Įkraunama...
Įkraunama...

Veltinis 17

Gak kas velto paršiuko nuotraukėlę turite ir galite čia įkelti ax.gif 4u.gif
Paskaičiau ką saullutė po mano posto parašė, tai...paršiuko man reikia tikrai biggrin.gif Paslėptų prasmių neiškokit schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rim@: 14 vasario 2007 - 08:39
Labas rytas ir su meiles diena visas wub.gif wub.gif wub.gif

Ziuriu vis naujokus udijam lotuliukas.gif
Kiek stebejau veltinio tema, tai matosi tokis dalykas - tos kurios rimtai veltiniu domisi, nepatingi isstudijuoti bent paskutiniu keliu temu ir veltinio forumo. Tadu nekyla visas (ar beveik visas) nervinanciu klausimu kas yra tas ar anas, kur nusipirkti vilnos ir tt.
Galbut problema ir tame, kad jau nusistovejo kaip ir veltinio temos senbuviu kompanija, kurios pradejo nuo pradziu (mazdaug pries 1-2 metus) velti. Toli grazu ne taip viskas lengva buvo, kaip dabar. Pacios vilna plovem, kedenom, po kaimus ieskojom, dazem ir t.t., apie adateles velimui buvom tik girdejusios. Ir ta vilnele toli grazu ne visada gerai veldavosi. Tad pradzioje ir keliavom kartu zingsnis po zingsnio, pasitardamos ir eksperimentuodamos. Buvo smagu ir dziaugemes kiekviena smulkmena - paprastuciais karoliais, gelytem. Veliau pradejom velti rankinukus ir kitokius sudetingesnius darbelius. Apie nunofelta, prefelta ir kitokius terminus irgi dauguma nezinojome, kol i musu kompanija neisijunge Doseth su savo astriu liezuveliu mirksiukas.gif , nors anksciau irgi reaguodavau i jos pasisakymus taip pat kaip naujokes, dabar be ju si tema butu daug nuobodesne. O toks poziuris, kad kazkas privalo akleisti visas savo profesines paslaptis, tai mazu maziausia naivus...
Visos idejom daug laiko, darbo i tai, ka dabar mokame ir manau truputi prigailime tos informacijos.
Ir baikit ieskoti priekabiu ir pasleptu prasmiu viena kitos pasisakymuose, nes jau nemalonu skaityti. Skaitau ir matau, kaip daromas dramblys is muses, matomas izeidimas ten kur jo tikrai nera. Niu nesamone kazkokia darosi, visos baigia susirseti, jumoro jausma praradot ar ka? mad.gif
Geriau eikit adatelemis pavelti ir visa pykti isbadyti, bent naudos bus.
Nu ir prirasiau, bus jums daug skaitymo us pykcius tongue.gif
Papildyta:
QUOTE(rim@ @ 2007 02 14, 08:25)
Gak kas velto paršiuko nuotraukėlę turite ir galite čia įkelti ax.gif  4u.gif
Paskaičiau ką saullutė po mano posto parašė, tai...paršiuko man reikia tikrai biggrin.gif Paslėptų prasmių neiškokit schmoll.gif


user posted image

Ir dar:
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saullute: 14 vasario 2007 - 09:08
Na taip ir galvojau, kad kažkas pasislėpęs turi thumbup.gifDėkui 4u.gif Einu velti tongue.gif
Atsakyti
Sutinku, kad norinčios išmokti turėtų perskaityti visas temas it t.t Bet tose temose nemažai paistalų, rietenų...atsiprašau už išsireiškimą biggrin.gif
Tai tam ir yra forumas, kad kitos sužinotų, nuo ko pradėti draugystę su veltiniu: kur pirkt vilną, visus kt reikmenis vėlimui, kaip suvelt rutuliuką, kilimėlį, juostelę ir t.t.
Aišku, joms paprasčiau, nereikia po kaimus varinėt, dažyt...(nors dažančių nemažai išies)...
O su tom paslaptim: manau, niekas ir neprašo atskleisti subtilybes, pačiso veliam, bandom, neišeina, sugadinam, su kiekvienu darbu kažkokia pamoka, natūralu, viskas per patirtį...
O tarkim dėl to sijono tai tikrai nebuvo -n kartų besikartojantis klausimas...
Tai tada užrašom: klausimų neuždavinėkit visai, niekas čia jums neatsakys ir išvis, naujokės nepageidaujamos biggrin.gif PUSLAPIS SKIRTAS PROFAMS biggrin.gif biggrin.gif

Na, tikrai, kam nesunku, tas atsako, be jokios arogancijos, o kas tingi, tai ir tyli biggrin.gif (aš čia sau priskiriu, nes kartais tikrai tingiu, o ir kompetencijos trūksta blush2.gif )
O čia esančios velėjos kiekviena turi savo šarmo, o kas tas profesionaas - taip ir nežinau blink.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Sraigutė @ 2007 02 14, 08:51)
Sutinku, kad norinčios išmokti turėtų perskaityti visas temas it t.t Bet tose temose nemažai paistalų, rietenų...atsiprašau už išsireiškimą biggrin.gif
Tai tam ir yra forumas, kad kitos sužinotų, nuo ko pradėti draugystę su veltiniu: kur pirkt vilną, visus kt reikmenis vėlimui, kaip suvelt rutuliuką, kilimėlį, juostelę ir t.t.
Aišku, joms paprasčiau, nereikia po kaimus varinėt, dažyt...(nors dažančių nemažai išies)...
O su tom paslaptim: manau, niekas ir neprašo atskleisti subtilybes, pačiso veliam, bandom, neišeina, sugadinam, su kiekvienu darbu kažkokia pamoka, natūralu, viskas per patirtį...
O tarkim dėl to sijono tai tikrai nebuvo -n kartų besikartojantis klausimas...
Tai tada užrašom: klausimų neuždavinėkit visai, niekas čia jums neatsakys ir išvis, naujokės nepageidaujamos biggrin.gif  PUSLAPIS SKIRTAS PROFAMS biggrin.gif  biggrin.gif

Na, tikrai, kam nesunku, tas atsako, be jokios arogancijos, o kas tingi, tai ir tyli biggrin.gif (aš čia sau priskiriu, nes kartais tikrai tingiu, o ir kompetencijos trūksta blush2.gif )
O čia esančios velėjos kiekviena turi savo šarmo, o kas tas profesionaas - taip ir nežinau  blink.gif  biggrin.gif


Ir vel prasideda zodziu isvertimas i kita puse doh.gif
Panasu, kad cia pasisakyti darosi pavojinga...
Atsakyti
esu sitikinusi, kad gyvai susitikus tokių nesąmonių nebūtų. tieiog kiekviena skaitom žinutę sava intonacija ir įžvelgiam pyktį ten kur jo nėra. pati žinau iš praktikos, emailais sugebam, su draugėm susipykti, tuo tarpu gyvai visada labai šiltai ir mielai bendraujam. tiesiog reikia įsijungtį 'šypseną", teigiamą intonaciją ir su ja skaityti žinutes, garantuoju, kad visai kitaip pažiūrėsit į jų turinį.
aš daug kur to pykčio nematau, nes esu bendravus, nors ir trumpai, su keliom velejėlėm wink.gif kažkaip tuomet visai kitaip skaitosi, kai žmogutį įsivaizduoji.
Atsakyti
QUOTE(v.julija @ 2007 02 14, 00:29)
Labas visoms vėlėjoms 4u.gif Visas, kurios man rašė ir klausė dėl kursų ir visas kitas veltinio mėgėjas kitą trečiadienį, vasario 21d, 19val kviečiame i iškilmingą "Baltų kandžių" dirbtuvių atidarymą 4u.gif  biggrin.gif  4u.gif Bus pažiūrėjimui daug darbelių iš vilnos, atliktų įvairiom technikom, skaidrės, filmukai, apie mūsų veiklą, laiminga loterija ir kitokios linksmybės. Bus galima gauti visą informaciją apie mūsų vedamus kursus. Taip pat prekiausime balta ir spalvota vilna. Adresas Jakšto g 9, Vaidilos teatras. Ateikite su draugėmis ir gera nuotaika! mirksiukas.gif


Labai ačiū už pakvietimą 4u.gif .

Siūlau SM forumietėms susitikti ir drauge nueiti, bus smagu vėl susitikti!!!!

Atsakyti
QUOTE(Minesota @ 2007 02 14, 09:05)
Labai ačiū už pakvietimą  4u.gif  .

Siūlau SM forumietėms susitikti ir drauge nueiti, bus smagu vėl susitikti!!!!


drinks_cheers.gif
Atsakyti
jau i kalendoriu isirasiau drinks_cheers.gif Pazistu tik saullute, butu malobu su kitomis susipazinti smile.gif
O as pasigirsiu, gavau dideli uzsakyma is zinomos dizaineres kolekcijai nemazai dalyku nuvelt, tik reiks atsiklaust ar galesiu rodyti blush2.gif Itariu, kad ne g.gif
Atsakyti
QUOTE(Minesota @ 2007 02 14, 10:05)
Labai ačiū už pakvietimą  4u.gif  .

Siūlau SM forumietėms susitikti ir drauge nueiti, bus smagu vėl susitikti!!!!

Aš už drinks_cheers.gif Pas "kandis" reik nueit būtinai bigsmile.gif
Saullute, nieko neišverčiu, o savo nuomonę pasakiu irgi mirksiukas.gif
Tiesiog veltinis us rietenom ir arogancija visai nesiderina tongue.gif

Papildyta:
QUOTE(Aurelia @ 2007 02 14, 10:20)
jau i kalendoriu isirasiau  drinks_cheers.gif  Pazistu tik saullute, butu malobu su kitomis susipazinti smile.gif
O as pasigirsiu, gavau dideli uzsakyma is zinomos dizaineres kolekcijai nemazai dalyku nuvelt, tik reiks atsiklaust ar galesiu rodyti  blush2.gif Itariu, kad ne  g.gif

Šaunuole, sveikinu thumbup.gif thumbup.gif
Tai įmesi mums kokią žinią, kur galima bus pamatyti, labai smalsu mirksiukas.gif biggrin.gif
Atsakyti
Matėt kiek skaito temą blink.gif 18
Atsakyti
QUOTE(Sraigutė @ 2007 02 14, 09:28)
Aš už drinks_cheers.gif  Pas "kandis" reik nueit būtinai bigsmile.gif
Saullute, nieko neišverčiu, o savo nuomonę pasakiu irgi mirksiukas.gif
Tiesiog veltinis us rietenom ir arogancija visai nesiderina tongue.gif

Papildyta:

Šaunuole, sveikinu thumbup.gif  thumbup.gif
Tai įmesi mums kokią žinią, kur galima bus pamatyti, labai smalsu mirksiukas.gif  biggrin.gif

mados infekcijoj ax.gif
Atsakyti