Įkraunama...
Įkraunama...

Veltinis 17

QUOTE(rim@ @ 2007 02 13, 21:28)
Einam gal geriau pavelti g.gif

einam, vishtos, geriau tupt lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Papildyta:
mus taipkaime miegot varydavo..cia pasiaishkinu,kad kas neisiszheistu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(DOSETH @ 2007 02 13, 23:13)
O kad kursai prasti to dar nežinojau blink.gif

DOSETH, kur sakiau, kad prasti?
kursais as patenkinta, tiesiog uzkliuvo TOKS poziuris

QUOTE(seava @ 2007 02 13, 23:20)
cia tikras sirsiu lizdas!!!  box.gif
gal alergija vilnai taip pasireiskia? ar del to ,kad daug mamyciu nestuke.gif
ei,gyvenkit draugiskai! argi pasiriet susirinkom?

aga, tas labai kliuva, cia panasu i Bangos IT kluba, ten kas ko paklausia, tuoj kruva nepatenkintu kelnetu programeriu viens per kita prades rekti - apie tai jau rasem Ntojoj temoj ir pan., matyt, jie irgi neshti ar vilnos alergija
p.s. aciu uz atsakymus
p.s.2. atciprasau veltinio guru uz per didele drasa ar per mazai pagyru
Atsakyti
QUOTE(uups @ 2007 02 13, 23:33)
einam, vishtos, geriau tupt lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
Papildyta:
mus taipkaime miegot varydavo..cia pasiaishkinu,kad kas neisiszheistu  lotuliukas.gif

Aga, be paaiškinimo kažkas galėjo įsižeisti lotuliukas.gif
Mes čia apie meilę vilnai, darbeliams **** blia... O kokios jautrios ir kandžios patapom. Va mūsų bamba tikra širšė pasidarė. Reik išvadas daryt unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(rim@ @ 2007 02 14, 00:40)
Aga, be paaiškinimo kažkas galėjo įsižeisti lotuliukas.gif
Mes čia apie meilę vilnai, darbeliams **** blia... O kokios jautrios ir kandžios patapom. Va mūsų bamba tikra širšė pasidarė. Reik išvadas daryt unsure.gif

Jūs tai ką nusispjovėt ir viskas biggrin.gif o kaip mano vyreliui ax.gif
Aš esu inpulsyvi, mėgstu pareplikuoti, kartais nekaltai apkaltinti, žiauriai keiktis, ir t.t.
Kas bendravo gyvai gal blogos nuomonės nesusidarė g.gif įdomu.
O apie vėlimą nu turiu paslapčių ir išduoti negaliu blush2.gif
Tikriausi dar dėmesio centre mėgstu būti ax.gif kad pasižiūriu kas antra žinutė mano keverzonės lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo DOSETH: 13 vasario 2007 - 23:52
4u.gif
ok, sorry ka izeidziau savo replika. tiesiog kaip tik siandien su vyru rutuliojam tema apie kokio nors dalyko naujokus ir siek tiek pazengusius bei profesionalus. Cia kaip tik isejo jos pratesimas. Taigi, siek tiek pasiaiskinsiu kogi man taip juokinga buvo..smile.gif Tai va kad pagal tai, kaip zmogus issireiskia apie savo zinias tam tikroje srityje jau galima spresti naujokas jis, ar ne. Ir stai atsivertus sm skaitau toki teksta: moku velti ir ta ir sita ir sita, tik biski nesuprantu vienos detales.... Manau nei viena, kuri nors kazkiek daugiau pavelus, nepasakytu taip. Paklauskim Doseth,kuri kiek suprantu is cia bendraujanciu ilgiausiai draugauja su veltiniu- ji atsakys- et, kiek dar daug man reikia ismokti- na kazka veliu, bet kiek dar nezinau.. O va zmogiukas sako,kad jau viska ismoko, tik vieno sakinio truksta ir bus visiskas profas. taigi del to ir pasijuokiau...sorry, jei ka izeidziau.
Atsakyti
Kol jūs čia riejotės, aiškinotės ar kaip kitaip paaiškinti jūsų kelių puslapių širšiavimąsi lotuliukas.gif , aš vyrui raktų pakabuką papukus blush2.gif nuvėliau bebe.gif .

Tik nuotraukų (dviejų lotuliukas.gif kai ką erzinančių) šiandien nebus, nes tamsu ir nuotraukytės nebegražios bus. Tad gal būt ryt biggrin.gif 4u.gif (oij blink.gif jau šiandien). Ir jūs išsimiegosit ir pykčiukai išsigaruos mirksiukas.gif .

Būkit mylimos ir pačios mylėkit 4u.gif . Lai nustebina Jus mylintys 4u.gif .
heart.gif heart.gif heart.gif heart.gif heart.gif heart.gif heart.gif heart.gif heart.gif heart.gif
Atsakyti
QUOTE(*Diva* @ 2007 02 13, 23:59)
4u.gif
ok, sorry ka izeidziau savo replika. tiesiog kaip tik siandien su vyru rutuliojam tema apie  kokio nors dalyko naujokus ir siek tiek pazengusius bei profesionalus. Cia kaip tik isejo jos pratesimas. Taigi, siek tiek pasiaiskinsiu kogi man taip juokinga buvo..smile.gif Tai va kad pagal tai, kaip zmogus issireiskia apie savo zinias tam tikroje srityje jau galima spresti naujokas jis, ar ne. Ir stai atsivertus sm skaitau toki teksta: moku velti ir ta ir sita ir sita, tik biski nesuprantu vienos detales.... Manau nei viena, kuri nors kazkiek daugiau pavelus, nepasakytu taip. Paklauskim Doseth,kuri kiek suprantu is cia bendraujanciu ilgiausiai draugauja su veltiniu- ji atsakys- et, kiek dar daug man reikia ismokti- na kazka veliu, bet kiek dar nezinau.. O va zmogiukas sako,kad jau viska ismoko, tik vieno sakinio truksta ir bus visiskas profas. taigi del to ir pasijuokiau...sorry, jei ka izeidziau.

na tu man parodyk, kur sakau, kad esu profe? moku labai nedaug, pavardinau ka dariau, kas gavosi, kas ne
blyn, moteros, jus gal raminkites, paskaitinejus tokiu guru pasisakymu, isvis nebekyla noras cia lankytis
ir zinot, yra tokie dalykai kaip terminologija, jus cia mirkstat, kalbat pastoviai apie velimo technika, naudojat kazhkokius paplitusius termininus, sakykim, jie priimtini veltiniautojams, deje as ju galiu nezinot ir velima ant audinio taip ir vadinti..
apie naujokus
is savo darbines praktikos pasakysiu - naujokai nezino KO KLAUST, jei jie kazhko klausia, bet dar nenaudoja tinkamos terminologijos, reishkia jie jau kazhka zino
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo g00te: 14 vasario 2007 - 00:16
Gaila, kad visas sis sirsynas uzviro ir nepapuoliau laiku, gesint gaisro 4u.gif .Taigi as konstatuociau visa si sijona, baznycia ar dar kazka, jog jeigu nemoki siuti tikrai bus sunkoka nors atrodo siuta is gabalu, bet visgi reiketu tiems gabalams daryti kazkoki lekala ir juos sukirpus susiut, kas liecia apdaila tai ji atrodo elementari, bet gan daili, o uzvelus ant medziagos vilnele neturetu but sunkus gaminukas, bent jau mano kuklia nuomone. Bet siaip sakyciau kazkokio panasaus sejono iskearpas macius esu kazkada Burdoj. Vistik sekmes su sejonu ir butinai parodyk kaip gavosi Bent man jis pasirode visai nieko mirksiukas.gif .
Atsakyti
Po dienos darbų ir vaikų ūžesio lendu veltiniu pasigėrėt, o ką randu doh.gif Juokinga mirksiukas.gif Juokinga kai kartais tikrai nerimti dalykėliai labai rimtai priimami.Ai, reikia,manau,būt visoms truputį atsainesnėms,tolerantiškesnėms ir t.t,ir pan. Va jums- 4u.gif 4u.gif 4u.gif

O aš šiandien labai atsakingai rankiniuką nuvėliau smile.gif Norėčiau pasigirt ryt, bet turbūt neišdžius taip greit.Didžiausias rūpestis-pamušalą įsiūt unsure.gif

Taip norėtau daugiau velt,ale vos valandą kitą galiu tam laiko skirt. Nesuprantu,kaip kitos su dviem ir ypač-daugiau vaikų atranda to laiko g.gif Vaikai,valgis,skalbiniai,visokios poliklinikos,parduotuvė ir vėl iš pradžių doh.gif
Atsakyti
aciu
taigi gal bandysiu tiesiog apvelt gabala audinio
o sukirpt ir bandyt pasiut paprasysiu uosvienes
sejona - palapine - mobilia baznycia
Atsakyti
Kai jau melsiesi savo kilnojamoj, butinai parodyk, gal pasekeju sulauksi ir klaidzios po svieta kelios mobilios baznycios 4u.gif.
Kazkaip man turbut pasiseke su vaikais , jie pas mane savarankiski, i parduotuve eina vyras, poliklinika dabar nepriima, nes pas mus pranesa kada padidinta rizika pas juos lankytis, jeigu ner svarbos. Visa kita buitis kartai ties riba , bet isgyvenam lotuliukas.gif .
Atsakyti
[quote=Katinytis,2007 02 14, 00:44]
Kai jau melsiesi savo kilnojamoj, butinai parodyk, gal pasekeju sulauksi ir klaidzios po svieta kelios mobilios baznycios 4u.gif.
Po kelių puslapių įtampos, tas Katinyčio pasakymas....kaip iš pamokslo... biggrin.gif Taip ir rūpi pasakyti-Amen. Linksma pasidarė.

Papildyta:
QUOTE(ievuschka @ 2007 02 14, 00:30)
Taip norėtau daugiau velt,ale vos valandą kitą galiu tam laiko skirt. Nesuprantu,kaip kitos su dviem ir ypač-daugiau vaikų atranda to laiko g.gif Vaikai,valgis,skalbiniai,visokios poliklinikos,parduotuvė ir vėl iš pradžių doh.gif

Na va, aš irgi vaiką užmigdžius naktinėju. Šaliką vėliau, nors protingi žmonės gi jau seniai miega blush2.gif biggrin.gif O dar ir čia užsukau.
O apskritai tai visas su VALENTADIENIU wub.gif drinks_cheers.gif thumbup.gif 4u.gif Mylėkite ir būkit mylimos wub.gif wub.gif wub.gif
Saldžių sapnų 4u.gif
Atsakyti