Įkraunama...
Įkraunama...

Veltinis 17

na prašom nesipykti, o tai mums nebeleis temų apie veltinį kurti, nes kiekvienoje temoje bent po 5 puslapius prirašyta santykių aiškinimosi doh.gif
Atsakyti
QUOTE(bonbonkea @ 2007 02 11, 14:06)
anoje temoje apie tai buvo šnekėta... tų triušiukų vilna nesivelia  schmoll.gif


ATSIPRAŠAU, KAD ''UŽTERŠIAU'' FORUMĄ, paklausiau to, kas jau buvo aptarinėta. Prisipažinsiu, kad praėjusią temą ne visą perskaičiau. DAR KARTĄ ''PERSIPRAŠAU''.....
siaubas.......
Atsakyti
QUOTE(saliuky @ 2007 02 11, 13:39)
ATSIPRAŠAU, KAD  ''UŽTERŠIAU'' FORUMĄ, paklausiau to, kas jau buvo aptarinėta. Prisipažinsiu, kad praėjusią temą ne visą perskaičiau. DAR KARTĄ ''PERSIPRAŠAU''.....
siaubas.......

nebaru, nebaru juk ... 4u.gif tuo labiau, kad ten buvo apie tai šnekėta vos kelios žinutės... nereaguokite skausmingai į tą pranešimą pirmame puslapyje... jis skirtas tam, kad nebūtų klausinėjami tokie dalykai kaip: kaip nusivelti kamuoliuka ar kur randasi ABC parduotuvė... nes apie tai buvo šnekėta gal milijoną kartų doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Rubberneck @ 2007 02 11, 14:28)
4 Doseth
Na, negrūdu ir aš visko.
Šiaip jei jau Tamstą mano "veltiniai" taip erzina - atsiprašau, daugiau tai nepasikartos.  schmoll.gif
P.S. Vis galvoju - kodel jūs, velimo profesionalai, nesuprantat paprastų mėgėjų džiaugsmo? To, kad mums kiekvienas pavykęs darbelis yra savotiška pergalė ?

Sutinku pilnai thumbup.gif thumbup.gif
Tavo darbai, Rubberneck, puikūs, girkis į sveikatą biggrin.gif
Man patinka akis paganyti į visų darbus, pasigrožėti,kartais ir patarti.
Tam tema ir yra VELTINIUI sukurta, o "Pagyrų puodas" - na, neturiu tiek laiko naršyti po atskiras temas biggrin.gif biggrin.gif
Aš džiaugiuosi, kai pamatau, kad jau akivaizdi pažanga kurios nors, o dar kai vyrai įtraukiami į veltiniavimą - visai nerealu smile.gif
O ta "profesionalų" sąvoka laaaaabai jau, na kaip čia pasakius ax.gif .....
Visos mokomės, ir tam nėra ribų, manau mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(saliuky @ 2007 02 11, 14:39)
ATSIPRAŠAU, KAD  ''UŽTERŠIAU'' FORUMĄ, paklausiau to, kas jau buvo aptarinėta. Prisipažinsiu, kad praėjusią temą ne visą perskaičiau. DAR KARTĄ ''PERSIPRAŠAU''.....
siaubas.......

Manau, nieko čia tokio, jokio siaubo mirksiukas.gif
Atsakyti
Cia pirmas rimtesnis darbelis

BE SAGU
user posted image

SU SAGOM
user posted image
Atsakyti
Minesota, puikus tašiuks, toks man švelnus atrodo bigsmile.gif
Papildyta:
[quote=larina,2007 02 11, 15:00]
Cia pirmas rimtesnis darbelis

clap.gif clap.gif

Puiku, ir šilta turėtų būti....
Larina, ar pati dažai sluoksną???
Turėtų būt šilta liemenė, liuks bigsmile.gif
Atsakyti
larina, koks grožis wub.gif visos čia tuoj bus apsirėdžiusios veltinio rūbais... thumbup.gif nuostabi liemenė drinks_cheers.gif kiek laiko maždaug vėlei? rolleyes.gif
Atsakyti
larina, tikrai rimtas darbas, ar nesunku buvo toki iškočiot? clap_1.gif Tikra šaunuolė esi biggrin.gif
Atsakyti
[quote=Sraigutė,2007 02 11, 14:03]
Minesota, puikus tašiuks, toks man švelnus atrodo bigsmile.gif
Papildyta:
[quote=larina,2007 02 11, 15:00]
Cia pirmas rimtesnis darbelis

clap.gif clap.gif

Puiku, ir šilta turėtų būti....
Larina, ar pati dažai sluoksną???
Turėtų būt šilta liemenė, liuks bigsmile.gif
[/quote]

Pati dazau... jau nekarta minejau, bet man dazymo procesas mielas...[quote=bonbonkea,2007 02 11, 14:05]
larina, koks grožis wub.gif visos čia tuoj bus apsirėdžiusios veltinio rūbais... thumbup.gif nuostabi liemenė drinks_cheers.gif kiek laiko maždaug vėlei? rolleyes.gif
[/quote]

Keista, bet nelabai ilgai. Su issidestymu, tai apie 3val. Kazkaip labai greitai susivele. Ir net pati nepatikejau, kad tik tiek padirbejau smile.gif

Beje, cia mano dukriukui. Tik siandien ji nenori pozuoti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo larina: 11 vasario 2007 - 14:10
Sraigute Ačiū už palaikymą ir supratimą aciuks.gif

larina puiki liemenė thumbup.gif ploja.gif
Atsakyti
oho... tik 3h? blink.gif gal pas tave rankose koks motoriukas įtaisytas? bigsmile.gif o kokį šabloną darote liemenėms? g.gif nelabai įsivaizduoju kaip jis turėtų atrodyti rolleyes.gif
Atsakyti
Ačiū dar sykelį už pagyras mano rankinei. Man, kaip ir daugumai, labai smagu išgirsti wub.gif Pagyrų puodo tema man ne prie širdies. Čia bendramintės žiūri, smagiau ir rodytis.

Rubberneck, kaktusas man labai patiko, žiedas labai gražus.

Larina, liemenė nuostabi, puikiai nuvėlei. Bet už žodžius "čia pirmas rimtesnis darbas", tai reikėtų pabarti. Šalius rodei, tikrai rimti darbai thumbup.gif
Atsakyti