Įkraunama...
Įkraunama...

Veltinis 17

Bonbonkea, tikrai yra pirkti tu dazu su drugeliu ir geltonos spalvos, bet Senukai ju neuzsisako tikriausiai. As ju buvau tokioje ukiniu prekiu parduotuveje radusi...Tai va, panasiose parduotuvese paieskok ir tu. Larina, labai grazi liemene. Saunuole smile.gif. O pasigirti visada reikia. Labai smagu tarp sausu zinuciu pamatyti ir nauju darbeliu. Reikia tarpusavio palaikymo, paskatinimo, ivertinimo 4u.gif
Atsakyti
ačiū ,Ametiste.. būtinai paieškosiu 4u.gif
Atsakyti
As tai veliau ant tokio sablono.
user posted image



Labai smagu, kai pagiria ir dar kai pataria, jei kas blogai padaryta.

Minesota-norejau pasakyti, kad pirmasis rubelis.
Atsakyti
larina, ačiū, kad apšvietei su šablonu wub.gif gal ir man teks ką nors tokio mąstyt drinks_cheers.gif
Atsakyti
merginos visų jūsų darbeliai thumbup.gif ir nesvarbu, kas megėjas, o kas profesionalas....
parodysiu savo naują šalį....šio ryto darbelis...dar drėgnas blush2.gif
user posted image
Atsakyti
nneringa -labai grazu ir spalvos .... wub.gif



visu labai grazus darbai ax.gif

siandien mieste maciau moteri visa juodai apsirengusia su juodu paltu ir ant virsaus sviesus,bezinis ,su juodom ir violetinem gelytem veltinio salis wub.gif
p.s.o salio forma : visas lb platus ir kaip voratinklis wub.gif
Atsakyti
Manau, kad žiema dar nepraeis,kol išdžius. Labai man patiko tavo darbas.
Atsakyti
Šaunuolės visos "pagyrūnės" 4u.gif thumbup.gif
Man asmeniškai tai labai patinka, kad yra rodančių savo darbelius ax.gif Kartais net pikta, kai parašo, kad padarė, bet neparodys blush2.gif biggrin.gif Viskas įdomu ir tikrai gražu. Jei ir neatitinka mano skonio, vis tiek verta pagyrų, nes suprantu, kiek darbo ir meilės įdėta wub.gif
Taip kad rodykitės ir rodykitės 4u.gif
Rubberneck, labai labai labai gražus paveikslas... wub.gif wub.gif Aš net neįsivaizduoju kaip taip tiksliai privelti paveiksliuką galima. Tikrai sutinku su vilke, kad gražiai atrodytų kokiam nors rėmely ištempta su virvėm smile.gif
DIVA, kaip visada thumbup.gif wub.gif thumbup.gif
Minesota, rankinė labai graži, laaabai thumbup.gif thumbup.gif
larina, liemenė liuks thumbup.gif Ir dar tik per 3 valandas... blink.gif super smile.gif
Ir dar visos kitos nepagirtosios irgi tikrai thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
tapkute ačiū !

Žiūrėkit ką inete radau - liuks šalikėlis lotuliukas.gif lotuliukas.gif
user posted image
Atsakyti
nesimato šalikėlio verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(bonbonkea @ 2007 02 11, 17:01)
nesimato šalikėlio  verysad.gif


Bandyk cia: http://www.flickr.co...57594487588574/
http://www.flickr.co...57594487588574/
Toks zalias... su dantim lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rubberneck: 11 vasario 2007 - 16:15
QUOTE(Rubberneck @ 2007 02 11, 14:28)
4 Doseth
Na, negrūdu ir aš visko.
Šiaip jei jau Tamstą mano "veltiniai" taip erzina - atsiprašau, daugiau tai nepasikartos.  schmoll.gif
P.S. Vis galvoju - kodel jūs, velimo profesionalai, nesuprantat paprastų mėgėjų džiaugsmo? To, kad mums kiekvienas pavykęs darbelis yra savotiška pergalė ?

Mžute tau skirtos pirmosios eilutės mirksiukas.gif
O visa kita toms kurioms reikia biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo DOSETH: 11 vasario 2007 - 16:32