandikiu dirbtuves nulėkti, ir aišku pabendrauti su sostinės profesionalėm biggrin.gif  Pasižadu gyli palikti namuose biggrin.gif
Nors aš jau naujose dirbtuvėse, bet pakviesti nieko negaliu, nes daug ko trūksta. Tai va kai praeis kiek laiko, gal ir aš galėsiu sostinietes pasikviesti blush2.gif

Ašsupratau, kad tos naujos dirbtuvės ir bus Vilniuje?? blink.gif biggrin.gif
Atsakyti
Aha, pati labai nustebau, kad manes ieskojo ir susirado, tiesiog pirstines pateko pas jos giminaite, tai va tokia istorija, o uzsakymas tikslus pagal lekalus, zodziu jokiu improvizaciju ax.gif bet techniskai bus didelis isbandymas bigsmile.gif
Na kaip sakant nuo kuklumo nenumirsiu, ale tuoj kasnors prigesins mane lotuliukas.gif Uzmigo mazoji einu velti ax.gif
Atsakyti
Cia as tarp profiu naujoke isimaisius busiu smile.gif Susikuriau savo albumeli ax.gif . Cia mano pirmieji darbeliai. Rankine tik neikelta, nes dar neapipavidalinta blush2.gif

www.spindulelis.piczo.com

Atsakyti
QUOTE(Aurelia @ 2007 02 14, 11:05)
Aha, pati labai nustebau, kad manes ieskojo ir susirado, tiesiog pirstines pateko pas jos giminaite, tai va tokia istorija, o uzsakymas tikslus pagal lekalus, zodziu jokiu improvizaciju  ax.gif bet techniskai bus didelis isbandymas  bigsmile.gif
Na kaip sakant nuo kuklumo nenumirsiu, ale tuoj kasnors prigesins mane  lotuliukas.gif  Uzmigo mazoji einu velti  ax.gif

Skatinam, negesinam mirksiukas.gif mirksiukas.gif
Džiugu, labai knieti pažiurėti bigsmile.gif Taikada ta "infekcija"?
Atsakyti
Jeigu jau iš pajūrio žadama atvažiuoti, tai kas man tie 100km. irnesakyk.gif Vilnietės, gal kokia organizatorė atsirastu, a? Kurios pažįstamos tai ir be jo susitiks, bet ką kitom daryti g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rim@: 14 vasario 2007 - 10:12
QUOTE(Sraigutė @ 2007 02 14, 10:08)
Skatinam, negesinam mirksiukas.gif  mirksiukas.gif
Džiugu, labai knieti pažiurėti bigsmile.gif  Taikada ta "infekcija"?

pamirsau data blush2.gif kovo menesi, kazkur apie viduri smile.gif Bet reiks po savaites pradet judintis, nes fuksas butu, jei gautusi is pirmo karto doh.gif
Atsakyti