Įkraunama...
Įkraunama...

Veltinis 17

QUOTE(Rudaakė @ 2007 02 13, 16:47)
Merginos, man reikia telefono Klaipedoje, veltinio namu, J. Janonio 12, niekur nerandu  doh.gif


Pamėgink paskambinti informacijos nr.
Atsakyti
QUOTE(DOSETH @ 2007 02 12, 22:37)
Spėk?
Juk vėlimo bamba esu lotuliukas.gif



na tai labai lauksim knygos:) Jau gali dali tirazo rezervuot supermamoms..smile.gif)) Gal uzsiprenumeruot is anksto?smile.gif)))))
Labai cekava:) Negi bus knyga apie velima lietuviskai:)


Papildyta:
QUOTE(Katinytis @ 2007 02 13, 16:00)
Idomu pasidare, ar cia prakarpyta ar cia deliota taip, na kas mums is asu paporins ka nors apie ta sali. Anksciau buciau sakius, kad karpyta , dabar jau abejoju, bet isdeliot taip lygiai irgi darbelio  g.gif .
Aciu visoms labai uz ivertinima toki silta  drinks_cheers.gif



o as tai galvoju, kad viskas cia paprasciau- netgi ne is vilnos delioja, o uzsieny yra jau fabrikinio velimo juostu- kiek suprantu jos tik apveltos- gyvai nemaciau, bet kazkokiam rusiskam saite mergina is Svedijos apie tai rase. perki gatavas ivairiaspales juostas metrais, karpai reikiamo ilgio gabalais, delioji ir veli:) jos neissitampo jau, skyles lieka lygios. Na gal ir ne taip, bet man rodos kad gali buti ir aip padaryta:)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Diva*: 13 vasario 2007 - 18:30
QUOTE(*Diva* @ 2007 02 13, 19:22)
na tai labai lauksim knygos:) Jau gali dali tirazo rezervuot supermamoms..smile.gif)) Gal uzsiprenumeruot is anksto?smile.gif)))))
Labai cekava:) Negi bus knyga apie velima lietuviskai:)

Jūs miestose, problemu neturit ax.gif o merginom provincijose, mažose miesteliose, ką su pijokais šlaistytis g.gif
Į kursiukus neatmaus unsure.gif senei reikalas pribrendo biggrin.gif tylėjau, o dabar pasakysiu garsiai bus apie smulkuji vėlimą, blush2.gif pradžiai biggrin.gif
Tik mat nesu labai raštinga ir iškalbingau ir to laiko nemarios, šnekinu viena motera kad rašytų, o aš visą techninę dalį sudiktosiu.
Gal kas jau ir rašo mirksiukas.gif pavyzdžiui kokia propesorka Ganda Bagdonienė ax.gif
Ex bet knygulė bus sava biggrin.gif turiu omeį man biggrin.gif
O kaip galiu nerašyti ax.gif juk priklausau TARPTAUTINEI VĖLĖJU ASOSIACIJAI.
Prisigyriau iki soties lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(*Diva* @ 2007 02 13, 19:28)
na tai labai lauksim knygos:) Jau gali dali tirazo rezervuot supermamoms..smile.gif)) Gal uzsiprenumeruot is anksto?smile.gif)))))
Labai cekava:) Negi bus knyga apie velima lietuviskai:)
Papildyta:
o as tai galvoju, kad viskas cia paprasciau- netgi ne is vilnos delioja, o uzsieny yra jau fabrikinio velimo juostu- kiek suprantu jos tik apveltos- gyvai nemaciau, bet kazkokiam rusiskam saite mergina is Svedijos apie tai rase. perki gatavas ivairiaspales juostas metrais, karpai reikiamo ilgio gabalais, delioji ir veli:) jos neissitampo jau, skyles lieka lygios. Na gal ir ne taip, bet man rodos kad gali buti ir aip padaryta:)

Pprieštarausiu cool.gif
Buvau Skandinavijos veltininku suvaževime ir ten prie akiu darė suknelę. Atsikirpo juosteles adatėlėm veltos medžiagėlės ir privėlė.
Atsakyti
QUOTE(Rubberneck @ 2007 02 10, 23:15)
Matyt susirgau gigantomanija lotuliukas.gif 
Kažko ant didelių darbų patraukė 4u.gif
Giriuosi savo šiandieniniu paveikslėliu (100x60 cm) ir prašau Jūsų patarimo kaip geriau jį įrėminti- ar pervert per bambuko pagaliukus ar geriau įdėti į paprastus rėmus? blush2.gif Niekaip negaliu apsispręsti blush2.gif
user posted image

Labai grazu saunuole thumbup.gif
Atsakyti
biški pasirodysiu blush2.gif ax.gif štai ir su žuvytėm ax.gif tik tos žuvytės kažkokios įdomios,bet užsakiusiai merginai patiko ax.gif
user posted image
Atsakyti
Neivardinsiu konkreciai, bet visu darbeliai tobuleja ir visos pradejo velti dideliais tempais.
Man Labai patiko KATINycio kosmetine. Issiskiriantis darbas is kitu ir dar IEVUCHKOS angelas.

O as turbut greitai dingsiu is eterio ir ilgam, nes iseisim kita savaitele i nama, tai neto nebus. Nebus kam pasigirti, pasirodyti ir paplepeti.

Atsakyti
Ačiū,Larina ! biggrin.gif

Larina-kaip gi mes be tavęs? verysad.gif
O be to - kaip sužinosim,kada gims tavo stebukliukas?
Ieškokis greičiau galimybių ir priėjimo prie SM lotuliukas.gif
Atsakyti
larina, kaip gaila verysad.gif na tikimės rasi priėjimą, bent jau retkarčiais prie visagalio interneto mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ievuschka @ 2007 02 13, 21:01)
Ačiū,Larina ! biggrin.gif

Larina-kaip gi mes be tavęs? verysad.gif
O be to - kaip sužinosim,kada gims tavo stebukliukas?
Ieškokis greičiau galimybių ir priėjimo prie SM  lotuliukas.gif



QUOTE(bonbonkea @ 2007 02 13, 21:03)
larina, kaip gaila  verysad.gif  na tikimės rasi priėjimą, bent jau retkarčiais prie visagalio interneto  mirksiukas.gif

Tai retkarciais rasiu kur prisesti, bet kaip dabar sedziu, tai nesedesiu verysad.gif
Iki kol gims leliukas, tai tureciau jau gyventi civilizuotai.
Is kitos puse, tai gerai, kad neto nebus, nes kiek laiko liks velimui. tikrai daug daugiau nei dabar smile.gif
Atsakyti
Mamytes auksarankes,
negi negalit padet?
Atsakyti
QUOTE(g00te @ 2007 02 13, 22:41)
Mamytes auksarankes,
negi negalit padet?

Va klausimukas ar esi vėlusi?
Atsakyti
QUOTE(DOSETH @ 2007 02 13, 21:47)
Va klausimukas ar esi vėlusi?

aga, veliu
sugebu visokius salikus, ant medziagos ir ne, batukus ir t.t... papuosalus
tik va kiap toki sijona... g.gif
nesuprantu, cia is vieno gabalo, ar ne,kaip klostes padarytos, kisenes isiutos ar kaip...
zodziu, jei daugmaz paaishkintumet principa, manau suprasciau
Atsakyti