Įkraunama...
Įkraunama...

Kontraceptinės injekcijos

Kiek esu skaičiusi, šis skiepas siūlomas tik toms, kurios nebeplanuoja daugiau gimdyti vaikų.
Atsakyti
QUOTE(Kira @ 2006 07 07, 17:00)
Kiek esu skaičiusi, šis skiepas siūlomas tik toms, kurios nebeplanuoja daugiau gimdyti vaikų.


as irgi kazkur taip skaiciau, nes po tu injekciju berods ilgai dar pastot negalima net liovusis juos naudot, kadangi isivaizduokit kokia zala organizmui jie padaro. pasekmes gali buti-negimdinis nestumas, persileidimas, arba apsigimimai. tos kurios tikrai dar nori graziu sveiku vaikuciu rinkites ne tokias drastiskas kontracepcijos priemones..as niekada taip nerizikuoceu, nors pats kontracepcijos budas skamba tikrai patraukliai bet pagalvokit apie jau tableciu, ziedu, spiraliu neigiamus poveikius tai jie palyginus su injekcija tik vaiku zaidimai. tik ginekologai apie tai nesneka, nes jiems moka uz tai kad reklamuotu ir pritrauktu klientes
Atsakyti
o tu apie pasekmes skaitei kazkur ar tik speji, jei skaitei kazkur tai gali gal link'a numesti...
as girdejau tik kad nuo 0.5 iki 1.5 metu gali trukti kol pastosi, bet apie pasekmes kitas neskaiciau...
Atsakyti
Nu gi labai patogu butu,kad tik gerai toleruotum,bet tris menesius kankintis jei ne tiks,tai g.gif g.gif g.gif g.gif g.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(SGT @ 2006 07 10, 13:27)
o tu apie pasekmes skaitei kazkur ar tik speji, jei skaitei kazkur tai gali gal link'a numesti...
as girdejau tik kad nuo 0.5 iki 1.5 metu gali trukti kol pastosi, bet apie pasekmes kitas neskaiciau...


linkas yra ginekologe is mano gimines, kuriai nerupi bent jau sawo giminem daryti reklamos kokios geros tos injekcijos todel tikrai zinau kad tokiu injekciju naudojimas gali sukelti vaikelio apsigimimus ar persileidima po ju wartojimo
Papildyta:
QUOTE(Egliukasz @ 2006 07 10, 23:02)
linkas yra ginekologe is mano gimines, kuriai nerupi bent jau sawo giminem daryti reklamos kokios geros tos injekcijos todel tikrai zinau kad tokiu injekciju naudojimas gali sukelti vaikelio apsigimimus ar persileidima po ju wartojimo

o seip dar skaiceu nelietuviskame psl, verciausi is anglu kalbos, jei rasiu-butinai numesiu ir cia, bet tikrai nei wienai nepatarceu tu injekciju..
Atsakyti
QUOTE(Egliukasz @ 2006 07 10, 21:04)
linkas yra ginekologe is mano gimines, kuriai nerupi bent jau sawo giminem daryti reklamos kokios geros tos injekcijos todel tikrai zinau kad tokiu injekciju naudojimas gali sukelti vaikelio apsigimimus ar persileidima po ju wartojimo
Papildyta:

o seip dar skaiceu nelietuviskame psl, verciausi is anglu kalbos, jei rasiu-butinai numesiu ir cia, bet tikrai nei wienai nepatarceu tu injekciju..




matai bet kiek ginekologiu tiek ir nuomoniu ane? vienom geros kontraceptines 'logest', o kitom ziurek 'yarina' yra patikimiausia ir geriausia, o trecios pasirodo kad vertina 'diana-35' ar koki ten, kiekviena daktare rupinasi savo klientu... tad butu idomu isgirsti ir kitu nuomone ... g.gif

tai su nekantrumu lauksiu nuorodos i ta link'a...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo SGT: 13 liepos 2006 - 18:12
QUOTE(Egliukasz @ 2006 07 10, 23:04)
linkas yra ginekologe is mano gimines, kuriai nerupi bent jau sawo giminem daryti reklamos kokios geros tos injekcijos todel tikrai zinau kad tokiu injekciju naudojimas gali sukelti vaikelio apsigimimus ar persileidima po ju wartojimo
Papildyta:

o seip dar skaiceu nelietuviskame psl, verciausi is anglu kalbos, jei rasiu-butinai numesiu ir cia, bet tikrai nei wienai nepatarceu tu injekciju..



Jei ta injekcija būtų tokia baisiai žalinga mūsų organizmui, tai ar tada būtų ją galima naudoti žindymo laikotarpiu??? manau, kad ne. O ši injekcija yra rekomenduojama žindančiom mamytėm, nes nekenkia nei pieneliui nei vaikeliui (bent jau taip rašo).

Sutinku, jei kelis metus tokią kontracepciją naudotum tai ir sąlygotų tuos visus negerus dalykus.....
Man asmeniškai nuo paprastų geriamų KT užaugo didžiulė cista, dėl kurios vos nepraradau savo vaikelio ir dabar turiu tik vieną kiaušidę unsure.gif
Atsakyti
Čia mamos diskutuoja apie Depo-provera. Sužinosi apie pašalinį poveikį "iš gyvenimo", o ne iš vaisto anotacinio lapelio mirksiukas.gif . Gal labiau padės apsispręsti.

Kiek supratau, kad gyveni Airijoje. Ten labai populiarus šis apsisaugojimo būdas. Tačiau dabar yra modernesnė ilgalaikė, turinti gerokai mažiau šalutinių poveikių apsisaugojimo priemonė - Mirena. Kiek girdėjau, kad Anglijoje ji kompensuojama.

Kaip reklama gavosi doh.gif blush2.gif
Atsakyti
Tai kad Mirena yra spirale?Ne kiekvienai irgi priimtina,man pvz.be to ir negaliu,esu alergiska metalui,tai nerizikuoju.. verysad.gif
O vat tokios injekcijos gal ir super butu,bet kad tiktu,nes ir su KT daug vargo turejau kol atradau tuos su kuriais bent jau neperstejo..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kotiki: 13 liepos 2006 - 22:27
Pries kelis metus mano drauge buvo pasidariusi kontraceptine injekcija.Ji turejo veikt 3men.,bet veike kokius metus,labai skaudedavo pilva.Vienu zodziu,dabar net bijo tai prisimint.
Atsakyti
man tai kazkaip baisiai skamba tos injekcijos fear.gif
Atsakyti
kiek man gydytojas sake,kad po siu injekciju su moterom turi daug darbelio,ypac kurios dar nori gimdyti.Kazkaip man labai jau tie zodziai istrigo g.gif
Atsakyti