Įkraunama...
Įkraunama...

Veltinis 17

KLP tai nėr problemų, mano poreikius patenkina spalvų gama..
Atsakyti
QUOTE(veltiniuke @ 2007 02 13, 13:14)
Sveikos siandien buvau ABC  spalvu pasirinkimas  labai mazas  verysad.gif  ir is viso tik  : balta ,tamsiai melyna ,juoda  verysad.gif   
tai nelabai ir apsimoka is ten pirkti .. schmoll.gif 

o ten visada mazas spalvu pasirinkimas ? g.gif


Tai kad vakar dar buvo tamsiai žalios, rudos, pilkos. O praeitą savaitę dar ir tamsiai raudonos.
Atsakyti
Kaip ir noreciau parodyt ka sukurpiau, bet bijau, nes nuotraukos dvi lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif, idant abi puses skirtingos. Gerai pajuokavau ir uztenka, o vilna turbut visos perka visur kur tik yra galimybe jos isigyt , kai kurios dazo pacios , kartais ir as pasibovyju smagiai, nes visad rezultatas nudziugina biggrin.gif .
user posted imageuser posted image
Atsakyti
Labai grazu, super thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Katinytis @ 2007 02 13, 16:37)
Kaip ir noreciau parodyt ka sukurpiau, bet bijau, nes nuotraukos dvi  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif,  idant abi puses skirtingos.




Super kosmetinė!!!! Mano mėgstamos spalvos, mano skonio wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
apyrankė superinė thumbup.gif liemenė nepakartojama wub.gif katinyti, nuostabu bigsmile.gif na, bet DOSETH ir dideli užmojai thumbup.gif laukiam knygutės... tik žiūrėk,ką nors naudingo parašyk drinks_cheers.gif beje gal kas galit paprotint, kaip padaryti tinklinį šalį kaip šitam puslapyje? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Katinytis @ 2007 02 13, 14:37)
Kaip ir noreciau parodyt ka sukurpiau, bet bijau, nes nuotraukos dvi  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif,  idant abi puses skirtingos. Gerai pajuokavau ir uztenka, o vilna turbut visos perka visur kur tik yra galimybe jos isigyt , kai kurios dazo pacios , kartais ir as pasibovyju smagiai, nes visad rezultatas nudziugina  biggrin.gif .
user posted imageuser posted image


Tokia kosmetine pagal paskirti gaila butu naudoti...
Atsakyti
Idomu pasidare, ar cia prakarpyta ar cia deliota taip, na kas mums is asu paporins ka nors apie ta sali. Anksciau buciau sakius, kad karpyta , dabar jau abejoju, bet isdeliot taip lygiai irgi darbelio g.gif .
Aciu visoms labai uz ivertinima toki silta drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Katinytis @ 2007 02 13, 13:00)
Idomu pasidare, ar cia prakarpyta ar cia deliota taip, na kas mums is asu paporins ka nors apie ta sali. Anksciau buciau sakius, kad karpyta , dabar jau abejoju, bet isdeliot taip lygiai irgi darbelio  g.gif .


deliota cia...ir, beje, labai lengva, nes komercine vilna buna tokiais storais 'siulais', tik atpleshi ilgi kokio reik ir tiek zhiniu. Svarbu paskui nesustumdyt kai veli.
Kosmetine labai grazi thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(DOSETH @ 2007 02 12, 22:01)
O kodėl nuotraukos dvi, erzina tongue.gif

Nemirtinga lotuliukas.gif

QUOTE(rožės arbatinyje @ 2007 02 12, 22:04)
metu moteris  thumbup.gif

aš supratau, kad metu moteris, o ne metų moteris blush2.gif

Katinyti kosmetinė ne mano skonio, bet matau, kad kruopščiai padaryta, ir svarbiausia su meile. wub.gif Tas labiausiai ir sveikintina.
Atsakyti
QUOTE(bonbonkea @ 2007 02 13, 17:16)
apyrankė superinė thumbup.gif liemenė nepakartojama  wub.gif  katinyti, nuostabu  bigsmile.gif na, bet DOSETH ir dideli užmojai  thumbup.gif  laukiam knygutės... tik žiūrėk,ką nors naudingo parašyk  drinks_cheers.gif  beje gal kas galit paprotint, kaip padaryti tinklinį šalį kaip šitam puslapyje?  blush2.gif


vakar buvau kuruose ir vienas is budu yra toks:
veli plonai susideliojusi vilna ant marles siek tiek apveli kad vilna sukibtu ir paskui
marle nuplesi, tai kur skyles sviecia ten jas dar labaiu padidini ir apveli jas apskritimo judesiais taip pasidaro dauuuuuuuug skyliu...sekmes jei supratai....ka norejau gudriai prirasyti rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif, noriu velti dekla telefonui ir dabar susiduriau su tokia problema, kad nezinau kiek cm palikti susitraukimui is visu pusiu ? ir dar klausimelis kiek sluoksniu vilnos reiktu deti 4u.gif ? Labai dekoju, jeigu kas pasivarginsit man atsakyti 4u.gif blush2.gif mirksiukas.gif ...
Atsakyti