Įkraunama...
Įkraunama...

Veltinis 17

labai grazus pirmas tavo darbiukas thumbup.gif ir labai dailiai su juo atrodys tavo sesemete wub.gif

kazko jau man taip grazu tie visi roziniai tonai pasidare g.gif
Atsakyti
QUOTE(DOSETH @ 2007 02 12, 23:01)
O kodėl nuotraukos dvi, erzina tongue.gif

o tai tu dar dvi įdėjai, kad neerzintų biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(vilke @ 2007 02 13, 12:17)
labai grazus pirmas tavo darbiukas  thumbup.gif ir labai dailiai su juo atrodys tavo sesemete  wub.gif

kazko jau man taip grazu tie visi roziniai tonai pasidare  g.gif


Na šešiametė ne mano, bet manau jai patiks, nes rožiniai biggrin.gif
Man kažkaip jau rožinis bumas praeina, anksčiau pakest negalėjau, o dabar viskas rožinio aplink doh.gif

Tik va kai pažiūriu tai gal kiek per retai suvėriau, tokie "plikoki" man truputį g.gif
Atsakyti
Puiki liemenė , ir karoliukai su segtukais mieli, tikrai tokie rrooooooožiniai biggrin.gif thumbup.gif
Atsakyti
nee, kaip tik gerai, neapkrauti tokie gavosi, nereik tankiau vert smile.gif

tai va, as irgi rozines negalejau pakesti. pas mane dabar roziniai viskas aplink nepasidare ir tikriausiai nepasidarys, man tik va i kitus daiktus, spalvas rozines beziurint jau taip grazu grazu atrodo biggrin.gif o anksciau budavo feee, rozine, nors ir ne pati nesioju ax.gif
Atsakyti
Sveikos siandien buvau ABC spalvu pasirinkimas labai mazas verysad.gif ir is viso tik : balta ,tamsiai melyna ,juoda verysad.gif
tai nelabai ir apsimoka is ten pirkti .. schmoll.gif

o ten visada mazas spalvu pasirinkimas ? g.gif
Atsakyti
QUOTE(veltiniuke @ 2007 02 13, 13:14)
Sveikos siandien buvau ABC  spalvu pasirinkimas  labai mazas  verysad.gif  ir is viso tik  : balta ,tamsiai melyna ,juoda  verysad.gif   
tai nelabai ir apsimoka is ten pirkti .. schmoll.gif 

o ten visada mazas spalvu pasirinkimas ? g.gif

na taip.sluoksnos pasirinkimas visada toks smile.gif kartais būna tamsiai violetinės arba pilkos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(_agnute_ @ 2007 02 13, 14:17)
na taip.sluoksnos pasirinkimas visada toks smile.gif kartais būna tamsiai violetinės arba pilkos smile.gif

o tai kur tada perkat spalvotu graziu ? ir kuriu karoliukus veliat ??? g.gif
Papildyta:
p.s. cia is interneto grozybes : http://www.textillab...hion/index.html
Atsakyti
QUOTE(veltiniuke @ 2007 02 13, 14:20)
o tai kur tada perkat spalvotu graziu ?  ir kuriu karoliukus veliat ??? g.gif
Papildyta:
p.s. cia  is interneto grozybes :  http://www.textillab...hion/index.html


karine paslaptis lotuliukas.gif sito nei sitam forume, nei veltinio forume neperskaitysi, nes niekas nesako. vdrug tu visa vilna ispirksi lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vilke @ 2007 02 13, 14:22)
karine paslaptis  lotuliukas.gif sito nei sitam forume, nei veltinio forume neperskaitysi, nes niekas nesako. vdrug tu visa vilna ispirksi  lotuliukas.gif

nejuokinga verysad.gif blush2.gif ax.gif biggrin.gif lotuliukas.gif nu gerai juokinga lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vilke @ 2007 02 13, 13:22)
karine paslaptis  lotuliukas.gif sito nei sitam forume, nei veltinio forume neperskaitysi, nes niekas nesako. vdrug tu visa vilna ispirksi  lotuliukas.gif

Šitas atsakymas į veltiniukės klausimus patiko labiausiai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vilke @ 2007 02 13, 12:17)
kazko jau man taip grazu tie visi roziniai tonai pasidare  g.gif

gal pasipildys aprasymas pvz: dukra

QUOTE(vilke @ 2007 02 13, 13:22)
karine paslaptis  lotuliukas.gif sito nei sitam forume, nei veltinio forume neperskaitysi, nes niekas nesako. vdrug tu visa vilna ispirksi  lotuliukas.gif


o cia tai super nei pridesi nei atimsi thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti