Įkraunama...
Įkraunama...

Veltinis 17

QUOTE(Rubberneck @ 2007 02 11, 16:13)

koks fainuolis thumbup.gif ir man tokio prisireikė... lotuliukas.gif
Atsakyti
cia is interneto platybiu lotuliukas.gif
http://www.vda.lt/ar...?article_id=659
ziemai labai tinka lotuliukas.gif
Atsakyti
Nu tas krokodilas nerealus thumbup.gif thumbup.gif
Man dar patiko kažkieno įdėti iš neto tapkiukai su žvėreliais ax.gif
Atsakyti
Žinot, galima būtų taip ir lapę nusivelti ir tigrą bigsmile.gif
Mačiau kažkuriame mezgimo žurnale vaikams numegztus šalikėlius-katinus rolleyes.gif Galima ir tokius nuvelti mažiesiems.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rubberneck: 11 vasario 2007 - 17:12
QUOTE(Rubberneck @ 2007 02 11, 18:11)
Žinot, galima būtų taip ir lapę nusivelti ir tigrą bigsmile.gif
Mačiau kažkuriame mezgimo žurnale vaikams numegztus šalikėlius-katinus  rolleyes.gif Galima ir tokius nuvelti mažiesiems.

ha, kai apsidairai aplinkui, kaip Ievuschka sakė, tai gali ir tą, ir aną iš veltinio padaryti, na nuostabu, gal treiks kada ir automobilį nusivelt lotuliukas.gif lotuliukas.gif Čia iš serijso: "Tu numegzk man, mama, kelią" lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(DOSETH @ 2007 02 11, 13:09)
Pagirsiu už tai, kad panaudojai daugiau nei vilną mirksiukas.gif
Aš suprantu, kai žmogui reikia pagyrų tobulėjimui ax.gif
Kaži kas būtų jei grūščiau viską ką padaru g.gif kad ir be meilės lotuliukas.gif
Šeip yra ir pagyrų skyrelis.
Aplamai kaip kas nori taip tas daro, kas giriasi, kas nervus tampo, kas teršia forumą ar apsimetinėja keliais asmenimis lotuliukas.gif tokia jau žmogaus prigimtis mirksiukas.gif

Doseth, o pati dedi i Pagyru puoda? kazkaip nepastebejau smile.gif O visus darbus galima gi tavo paziuret po zinutemis smile.gif
Nejaugi tave taip erzina kitu darbai? O gal kai kas ir pranoko savo profesionalumu? Suprantu, kad nervina, kai kazkas daro geriau smile.gif As tik tai galiu iskaityt tarp tavo eiluciu smile.gif Siaip tave labai vertinu, kaip sios srities zinove, bet esi kandi ir kartasi visai ne vietoj cool.gif
Dziaukimes vienos kitu pasiekimais clap.gif clap.gif clap_1.gif
Atsakyti
merginos na kokios jautrios 4u.gif , as tai visai to kandumo nematau Doseth zinutej, visu darbai super thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif o girtis mes visos norim ir nieko cia nepadarysi. unsure.gif kiekvienai musu pagyros sirdi glosto lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(gugile @ 2007 02 11, 19:09)
merginos na kokios jautrios 4u.gif , as tai visai to kandumo nematau Doseth zinutej, visu darbai super thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  o girtis mes visos norim ir nieko cia nepadarysi. unsure.gif  kiekvienai musu pagyros sirdi glosto lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

thumbup.gif viskas cia gerai,as tik ruberneck norejau uzstoti, kad nesugalvotu nesigirti mirksiukas.gif
tiesiog man keista, kad ja erzina kitu darbai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Aurelia @ 2007 02 11, 20:02)
Doseth, o pati dedi i Pagyru puoda? kazkaip nepastebejau smile.gif O visus darbus galima gi tavo paziuret po zinutemis smile.gif
Nejaugi tave taip erzina kitu darbai? O gal kai kas ir pranoko savo profesionalumu? Suprantu, kad nervina, kai kazkas daro geriau smile.gif As tik tai galiu iskaityt tarp tavo eiluciu smile.gif Siaip tave labai vertinu, kaip sios srities zinove, bet esi kandi ir kartasi visai ne vietoj  cool.gif
Dziaukimes vienos kitu pasiekimais  clap.gif  clap.gif  clap_1.gif

Aplankau ir pasižiūriu tongue.gif o girtis nemėgėja. Nebent reiktu vienokios ar kitokios nuomonės biggrin.gif
Erzina tik tai kai bandoma pasinaudoti tavo sukurta mintim cool.gif
Pranoko profesionalumu lotuliukas.gif lotuliukas.gif tikriausia veltinukė. O kas čia daro geriau blink.gif tikriausia Diva biggrin.gif sėkmės jai.

Papildyta:
QUOTE(Aurelia @ 2007 02 11, 20:17)
thumbup.gif  viskas cia gerai,as tik ruberneck norejau uzstoti, kad nesugalvotu nesigirti  mirksiukas.gif
tiesiog man keista, kad ja erzina kitu darbai  thumbup.gif


Tik šita eilutė buvo skirta jai rolleyes.gif
Pagirsiu už tai, kad panaudojai daugiau nei vilną
O visa kita kai kuriom. Ir tai tiesa.

Ir užviriau košę doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo DOSETH: 11 vasario 2007 - 19:31
QUOTE(DOSETH @ 2007 02 11, 19:30)
Aplankau ir pasižiūriu tongue.gif o girtis nemėgėja. Nebent reiktu vienokios ar kitokios nuomonės biggrin.gif
Erzina tik tai kai bandoma pasinaudoti tavo sukurta mintim cool.gif
Pranoko profesionalumu lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  tikriausia veltinukė. O kas čia daro geriau blink.gif tikriausia Diva biggrin.gif  sėkmės jai.

Papildyta:
Tik šita eilutė buvo skirta jai rolleyes.gif
Pagirsiu už tai, kad panaudojai daugiau nei vilną
O visa kita kai kuriom. Ir tai tiesa. tongue.gif

drinks_cheers.gif Divos darbai is ties puikus wink.gif Ir tavo puikus wink.gif Visada paciupineju Rutos galerijoj thumbup.gif
o kopijavomo neisvengsi, nebent turi nieko nerodyt wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aurelia: 11 vasario 2007 - 19:33
QUOTE(Aurelia @ 2007 02 11, 20:31)
drinks_cheers.gif  Divos darbai is ties puikus wink.gif Ir tavo puikus wink.gif Visada paciupineju Rutos galerijoj  thumbup.gif
o kopijavomo neisvengsi, nebent turi nieko nerodyt wink.gif


Iš kur ištraukėt kad erzina darbai, nu juokinga.
Tep ir padarysiu biggrin.gif
Ir tai ko čiupinėji, nusitrins ir niekas nepirks lotuliukas.gif Jei kas ten dar yra, tai tikriausia taip ir atsitiko lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo DOSETH: 11 vasario 2007 - 19:41
Oi, merginos,kiek visko gražaus privėlėt doh.gif
Minesota-puikus tašiuks thumbup.gif
O jau Larinos liemenė wub.gif
nneringa - gražus,įdomus šalis smile.gif

Oi, ir kaktusas jėgiškas thumbup.gif (man irgi kažko adatoms apsigyventi reikia)
O jau bambukų išraiškingumas rolleyes.gif Nerealiai wub.gif

O DOSETH man visai patinka savo užuominom ar pastabėlėm, prie bajerio moteris mirksiukas.gif ( beje-pasikeitė kaip kokia informacija po tavo avataru ax.gif Bravo thumbup.gif Sveikinu 4u.gif )

O čia dar vienas keistuolis ax.gif
user posted image
Atsakyti