Įkraunama...
Įkraunama...

Veltinis 17

QUOTE(rožės arbatinyje @ 2007 02 12, 22:04)
metu moteris  thumbup.gif



QUOTE(DOSETH @ 2007 02 12, 22:06)
Gal geriau skambėtų METŲ ŠIRŠĖ lotuliukas.gif


Apibendrinsiu: METŲ MOTERIS-ŠIRŠĖ lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
(čia kažkaip primena "žmogus-voras" lotuliukas.gif , ai-juokinga)

Ašarėle-liuks apyrankė thumbup.gif
Atsakyti
vietoj širšės tiktų moteris-vėlimo adatėlė wink.gif kuria grožius, o kai įgelia....... na, doseth dar laabai toli iki vėlimo adatėlės dūrių, bet tobulėjimui ribų nėr hihihi.gif
lauksim su nekantrumu tavo metų darbų wink.gif gera rašyti knyga bus, kai žinai, kad potencialių pirkėjų gausybė wink.gif o jei su autografu, tai sovsem biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(linada @ 2007 02 12, 23:34)
vietoj širšės tiktų moteris-vėlimo adatėlė wink.gif kuria grožius, o kai įgelia....... na, doseth dar laabai toli iki vėlimo adatėlės dūrių, bet tobulėjimui ribų nėr hihihi.gif
lauksim su nekantrumu tavo metų darbų wink.gif gera rašyti knyga bus, kai žinai, kad potencialių pirkėjų gausybė wink.gif o jei su autografu, tai sovsem biggrin.gif

Aš tik diktuosiu ax.gif bloga rašytoja iš manęs biggrin.gif
Atsakyti
Vakar dienos darbelis:
user posted image
O čia ant manekenės, kurią dar prilaikyti truputį reikia lotuliukas.gif
user posted image
Atsakyti
Agnuže, labai gražu biggrin.gif ,spalvytė labai graži ir modeliukai abu šaunūs wub.gif , ir Ašarėlės apyrankė labai fainuoliška mirksiukas.gif
Papildyta:
Doseth, pranešk, kai knygutė jau bus baigta, pulsim visos ieškoti pirkti bigsmile.gif ir šiaip sėkmės leliuko belaukiant 4u.gif
Atsakyti
hi.gif pradėjau ir aš velt. Prisivėliau rutuliukų ir vakar norėjau suvert ant juostelės, nu niekaip neprakišau, nei su adata neįvėriau... kaip jūs SKYLĘ padarote? aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(DOSETH @ 2007 02 12, 19:44)
Dėkui už sveikinimus biggrin.gif
Iki metų pabaigos turiu: vaiką pagimdyti, knygą parašyti, saloną atidaryti blush2.gif o dar intensyvusis vėlimas lotuliukas.gif
Kaži ar suspėsiu g.gif
Gražus darbai. Šlapiuoju būdu tai kaip ir visų. Vat su adatėlėm tai wub.gif  thumbup.gif  Nu aš tiesiai biggrin.gif

Tikrai spesi thumbup.gif 1 plana tikrai atliksi, tiesiog terminas ne gali buti pratestas nestuke.gif Sveikinu 4u.gif
Atsakyti
Agnuze, tavo mazosios lemene thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif labai grazi ir manekene neprasta mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(jovana @ 2007 02 13, 09:22)
hi.gif pradėjau ir aš velt. Prisivėliau rutuliukų ir vakar norėjau suvert ant juostelės, nu niekaip neprakišau, nei su adata neįvėriau... kaip jūs SKYLĘ padarote? aciuks.gif


apsilankyk sužinosi tai ir dar daugiau...
VA CIA
Papildyta:
labai faina liemenė ir apyranke graži, šaunuolės, na o Doseth tai bitė darbininkė ne tik kad metu moteris širšė lotuliukas.gif
Atsakyti
Na mergaites grazu wub.gif zodziu pritruksti pamacius jusu darbelius thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Ašarėlė @ 2007 02 12, 22:51)
Pagiriamieji žodžiai toms, kurios vėlė ir mums rodė: varlytę, angeliuką, šalį ir kepurę, obuoliuką, gremliną, liemenes, rankinuką, kaktusiuką-adatinę, pirštines, batukus, paveiksliuką ir daugelį kitų.....  thumbup.gif  wub.gif .
Kol kas dar nesusikaupiau didesniam darbeliui, o šį vakarą vėriau apyrankę. Nors ir ne pagyrų skyrelis  biggrin.gif , bet vis gi įkeliu nuotraukytę. ką labai erzins, tiesiog praleiskit šią žinutę  mirksiukas.gif .

oi, labai graziai apipavidalinti karoliukai thumbup.gif

QUOTE(Agnužė @ 2007 02 13, 09:53)
Vakar dienos darbelis:
O čia ant manekenės, kurią dar prilaikyti truputį reikia lotuliukas.gif
user posted image


ant modeliuko dar graziau atrodo. labai gerai spalvyte ziurisi ir pati liemene tokia fainute thumbup.gif

moterie-sirse, sveikinam su vaikiuku smile.gif beje, nepriimk visu zodziu visada sau, kai tu konkreciai neminima, nes ne apie tave konkreciai ir buvo kalba, o sneki lyg apie tave lotuliukas.gif beje, ir man nesureiksmink taip visko, bo dabar kiekviena bruda ant manes kabini tongue.gif nors likai nesupratus tongue.gif



Atsakyti
Na merginos, labai prašau įvertinti mano pirmą darbelį blush2.gif Mokiausi iš jūsų, tyliai visur skaitinėdama biggrin.gif
karoliukai ir segtukas į plaukus 6 iametei mergytei :
user posted image

Tikiuosi ir iki liemenių pasikelsiu kada nors doh.gif
Atsakyti