Įkraunama...
Įkraunama...

Veltinis 17

[quote=Aurelia,2007 02 11, 21:11]
Diva, vyra gazdinu, akd Borato triusikelius nuvelsiu tuos su petnesiom lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif turetu ispudi padaryt thumbup.gif
Oi, prajuokino Aurelia su tais Borato triusikėliais biggrin.gif Bandau įsivaizduoti vyro reakciją, gavus tokią dovanėlę... bigsmile.gif
O aš pasirodysiu savo savaitgalio darbelį-šalį ir kepurę. Gal nebūsiu smarkiai apšaukta, kad giriuosi biggrin.gif g.gif Norisi juk iš kažko nuomonę išgirsti, net jei ji bus ir negera.
user posted image

user posted image

Daugiau foto yra čia
Atsakyti
QUOTE(disi @ 2007 02 11, 22:28)
Oi, prajuokino Aurelia su tais Borato triusikėliais biggrin.gif Bandau įsivaizduoti vyro reakciją, gavus tokią dovanėlę... bigsmile.gif
O aš pasirodysiu savo savaitgalio darbelį-šalį ir kepurę. Gal nebūsiu smarkiai apšaukta, kad giriuosi biggrin.gif  g.gif Norisi juk iš kažko nuomonę išgirsti, net jei ji bus ir negera.
Daugiau foto yra čia

nu merginos jūs jau tapote vilna thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif kokia dar čia nuomonė gali būt, tik labai, labai, labai wub.gif
ir visi kiti darbai superiniai drinks_cheers.gif ,
manau daugelis tokių kaip aš pagyrom tik todėl nesižarsto, nes nespėtutumėt naujų temų atidarinėt lotuliukas.gif
Atsakyti
Labai grazus visu darbai wub.gif ir as pasigirsiu va tokia varlyte tongue.gif smile.gif

user posted image

user posted image

user posted image


kaip ir as noriu kokiu stambesniu darbeliu nuvelt - liemene, svarkeli, kepure, tasiuka.. rolleyes.gif bet vis laiko nera, o uzsakymai - tik zaisliukai ir karoliai.. karoliai ir zaisliukai smile.gif jau greit sapnuosiu smile.gif tiesa, *Diva*, tu dar tapkiu nesapnuoji? lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(VITA_V @ 2007 02 12, 00:12)
Labai grazus visu darbai wub.gif ir as pasigirsiu va tokia varlyte tongue.gif  smile.gif


kaip ir as noriu kokiu stambesniu darbeliu nuvelt - liemene, svarkeli, kepure, tasiuka.. rolleyes.gif bet vis laiko nera, o uzsakymai - tik zaisliukai ir karoliai.. karoliai ir zaisliukai smile.gif jau greit sapnuosiu smile.gif  tiesa, *Diva*, tu dar tapkiu nesapnuoji? lotuliukas.gif


smile.gif))))))))))))

kai jau pradedu sapnuot, tai veliu ka nors kita, arba neveliu pora dienu ir vel nieko..smile.gif)o jei rimtai- dziaugiuosi kiekvienu uzsakymu, kuriame yra kas nors kita nei batai.. ir siaip- labai noriu visko pabandyt, bet laiko dazniausiai ir nebelieka..

o varlyte labai faina:))

disi- Tavo darbeliai labai grazus:)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Diva*: 11 vasario 2007 - 23:40
Radau veltiniautojų rojų... doh.gif tongue.gif Šitiek vilnos... g.gif
http://community.liv...sign/14559.html
Atsakyti
user posted image

Na, kaip vis dėlto gera čia užeiti. Bet jau vėl tiek prikurta !!! Pagyrimai VISOMS . Ir susižavėjimas. user posted image

na, o aš galiu pavaišinti tik mažu obuoliuku ax.gif
Atsakyti

O aš pasirodysiu savo savaitgalio darbelį-šalį ir kepurę. Gal nebūsiu smarkiai apšaukta, kad giriuosi biggrin.gif g.gif Norisi juk iš kažko nuomonę išgirsti, net jei ji bus ir negera.

Laaabai gražu thumbup.gif thumbup.gif

Papildyta:
[quote=VITA_V,2007 02 12, 00:12]
Labai grazus visu darbai wub.gif ir as pasigirsiu va tokia varlyte tongue.gif smile.gif

Puiki smagi varlė, na, su tom adatėlėm...juk tiek darbo doh.gif doh.gif
AJučiu, čia tikrai ne man blink.gif tongue.gif
Atsakyti
Sveikos bitutės, kaip man nuotaikė thumbup.gif nuo jūsų daiktelių, be komentarų... Žaviuosiu jūsų darbo rezultatais.
Atsakyti
QUOTE(Rubberneck @ 2007 02 11, 22:33)
Et vis pamirštu pasakyti - Vilniuj, parduotuveleje (berods Heisha vadinasi), kur veriami karoliai, šalia akmens ir stiklo karoliukų mačiau veltinio karolius. Imk ir verk. Vieno vilnonio karolio kaina nuo 2,50  blink.gif


Aš nesistebiu, tuo kad parduoda veltinio karoliukus, labiau stebiuosi, kad tik dabar pardavinėti pradėjo. Man rodos jau kiek pavėluotai, pikas paprastų karolių pirkimo jau pradės slūgti.


QUOTE(disi @ 2007 02 12, 00:28)

O aš pasirodysiu savo savaitgalio darbelį-šalį ir kepurę. Gal nebūsiu smarkiai apšaukta, kad giriuosi biggrin.gif  g.gif Norisi juk iš kažko nuomonę išgirsti, net jei ji bus ir negera.

Daugiau foto yra čia


Gražūs šalis ir kepurėlė. Super!!!!

QUOTE(VITA_V @ 2007 02 12, 01:12)
Labai grazus visu darbai wub.gif ir as pasigirsiu va tokia varlyte tongue.gif  smile.gif



Faina varlytė wub.gif , taip kruopščiai subaksnota thumbup.gif


Mano pažįstama nešioja rankinę iš veltinio prie kailinukų. Ant rankinės atsirado burbuliukų, prie kurių prisivėlė pūkeliai nuo kailinių. Turbūt išvengti tokio dalyko neįmanoma. O gal žinote kokių nors būdų?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Minesota: 12 vasario 2007 - 08:40
O ta pagalve doh.gif mano brolis gavo per kaledas nuo drauges, tik virbalais megzta, sake labai patogu tarp papu guleti lotuliukas.gif lotuliukas.gif Cia jis pats uzsiprase pas drauge tokia numegzti wub.gif
VitaV tai zaisliukai labai tikroviski, as bandziau kazkada leles galva is veltinio badyti.... nu ne man unsure.gif
Bet pastebejau kieviena turim polinki i kazka, pvz Diva daugiausia slepetes velia, VitaV zaisliukus, Regina velia viska, tik supratau, akd slepetes velti jai ne labai patinka, ypac vyriskas smile.gif karoliuku veleju tai daugiausia, va pastarieji man sunkiausia doh.gif
Atsakyti
user posted image

na va ir gremlinas. biggrin.gif nuo originalo skiriasi stiprokai ax.gif

user posted image

ir dar papuosaliukas.
Atsakyti
bigsmile.gif labai grazus gremlinas thumbup.gif

Aciu visoms uz pagyras 4u.gif
Atsakyti