Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštatėvių teisės ir pareigos

Na mamos, šiandien tapau krikšto mama wub.gif mirksiukas.gif Taip rankos drebėjo ax.gif

Tikrai nebuvo taip baisu. smile.gif Daugiau sau pati baimės prisivariau, negu buvo ten ko bijoti biggrin.gif
Taigi noriu palinkėti visoms būsimoms krikšto mamytėms, nebijokite ir būkite drąsios mirksiukas.gif thumbup.gif Tikrai nėra ko bijoti schmoll.gif
Tik nesmagu, kai esi visų centre, ir tik , kad fotografuoja, net nežinai į kurią pusę atsisukti blink.gif ax.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Vika 12 @ 2010 04 26, 20:07)
Tikrai nebuvo taip baisu.  smile.gif  Daugiau sau pati baimės prisivariau, negu buvo ten ko bijoti  biggrin.gif
Taigi noriu palinkėti visoms būsimoms krikšto mamytėms, nebijokite ir būkite drąsios  mirksiukas.gif  thumbup.gif  Tikrai nėra ko bijoti  schmoll.gif
Tik nesmagu, kai esi visų centre, ir tik , kad fotografuoja, net nežinai į kurią pusę atsisukti  blink.gif  ax.gif  blush2.gif


Visų pirma - sveikinimai 4u.gif .
Ir norėjau paklausti - ar (ir ką) tau reikėjo kalbėti bažnyčioje? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Carpe_diem @ 2010 04 26, 22:01)
Visų pirma - sveikinimai  4u.gif .
Ir norėjau paklausti - ar (ir ką) tau reikėjo kalbėti bažnyčioje?  blush2.gif


Dėkui mirksiukas.gif Na mūsų krikštynos buvo ne lietuviškos, bet kunigas vertė. Žodžiu, kunigas klaus, ar mes pasiruošę pedėti tėvams auklėti vaikus katalikišku tikėjimu , ar jeigu kas nors tėvams atsitiktų pasiimsim vaikus globoti ir auklėti. Ar išsižadema šetono tikėjimo .Reikės atsakinėti, išsižadu (ten šėtonu tikėjimo) poto taip (kad sutinkate padėti tėvams) ir tikiu (dievu ) smile.gif 3 pagrindiniai žodžiai mirksiukas.gif

Aš noriu paklausti esamų būsimų mamyčių, ir krikšto mamyčių 4u.gif Taigi, kai jau tapau krikšto mama, dabar jaučiu nešanti labai didelę atsakomybę už vaiką. smile.gif
Taigi, nors mano krikštasūniui tik 6mėnesiai , bet didžiausią vasarą dalį aš būsiu kartu su juo, taigi norėčiau paklausti, kaip jus lavinate savo vaikučius, ir krikšto vaikučius?
Nepagalvokite nieko blogo, tėvai labai myli ir žiūri mirksiukas.gif smile.gif Tik kaip minėjau, kadangi esu krikšto mama, aš norėčiau lavinti vaiką. ax.gif Tiksliau padėti lavinti mirksiukas.gif Kadangi pas tėvelius yra du vaikinukai, kuris vienas iš jų tapo mano krikštasūnis smile.gif
Kaip galima pradėti lavinti šitokį mažiuką vaikiuką? ax.gif 4u.gif Gal kas turite patirties? ax.gif Kokius žaidimukus žaidėte iki metų? g.gif 4u.gif Kada raideles mokytis pradėjote? 4u.gif smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vika 12: 27 balandžio 2010 - 16:09
Ir man svarbiausia kad myletu, kad rupetu, kad noretu lankyti, bendrauti wub.gif o dovanos tai tikrai nemanau klad esminis dalykas schmoll.gif mums buvo situacija kad kaip ir atsisake vyro brolis, atceit "brangiai kainuoja" blink.gif dar bandziau aiskinti kad ne piniguose esme, bet, na ir tiek to, dabar musu lelytes kriksto teveliai bus nerealus thumbup.gif zinau kad rupinsis, kad myles smile.gif as labai atsakingai ziuriu i toki dalyka, tai norejau kad ir busieji kriksto tevai taip pat ziuretu, juk sakoma kad tai antrieji teveliai. as galvodavau- jei neduok Dieve kas nors atsitiktu mums, ar noreciau kad mano vaiku rupintusi sitie zmones.. ir dabar mano atsakymas-noreciau smile.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo monikiux.pa: 29 balandžio 2010 - 12:11
QUOTE(monikiux.pa @ 2010 04 29, 13:10)
Ir man svarbiausia kad myletu, kad rupetu, kad noretu lankyti, bendrauti wub.gif  o dovanos tai tikrai nemanau klad esminis dalykas schmoll.gif  mums buvo situacija kad kaip ir atsisake vyro brolis, atceit "brangiai kainuoja" blink.gif dar bandziau aiskinti kad ne piniguose esme, bet, na ir tiek to, dabar musu lelytes kriksto teveliai bus nerealus thumbup.gif  zinau kad rupinsis, kad myles smile.gif  as labai atsakingai ziuriu i toki dalyka, tai norejau kad ir busieji kriksto tevai taip pat ziuretu, juk sakoma kad tai antrieji teveliai. as galvodavau- jei neduok Dieve kas nors atsitiktu mums, ar noreciau kad mano vaiku rupintusi sitie zmones.. ir dabar mano atsakymas-noreciau smile.gif  4u.gif


Būtent, svarbiausias yra dėmesys ir meilė. mirksiukas.gif wub.gif
O jeigu jums iškarto sakė, kad brangiai kainuoja, tai teisingai, kad išsirinkote kitą žmogų. ax.gif 4u.gif
Atsakyti
Visiskai pritariu Medinui thumbup.gif
Atsakyti
Oi kaip pritariu Mediniui drinks_cheers.gif Prisigalvoja visokiu akciju - atrakciju, ipareigojimu ir islaidavimu. Dziaugiuosi, kad radau nuosirdziai tikincius krikstatevius, kurie maldoje nepamirsta ir musu zuikio wub.gif O dovanu ar rubu galiu ir pati savo vaikui nupirkti smile.gif
Atsakyti
Tai tiesa jei apsiimi buti kriksto tevais tai ir domekis vaikiuku Manieji itariu pabaliavojo per kriksta ir nusiplove rankas
Atsakyti
QUOTE(gosas @ 2010 05 08, 15:35)
Tai tiesa jei apsiimi buti kriksto tevais tai ir domekis  vaikiuku Manieji itariu pabaliavojo per kriksta ir nusiplove rankas

Užjaučiu unsure.gif . Na mes taip pat rinkomės sūnelio krikšto tėvus tikėdamiesi, kad noriai ir mielai bendraus su vaiku. Dabar kai patys su vyru ruošiames tapti krikštatėviais, taip pat labai atsakingai žiūrim į savo būsimas pareigas blush2.gif . Jau netgi dabar kartais paplanuoju, ką veiksim, kur važiuosim ir pan su būsima krikštadukte blush2.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saulės spindulėlis: 09 gegužės 2010 - 21:49
QUOTE(kibuka @ 2010 04 25, 10:00)
Nu bet  jei nera visiska ka kviesti - visiskai  blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif tada jau renkiesi kad tik kas sutiktu  doh.gif aisku tai blogai, bet visada norisi kad butu is gimines kazkas,nes draugai siandien yra,ryt gali nebut  blush2.gif ot sunki dilema tie krikstateviai  doh.gif nors nenoreciau krikstateviu tokiu, kad ir is artimu zmoniu jei tau nemielas zmogus ax.gif

nesutinku,kartais ir gimines cia yra cia nebe
Atsakyti
QUOTE(monikiux.pa @ 2010 04 29, 13:10)
Ir man svarbiausia kad myletu, kad rupetu, kad noretu lankyti, bendrauti wub.gif  o dovanos tai tikrai nemanau klad esminis dalykas schmoll.gif 

drinks_cheers.gif Pritariu,manau svarbiausia demesys ir vaiko bei krikstateviu bendravimas 4u.gif .Musu klecko kriksto mama yra vyro sesuo kuri vaiko jau daugiau nei metai neaplanke,dovana kaledine paliko pas savo motina,kad perduotu vaikui,bet mes jos atsisakem,del ko ji labai isizeide rolleyes.gif .Kodel as tureciau imti dovanas is zmogaus,kuriam musu vaikas visai nerupi ir jo nelanko nors gyvenam tam paciam mieste ir net toj pacioj gatvej? g.gif
Zaislu kolkas as savo vaikam galiu nupirkti ir pati.Ne del dovanu mes vaikams kumas renkam,o del nuosirdaus bendravimo ir rupescio. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sms-as: 10 gegužės 2010 - 15:24
siaubas, gal pykti sesuo koki laiko ar ka, kad nelanko? g.gif kam tada sutiko krikstyti jei nepalaiko rysio unsure.gif
Atsakyti