Įkraunama...
Įkraunama...

Veltinis 17

Mano nauji darbeliai:
gėlė mėlyna
gėlė rusva
karoliai su gėle
melsvi karoliai
karoliai dvigubi
karoliai žali-geltoni

Na jau taip užsikrėčiau, kad galva pilna minčių, tik kaip visad, laiko trūskta.

Negaliu atsidžiaugti Jūsų darbeliais. Šaunuolės visos velėjos drinks_cheers.gif



Atsakyti
mylinemyli??? kokie gražūs darbeliai thumbup.gif labiausiai patiko rusva gėlė, melsvi karoliai
ir žali-geltini karoliai... super thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(DOSETH @ 2007 02 11, 19:37)
Iš kur ištraukėt kad erzina darbai, nu juokinga.
Tep ir padarysiu biggrin.gif
Ir tai ko čiupinėji, nusitrins ir niekas nepirks lotuliukas.gif  Jei kas ten dar yra, tai tikriausia taip ir atsitiko lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

todel ir ciupineju lotuliukas.gif ziuriu, kaip nesiojasi biggrin.gif Is tikruju, tik viena rankine buvau palietusi, bet net i vidu nelindau, neturiu mados viska niurkyt drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(gugile @ 2007 02 11, 20:09)
merginos na kokios jautrios 4u.gif , as tai visai to kandumo nematau Doseth zinutej, visu darbai super thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  o girtis mes visos norim ir nieko cia nepadarysi. unsure.gif  kiekvienai musu pagyros sirdi glosto lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


yra yra cia kandumo ir jau ne pirma kart... smile.gif
Atsakyti
Šaunuolės! 4u.gif pati čia apsilankau, tik retai pasireiškiu... Žavi Divos darbai... wub.gif o pati su tapsiukais vargstu.pabandymui mažiukus vėliau,bet ir jie kažkokie netokie,truputį skystoki blush2.gif noriu paklausti Divos, kiek ji vilnelės sunaudoja maždaug 39 dydžio tapkutėm, kokią vilnelę naudoja? (persiprašau, jei praskaičiau)
Atsakyti
Na tikrai neverta pyktis ir nervintis. Visokių žmonių yra - visokių
reikia. mirksiukas.gif
Et vis pamirštu pasakyti - Vilniuj, parduotuveleje (berods Heisha vadinasi), kur veriami karoliai, šalia akmens ir stiklo karoliukų mačiau veltinio karolius. Imk ir verk. Vieno vilnonio karolio kaina nuo 2,50 blink.gif
Atsakyti
QUOTE(mazhea @ 2007 02 11, 21:18)
Šaunuolės! 4u.gif  pati čia apsilankau, tik retai pasireiškiu... Žavi Divos darbai...  wub.gif  o pati su tapsiukais vargstu.pabandymui mažiukus vėliau,bet ir jie kažkokie netokie,truputį skystoki blush2.gif  noriu paklausti Divos, kiek ji vilnelės sunaudoja maždaug 39 dydžio tapkutėm, kokią vilnelę naudoja? (persiprašau, jei praskaičiau)


naudoju sluoksna, 39 dydzio tapkuems kazkur 130-150g iseina.

Doseth!!!! Sveikinimai didziausi!!!!!Kada stebukliukas numatomas?

Merginos- kas cia per gincai vel- nugi mano nuomone lai visas veltinio forumas buna pagyru puodas- nuo to visiems tik geriau bus:) Tikrai smagu kai tave pagiria, o taip pat i kitu darbelius paspoksoti- juk tai ir yra pagrindine varomoji jega- o- kaip graziai padare. o gal ir as galiu.o gal galiu dar geriau iridomiau..
Atsakyti
QUOTE(*Diva* @ 2007 02 11, 21:39)
naudoju sluoksna, 39 dydzio tapkuems kazkur 130-150g iseina.



o sluoksnių kiek? nes man jos tokios....elegantiškai tvitos... wub.gif
Atsakyti
QUOTE(mazhea @ 2007 02 11, 21:43)
o sluoksnių kiek? nes man jos tokios....elegantiškai tvitos... wub.gif

sluoksniu 3. bet forma pas man didele- koki pusantro karto didesne uz busima gamini. Tai ir trint gerokai reikia ir tvirtos gaunasi ir forma laiko gerai:)
Papildyta:
tiesa, vietoj gincu- gal kas pametesit kokia gera ideja ka vyrui valentinkei nuvelti. Nes is namu i miesta iki treciadienio vargiai beissiruosiu, o namie- kruva vilnos. Kai kitiems ka nuvelti- ideju nepritruksta, o kai savo brangiausiam- niekas i galva nesauna... verysad.gif g.gif
Atsakyti
krokodilą gena lotuliukas.gif jukj au turi čeburaską 4u.gif
Atsakyti
as saviskiui ta gremlina,kur kazkada buvau forume minejus, pagaminau,buvo uzsiprases,tai du zuikiai vienu kartu:)dar kokia sirdike nuvelsiu.
negaliu dabar gremlino nufotkint ir parodyt,nes seimyna namie vis aplink sukinejas,pamatys dar...bet ryt pasigirsiu biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*Diva* @ 2007 02 11, 22:01)
sluoksniu 3. bet forma pas man didele- koki pusantro karto didesne uz busima gamini. Tai ir trint gerokai reikia ir tvirtos gaunasi ir forma laiko gerai:)



na aš formą tai pasidariau kaip du A3 formato lapai (kaip ir buvo kažkur pavyzdėlis U raidės formos,o pati veliat ant tokios?... o forma lekalo iš ko pagaminta?tai kaip suprantu vėlimas iš pradžių ant lekalo vyksta, o paskui pvz jau rankom baiginėt tenka ar apsiavus pavaikščiot?beje, sluoksniai kaip visada skersai išilgai, o puošyba, apdaila galiausia vyksta? unsure.gif perdon, jei kartojuosi 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mazhea: 11 vasario 2007 - 21:12