Įkraunama...
Įkraunama...

Veltinis 17

QUOTE(*Diva* @ 2007 02 11, 21:01)
sluoksniu 3. bet forma pas man didele- koki pusantro karto didesne uz busima gamini. Tai ir trint gerokai reikia ir tvirtos gaunasi ir forma laiko gerai:)
Papildyta:
tiesa, vietoj gincu- gal kas pametesit kokia gera ideja ka vyrui valentinkei nuvelti. Nes is namu i miesta iki treciadienio vargiai beissiruosiu, o namie- kruva vilnos. Kai kitiems ka nuvelti- ideju nepritruksta, o kai savo brangiausiam- niekas i galva nesauna... verysad.gif  g.gif

Diva, vyra gazdinu, akd Borato triusikelius nuvelsiu tuos su petnesiom lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif turetu ispudi padaryt thumbup.gif
O slepetem as sunaudoju 200g, vyriskoms beveik 300 g g.gif
Atsakyti
QUOTE(mazhea @ 2007 02 11, 22:08)
na aš formą tai pasidariau kaip du A3 formato lapai (kaip ir buvo kažkur pavyzdėlis U raidės formos,o pati veliat ant tokios?... o forma lekalo iš ko pagaminta?tai kaip suprantu vėlimas iš pradžių ant lekalo vyksta, o paskui pvz jau rankom baiginėt tenka ar apsiavus pavaikščiot?beje, sluoksniai kaip visada skersai išilgai, o puošyba, apdaila galiausia vyksta? unsure.gif  perdon, jai artojuosi 4u.gif


viskas taip. nieko naujo nesugalvojau:))puosyba- apdaila is karto deliojasi, o jau paskui veliu. formos pas man is siltnamio pleveles. na 39 dydziui pado ilgis - va ka tik pamatavau- 42cm..smile.gif bet cia individualu- nagi nusivelkit pabandymui kvadratuka is vilnos- kai jau patiks jo standumas- pasimatuokit- na pries veliant ir po ir bus aisku, kiek ta vilna susitrauke. nes visi skirtingai siek tiek velia ir jei man iek traukiasi, tai nereiskia, kad ir visiems tiek pat trauksis- gal kiek maziau, gal kiek daugiau.
smile.gif)

o del vyro- zaislai jam nebeidomu- turi du gyvus:)))
norisi koki naudinga daikciuka, bet nesigalvoja , koki.mobilaus dekliuka jau dovanojau gimtadienio proga, tiesa, kaip visad nespejau nuvelt- tai turi dovanu sertifikata, o nuvelt iki siol nesugebu. bijau, kad su valentinke taip pat nesibaigtu..va tokiia as gera zmona..smile.gif) blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Diva*: 11 vasario 2007 - 21:18
QUOTE(*Diva* @ 2007 02 11, 22:15)
viskas taip. nieko naujo nesugalvojau:))puosyba- apdaila is karto deliojasi, o jau paskui veliu. formos pas man is siltnamio pleveles. na 39 dydziui pado ilgis - va ka tik pamatavau- 42cm..smile.gif bet cia individualu- nagi nusivelkit pabandymui kvadratuka is vilnos- kai jau patiks jo standumas- pasimatuokit- na pries veliant ir po ir bus aisku, kiek ta vilna susitrauke. nes visi skirtingai siek tiek velia ir jei man iek traukiasi, tai nereiskia, kad ir visiems tiek pat  trauksis- gal kiek maziau, gal kiek daugiau.
smile.gif)


užsikabinau tai jau pasidarė bais įdomu biggrin.gif o veliat sukdama į burbulinę plėvelę?ir dar, kad dekoras nepaplauktų dedat pvz iš pradžių marlės? ax.gif
Atsakyti
*Diva*, gal galetumei pasakyti kiek sluoksnių vilnelės (sluoksnos ar karšinio) klojai savo bliuzkai ar vaiko rūbeliams?

P.S. Jei vyras supranta jumorą, nuvelk jam štai tokią pagalvėlę lotuliukas.gif
user posted image

http://show.7ya.ru/p...?...779849&ob=0
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rubberneck: 11 vasario 2007 - 21:28
[quote=mazhea,2007 02 11, 22:19]
užsikabinau tai jau pasidarė bais įdomu biggrin.gif o veliat sukdama į burbulinę plėvelę?ir dar, kad dekoras nepaplauktų dedat pvz iš pradžių marlės? ax.gif
[/quote}

burbulines pleveles nenaudoju. kad dekoras neisplauku dedu tinkliuka:)


[quote=Rubberneck,2007 02 11, 22:23]
*Diva*, gal galetumei pasakyti kiek sluoksnių vilnelės (sluoksnos ar karšinio) klojai savo bliuzkai ar vaiko rūbeliams?
[/quote]

2:) taip pat 2 dedu pirstinems.jauciuosi zinokit kaip interviu duodama.smile.gif)
Atsakyti
QUOTE(ievuschka @ 2007 02 11, 21:41)


O čia dar vienas keistuolis ax.gif



ievuschka, super angelas, ne keistuosis, o fainuolis thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(*Diva* @ 2007 02 11, 22:27)
2:) taip pat 2 dedu pirstinems.jauciuosi zinokit kaip interviu duodama.smile.gif)


Ačiū drinks_cheers.gif
Atsakyti
aha, ievushka- Tavo angelai tai nerealus..smile.gif su charakteriu:)zmogiski tokie..smile.gif
Atsakyti
O aš jaučiuosi kaip visiška nesusipratėlė blush2.gif tai kaip velti tą visą būsimą kūrinį esantį dar tik išklotą ant lekalo, jei nėra jokios blėvelės ar žaliuzės, į kurią susukus būtų galima volioti?
Atsakyti
QUOTE(mazhea @ 2007 02 11, 22:33)
O aš jaučiuosi kaip visiška nesusipratėlė  blush2.gif  tai kaip velti tą visą būsimą kūrinį esantį dar tik išklotą ant lekalo, jei nėra jokios blėvelės ar žaliuzės, į kurią susukus būtų galima volioti?

rankytem:))) nu cia as taip- kitos velia u kilimeliais- as nemoku..smile.gif)

rubberneck- kruta pagalvele:)))))))))))
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Diva*: 11 vasario 2007 - 21:44
*Diva*, ačiū už virtualią pamokėlę thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mazhea @ 2007 02 11, 22:48)
*Diva*, ačiū už virtualią pamokėlę  thumbup.gif  4u.gif


kai saka- kad tik machytu..smile.gif))))))))))

lauksim rezultatu:)
Atsakyti