Įkraunama...
Įkraunama...

Veltinis 17

QUOTE(larina @ 2007 02 13, 20:40)
As tai cia visai nieko juokingo ir keisto nematau.
Nori zmogus tokio sijono. Gal netokiu rastu, bet pasiuvimo tokio, tai kas cia juokingo.
Gal merginos jau perdaug issivaizdinat. doh.gif

o mano nuomone tu pernelyg jautriai i absoliuciai viska reaguoji mirksiukas.gif
man pvz, labai juokinga buvo, paskaityt, kad tas daiktas yra mobili baznycia, nes man irgi panashiausia i sijona rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(uups @ 2007 02 13, 22:50)
o mano nuomone tu pernelyg jautriai i absoliuciai viska reaguoji mirksiukas.gif
man pvz, labai juokinga buvo, paskaityt, kad tas daiktas yra mobili baznycia, nes man irgi panashiausia i sijona rolleyes.gif

Tai gal ji zinojo kas tai yra, bet nori tokio fasono, o puola iskart saipytis, maivytis kai mazos mergaites. Man apskritai nepatinka nei realybeje, nei virtualybeje kazkokios patycios. Nenori aiskinti, nemoki, nezinai, tai neaiskink, bet kam zmogu statyti i debiliska padeti. blink.gif
Regavau, reguoju ir visada reguosiu taip....
Atsakyti
QUOTE(uups @ 2007 02 13, 22:38)
o ne paprasciau pasisiut ish plonytes vilneles? g.gif
nemanau kad ka panashaus sugebetum nuvelt mazai patirties turedama..o ir sunkus labai bus unsure.gif
nuno yra velimas ant medziagos.

aciu
gi kelis kartus klausiau, cia ant medziagos, ar kaip
siut nemoku, moku tik velt, tapyt ant silko, piest ant audinio, batikuot...
o sunkumas, na kaip sunkus, jis ir turetu buti pagal ne pluksnele, ale tikiuos prie zemes netemps.. g.gif

QUOTE(larina @ 2007 02 13, 22:38)
As tai cia visai nieko juokingo ir keisto nematau.
Nori zmogus tokio sijono. Gal netokiu rastu, bet pasiuvimo tokio, tai kas cia juokingo.
Gal merginos jau perdaug issivaizdinat. 
Diva, cia ne tau vienai

GOOTe, parasyk googleje nunofelting ir nors supratima zinosi kas tai yra.

aga, aciu
siaip zinot, man irgi ne visi jusu veltinio darbai patinka, kartais tiesiog pritrenkia kokio veltinio hmmm sakykim "keistoka" spalva ar forma, bet visada vertinu technika, sumanuma, drasa imtis sudetingu darbu ir t.t.
p.s. su tuo skaitymu internete... siaip man nepasiseke, mokiausi prancuzu, tod4l turiu nemenka problema susidurusi su angl. techninias tekstais, savo srityje susigaudau, dar kai ka suprantu, o su literatura apie veltini vargstu
Atsakyti
QUOTE(g00te @ 2007 02 13, 23:43)
Doseth, as is Klaipedos, buvau kursuose "veltinio namuose", apie nunofelting, tikriausiai, praleidau pro ausis, arba ten nesake, arba...
p.s. zinai, jei manes kad paklaustu, kaip Photoshpu apkirpti foto ir optimizuot ja naudojimui internete, zinoma, galeciau zmogu pasiust i kursus, arba dar daugiau, galeciau pasakyt, kad esu fotozopes guru, dirbu jau 10 metu, tuoj rasysiu knyga ir t.t. BET ,paprastai, tokiais atvejais tiesiog PAAISHKINU

Per kursus viena dama užlindo visom kitom už akiu, ir dar akis išpūtus aiškino: Jūs ką, aš užsirašius cool.gif Nors užsirašiusiu žmonių prieš ją 15 . Tikiuosi ne ta moteriškė esi lotuliukas.gif
Niekas į universitetą nestoja vos sulaukęs 7m. o keliauja daug meteliu, kol pasiekia.
Tad nuėjus į pirmą klasę mokinkis kas priklauso. O nuno felting jau aukštesnė klasė mirksiukas.gif ir pimoje klasėje nemokinama.
O be to taip reikalauti kaip reikalauji dabar schmoll.gif
Tai ką nori sužinoti yra mokami nemaži pinigai arba keleri metai nusivylimu ir atradimu.
Atsakyti
QUOTE(DOSETH @ 2007 02 13, 22:55)
Per kursus viena dama užlindo visom kitom už akiu, ir dar akis išpūtus aiškino: Jūs ką, aš užsirašius cool.gif Nors užsirašiusiu žmonių prieš ją 15 . Tikiuosi ne ta moteriškė esi lotuliukas.gif
Niekas į universitetą nestoja  vos sulaukęs 7m. o keliauja daug meteliu, kol pasiekia.
Tad nuėjus į pirmą klasę mokinkis kas priklauso. O nuno felting jau aukštesnė klasė mirksiukas.gif  ir pimoje klasėje nemokinama.
O be to taip reikalauti kaip reikalauji dabar schmoll.gif 
Tai ką nori sužinoti yra mokami nemaži pinigai arba keleri metai nusivylimu ir atradimu.

Doseth,nu... as be zodziu.... tikrai nelindau niekam uz akiu, laukiau kiek priklause, ir siaip, as mandagus zmogus, jei ka...
nuejau i kursus, pasimokiau, paveliau rutuliukus ir serveteles, paskaitinejau internete, pabadziau skara - gavosi, pabandziau vaikui tapkutes - gavosi, pabandziau skara ant marliaus - gavosi, pabandziau skara ant silko - pusiau gavosi, skaitysiu vel, bandysiu, va dabar noriu tokio sejono
ir nu atleisk.. tikrai nesutinku, kad reikia metus veliot rutuliukus ir tik po to dristi velt koki salikeli ir po N metu ....
ir be to, as nereikalavau, paklausiau, gavau kruva keistu atsakymu.. dar ka klaust noras dingo
o kursuose sitas poziuris labai uzkliuvo - "mol, net neklausk, nes meistre TOOOkius pinigus uz kursus sumokejoooo, o tu cia uz kelis litukus nori suzinot doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo g00te: 13 vasario 2007 - 23:10
Vaje, vėl vėjai.... biggrin.gif biggrin.gif

Džiaugiuosi dėl "kandžių", pagaliau prisiruošė atidaryti savo studija. Liuks,teks nutopinti būtinai bigsmile.gif
Papildyta:
studijĄ, atisprašau už klaidas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(larina @ 2007 02 13, 20:54)
Tai gal ji zinojo kas tai yra, bet nori tokio fasono, o puola iskart saipytis, maivytis kai mazos mergaites. Man apskritai nepatinka nei realybeje, nei virtualybeje kazkokios patycios. Nenori aiskinti, nemoki, nezinai, tai neaiskink, bet kam zmogu statyti i debiliska padeti. blink.gif
Regavau, reguoju ir visada reguosiu taip....

fool.gif nuejau, perskaiciau...ishverciau,- nei viena per pusdieni nepasivarginot g.gif zmogui padet doh.gif
o del tavo reakciju...uzhuojauta...sunku gyvent tau 4u.gif

QUOTE(g00te @ 2007 02 13, 20:55)
gi kelis kartus klausiau, cia ant medziagos, ar kaip
siut nemoku, moku tik velt, tapyt ant silko, piest ant audinio, batikuot...
o sunkumas, na kaip sunkus, jis ir turetu buti pagal ne pluksnele, ale tikiuos prie zemes netemps..  g.gif
aga, aciu
mokiausi prancuzu, tod4l turiu nemenka problema susidurusi su angl. techninias tekstais, savo srityje susigaudau, dar kai ka suprantu, o su literatura apie veltini vargstu

niekas taves ir nekaltina kalbu ar dar ko nemokejimu g.gif as irgi pamacius ta daikta shventai tikejau,kad sijonas cia biggrin.gif
Bet net ir veliant teks ji siuti g.gif kitaip max ka gausi,- klostuota sijona unsure.gif tp, isivaizduoju,kazkokie uztrauktukai ar kitokie uzhsegimai turi but, gi neapsirishi kaip prijuostes g.gif
Atsakyti
QUOTE(g00te @ 2007 02 14, 00:03)
Doseth,nu... as be zodziu.... tikrai nelindau niekam uz akiu, laukiau kiek priklause, ir siaip, as mandagus zmogus, jei ka...
nuejau i kursus, pasimokiau, atleisk, paveliau rutuliukus ir serveteles, patapo neidomu, paskaitinejau internete, pabadziau skara - gavosi, pabandziau vaikui tapkutes - gavosi, pabandziau skara ant marliaus - gavosi, pabandziau skara ant silko - pusiau gavosi, skaitysiu vel, bandysiu, va dabar noriu tokio sejono
ir nu atleisk.. tikrai nesutinku, kad reikia metus veliot rutuliukus ir tik po to dristi velt koki salikeli ir po N metu ....

Aš nesakau kad tu ax.gif Tik sakau kad buvo tokia ir iškart norėjo rūbus daryt.
O kad kursai prasti to dar nežinojau blink.gif
pamokėlėje mokinama:
1Pagaliuko vėlimas ir jo apdirbimas.
2Virvutės darymas.
3Kamuoliuko darymas.
4Vyniotinio darymas
5Plokščio audinio ar gėlytės pasirinktinai.
mirksiukas.gif
Ir kada buvai ?
Kai darai, ir darai tai ir gaunas biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo DOSETH: 13 vasario 2007 - 23:13
QUOTE(g00te @ 2007 02 13, 23:03)
Doseth,nu... as be zodziu.... tikrai nelindau niekam uz akiu, laukiau kiek priklause, ir siaip, as mandagus zmogus, jei ka...

gi nesako, kad tu mirksiukas.gif

QUOTE
ir be to, as nereikalavau, paklausiau, gavau kruva keistu atsakymu.. dar ka klaust noras dingo

o kodėl keistų? manau ir normalių gavai wink.gif
kad čia gi sunkų ką ir patarti wink.gif aš išvis kuo daugiau žiūriu, tuo daugiau nesuprantu. manau aiškiausiai iš gabalų ir tiek smile.gif
Papildyta:
beje, manau, kad prancūziškai irgi turėtų kokios medžiagos būti wink.gif gal pabandyk prancūziškai kažkaip paiešką užsiduoti mastau.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linada: 13 vasario 2007 - 23:19
cia tikras sirsiu lizdas!!! box.gif

gal alergija vilnai taip pasireiskia? ar del to ,kad daug mamyciu nestuke.gif

ei,gyvenkit draugiskai! argi pasiriet susirinkom?
Atsakyti
QUOTE(seava @ 2007 02 14, 00:20)
cia tikras sirsiu lizdas!!!  box.gif

gal alergija vilnai taip pasireiskia? ar del to ,kad daug mamyciu nestuke.gif

ei,gyvenkit draugiskai! argi pasiriet susirinkom?

Yra tokia daina vsie babi stiervi lotuliukas.gif tai va moteriškės vien ..... verysad.gif atvarytų koks meshis g.gif gal dar linksmiau būtų lotuliukas.gif
Atsakyti
Einam gal geriau pavelti g.gif
Atsakyti