Įkraunama...
Įkraunama...

Kontraceptinės injekcijos

NA reiskai as gerokai atsilikusi nuo sio pasaulio. nes tik nesenai suzinojau apie injekcija. labai neblogas variantas manyciua. idomu ar tokius dalykus galima pasidaryti LT ir kokios kainos gal zinote? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(muosee @ 2011 03 10, 23:37)
NA reiskai as gerokai atsilikusi nuo sio pasaulio. nes tik nesenai suzinojau apie injekcija. labai neblogas variantas manyciua. idomu ar tokius dalykus galima pasidaryti LT ir kokios kainos gal zinote?  blush2.gif


Tikrai galima LT , kaip ir buvo mineta kaina virs 20 lt.
Sita malonuma susileidau daugiau nei pries 3 men. Daugiau niekada nesileisciau, nes visi galimi salutiniai poveikiai man ir pasireiske...
Kraujavau pirma menesi, paskui 2-3 savaites poilsio ir vel menesi jau smarkiau kraujavau.
Apie nuotaiku kaita nenoriu net kalbeti, tokia ragana niekada nebuvau buvusi.. visa seima lauke, kad baigsis tie 3 men.
Noro neliko visisko, tad kaip apsauga nelabai nereikalinga, nes nebera nuo ko ir saugotis smile.gif
Plaukai riebalavosi baisiai, laikiausi dietos svoris, nei krust...
Tad siulau tikrai pagalvoti ar verta, naudodama KT, jei netinka, gali nutraukti bet kada, o cia esi priversta kenteti visus 3 men ir ilgiau, nes organizme sie isilaiko iki metu..
Atsakyti
Pasidalinsiu ir as savo patirtimi apie injekcija, leidausi tik karta ir aciu daugiau niekada nebenoresiu, jau praejo puse metu , o as vis dar kraujuoju kiekviena diena - labai gera kontracepsija ,kaip myletis kai kraujuoji ,koks dar noras gali but ar nuotaika......
Atsakyti
As irgi pameginau si malonuma, sakaiu gyvenime to nedarysiu. dingo menesines 1 metams visai, na is sios puses butu ir faina, bet salutinis poveikis buvo ziarus pykindavo galva skaudedavo. o kai atsirado menesines gryzo skausmai nugaros pilvo. kaip pries pirma gimdyma skaudedavo. po gimdimo buvo dinge. pradzioje menesines buvo labai nereguliarios budavo kad i menesi 2 kartus sirgau. na jau 4metai praejo viskas uzsimirso ir susitvarke. bet daugiau niekada nesileisiu ir taskas, imsiuosi kitu priemoniu apsisaugojimui.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo reap4: 08 sausio 2012 - 22:31
http://www.incite-na...index.php?s=124
Atsakyti
Cia siek tiek info anglu kalba http://www.nhs.uk/Li...einjection.aspx UK cia populiaru toks apsisaugojimo budas, as asmeniskai nesirinkciau jo, vien del daugybes salutiniu poveikiu g.gif
Atsakyti
Na ka,vakar buvau isimti implanta,pasirinkau injekcija.kolkas visiskai jokiu pakitimu nejauciu,kokia buvau tokia ir esu biggrin.gif Implantas man buvo tikrai superinis dalykas,tiek del savijautos tiek del apsisaugojimo.Tikrai visoms rekomenduociau.Issiemiau del to,kad mano tos dienos buvo man jau igrise,nes sirgdavau po menesi laiko,ir galiausiai sustabdydavo sirgimus tik kontraceptines tabletes.Todel nusprendziau issiimti.Bus matyt ka po triju menesiu sugalvosiu naudotis,pakolkas pasirinkus injekcija.
Atsakyti
Visa nakti niezejo ta ranka is kurios isimtas implantas,ryte galvoju paziuresiu kas ten darosi,ogi didelis pulinys doh.gif Ir dar ant pleistro,neisivaizduoji kaip db reikes nuimti pleistra be skausmu,ir del ko tas pulinys atsirado g.gif
Atsakyti
QUOTE(DOMINUKE @ 2012 12 06, 09:18)
Visa nakti niezejo ta ranka is kurios isimtas implantas,ryte galvoju paziuresiu kas ten darosi,ogi didelis pulinys doh.gif Ir dar ant pleistro,neisivaizduoji kaip db reikes nuimti pleistra be skausmu,ir del ko tas pulinys atsirado g.gif

matyt kazka nesterilaus buvo panaudoje.as implanta nerekomenduociau tikrai schmoll.gif
Atsakyti