Įkraunama...
Įkraunama...

Veltinis 17

QUOTE(dangek @ 2007 02 13, 18:13)
vakar buvau kuruose ir vienas is budu yra toks:
veli plonai susideliojusi vilna ant marles siek tiek apveli kad vilna sukibtu ir paskui
marle nuplesi, tai kur skyles sviecia ten jas dar labaiu padidini ir apveli jas apskritimo judesiais taip pasidaro dauuuuuuuug skyliu...sekmes jei supratai....ka norejau gudriai prirasyti rolleyes.gif


Nesuprantu kam ta marlė reikalinga, jeigu ją po to nuplėši? Juk galima iškarto vilną plonu sluoksniu susidėlioti...
Atsakyti
mačiau parduotuvėje bliuskutę su pribadytu veltiniu. nei daug nei mažai - 390, nukainuota iki 290. įdomiai padaryta, vidinej pusėj kažkaip per tvarkingai, matyt mašinos kokios, nes rankom tai......įdomu tik kaip prižiūrėti tokį mastau.gif
Atsakyti
Merginos, man reikia telefono Klaipedoje, veltinio namu, J. Janonio 12, niekur nerandu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(taza @ 2007 02 13, 15:34)
Tai kad vakar dar buvo tamsiai žalios, rudos, pilkos. O praeitą savaitę dar ir tamsiai raudonos.

pasiekimas g.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
user posted image
user posted image
dramblėns lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo yzzy: 13 vasario 2007 - 17:09
QUOTE(yzzy @ 2007 02 13, 18:08)
user posted image
user posted image
dramblėns  lotuliukas.gif

grazus tongue.gif
Atsakyti
koks gražuolis wub.gif žiūriu yzzy labai mėgsta adatėlėm dirbti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Daigga @ 2007 02 13, 16:15)
Sveikos smile.gif, noriu velti dekla telefonui ir dabar susiduriau su tokia problema, kad nezinau kiek cm palikti susitraukimui is visu pusiu ? ir dar klausimelis kiek sluoksniu vilnos reiktu deti  4u.gif ? Labai dekoju, jeigu kas pasivarginsit man atsakyti  4u.gif  blush2.gif  mirksiukas.gif ...



as pasinaudojau *Divos* patrimu, nusiveliau maza kvadrateli ir ziurejau kiek susitrauks, tada jau veliau darbeli gavosi va kas, tik nekaip su dekoru isejo blush2.gif
user posted image
Atsakyti
tai kad lyg ir viskas gerai su tuo dekoru,jeigu nori ka nors isryskint siuvinek kokia juostele karoliukais.
Dramblys grazus, bet foto schmoll.gif
Atsakyti
Koks grazus drambliukas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(TikBasosPedos @ 2007 02 12, 21:58)
bigsmile.gif  Nugi labai graži apyrankė, tokia puošni šventiška.. manis kažkaip labai patraukė...  wub.gif


QUOTE(ievuschka @ 2007 02 12, 22:12)
Ašarėle-liuks apyrankė thumbup.gif



QUOTE(vilke @ 2007 02 13, 12:00)
oi, labai graziai apipavidalinti karoliukai  thumbup.gif


hi.gif hi.gif hi.gif

O nuotraukos dvi paerzinimui lotuliukas.gif .

Graži liemenė ( blush2.gif neprisimenu nicko doh.gif ) ir lėliukas su ja wub.gif wub.gif wub.gif .

thumbup.gif ir Katinyčio kosmetinė wub.gif . Tikrai gaila būt ją pagal paskirtį naudot 4u.gif .

O aš vyrui Valentino dienos proga veliu raktų pakabuką - papukus topsecret.gif (kažkuri pagalvytės nuotraukytę buvo įmetus bigsmile.gif ).
Atsakyti
mamos, auksarankes,
gal galite padeti
radau va toki sijoniuka
user posted image
user posted image
gal galit papasakot kaip toki padaryt?
cia jis visas veltas ( jei taip, tai koks galetu buti lekalas ir kaip savo dydi paskaiciuot?) ar is gabalu susiutas
kaip kisenes idetos?
toki ant audinio reiketu velt ar nebutinai?
aciu
Atsakyti