Įkraunama...
Įkraunama...

Veltinis 17

Kokie gražūs visų darbai.
VITA, tavo varlytė wub.gif;
Rubberneck, sužavėta paveikslu;
Minesota, graži rankinė, nors ir kukli, na kiekvienai dienai tai thumbup.gif . Norėjau paklausti, ar veliant rankinę, rankenas iškart įveli kaip nors, ar paskui prisiuvi?
*Diva*, visi darbai puikūs thumbup.gif , smagu kai ryškios spalvos (aš čia apie kumštines pirštines), nuotaiką pakelia.

P.s. aš vakar irgi turbūt kad būsiu pasigavus virusiuką. lotuliukas.gif


Atsakyti
Tik atgulk kelioms dienelems ir tiek visos groziu privelusios, saunuoles.
Doseth sveikinimai dideliausi, na ir ryztinga motera thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(larina @ 2007 02 12, 15:42)



Aciu tau uz gerasirdiskuma 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(GAPO @ 2007 02 12, 17:26)
Kokie gražūs visų darbai.

Minesota, graži rankinė, nors ir kukli, na kiekvienai dienai tai  thumbup.gif . Norėjau paklausti, ar veliant rankinę, rankenas iškart įveli kaip nors, ar paskui prisiuvi?



Na, šiuo konkrečiu atveju rankenos yra prisiųtos. O šiaip galima ir privelti. 4u.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Minesota: 12 vasario 2007 - 18:41
Dėkui už sveikinimus biggrin.gif
Iki metų pabaigos turiu: vaiką pagimdyti, knygą parašyti, saloną atidaryti blush2.gif o dar intensyvusis vėlimas lotuliukas.gif
Kaži ar suspėsiu g.gif
Gražus darbai. Šlapiuoju būdu tai kaip ir visų. Vat su adatėlėm tai wub.gif thumbup.gif Nu aš tiesiai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(DOSETH @ 2007 02 12, 20:44)
Dėkui už sveikinimus biggrin.gif
Iki metų pabaigos turiu: vaiką pagimdyti, knygą parašyti, saloną atidaryti blush2.gif o dar intensyvusis vėlimas lotuliukas.gif
Kaži ar suspėsiu g.gif
Gražus darbai. Šlapiuoju būdu tai kaip ir visų. Vat su adatėlėm tai wub.gif  thumbup.gif  Nu aš tiesiai biggrin.gif


niugi saunuole:)) o knyga apie ka parasyt?

Atsakyti
QUOTE(*Diva* @ 2007 02 12, 21:58)
niugi saunuole:))  o knyga apie ka parasyt?

Spėk?
Juk vėlimo bamba esu lotuliukas.gif
Atsakyti
Pagiriamieji žodžiai toms, kurios vėlė ir mums rodė: varlytę, angeliuką, šalį ir kepurę, obuoliuką, gremliną, liemenes, rankinuką, kaktusiuką-adatinę, pirštines, batukus, paveiksliuką ir daugelį kitų..... thumbup.gif wub.gif .
Kol kas dar nesusikaupiau didesniam darbeliui, o šį vakarą vėriau apyrankę. Nors ir ne pagyrų skyrelis biggrin.gif , bet vis gi įkeliu nuotraukytę. ką labai erzins, tiesiog praleiskit šią žinutę mirksiukas.gif .

user posted image

user posted image
Atsakyti
bigsmile.gif Nugi labai graži apyrankė, tokia puošni šventiška.. manis kažkaip labai patraukė... wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Ašarėlė @ 2007 02 12, 22:51)
Pagiriamieji žodžiai toms, kurios vėlė ir mums rodė: varlytę, angeliuką, šalį ir kepurę, obuoliuką, gremliną, liemenes, rankinuką, kaktusiuką-adatinę, pirštines, batukus, paveiksliuką ir daugelį kitų.....  thumbup.gif  wub.gif .
Kol kas dar nesusikaupiau didesniam darbeliui, o šį vakarą vėriau apyrankę. Nors ir ne pagyrų skyrelis  biggrin.gif , bet vis gi įkeliu nuotraukytę. ką labai erzins, tiesiog praleiskit šią žinutę  mirksiukas.gif .

user posted image

user posted image

O kodėl nuotraukos dvi, erzina tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(DOSETH @ 2007 02 12, 19:44)
Iki metų pabaigos turiu: vaiką pagimdyti, knygą parašyti, saloną atidaryti blush2.gif


metu moteris thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(rožės arbatinyje @ 2007 02 12, 23:04)
metu moteris  thumbup.gif

Gal geriau skambėtų METŲ ŠIRŠĖ lotuliukas.gif
Atsakyti