Įkraunama...
Įkraunama...

Šalikai, šalikėliai, šaliai-2

QUOTE(jusda @ 2007 09 10, 19:23)
Cia mano darbeliaiuser posted image 


man tai labiausiai patinka tie bumbuliukai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mimute @ 2007 09 16, 20:27)
Salikai tai jau labai grazus, tik kad as toki sali nusimegsciau per kelis metus. Man lengviau pasiuti. stai keliatas nauju mano saliku:
user posted imageuser posted image

Iš kur būtų galima sužinoti šios tehnikos smulkmenas g.gif jeigu galima tai suteikit ax.gif 4u.gif
Atsakyti
Ieik i rangdarbiu skilti siuvimas siuvinejimas, ten yra tema senilas, azurai ir... ten viska ir rasi
Atsakyti
Mimute, o kaip tie siuvimo siulu galiukai, ar neirsta, ar juos dar kaip reikia paklijuoti g.gif . jau ir siauliuose atsirado to avolono thumbup.gif tik turbut brangokas - 50 cm plocio metras kainuoja 8 Lt. Rankadarbiai.com pigiau iseina g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo naca: 19 rugsėjo 2007 - 16:46
QUOTE(naca @ 2007 09 19, 17:45)
Mimute, o kaip tie siuvimo siulu galiukai, ar neirsta, ar juos dar kaip reikia paklijuoti g.gif . jau ir siauliuose atsirado to avolono thumbup.gif  tik turbut brangokas - 50 cm plocio metras kainuoja 8 Lt. Rankadarbiai.com pigiau iseina g.gif

Tie galiukai ,jei uztvirtini tai neturetu ardytis .Bet as galia nenutraukiu siulo, o apsisuku ir vaziuoju toliau! tongue.gif
Atsakyti
tikrai tikrai doh.gif man visai jau dindilin galvoje doh.gif
Atsakyti
noreciau JUSDA taves paklausti is kokiu siulu ir kelinto numerio virbalais savo salius mezgi? Noreciau ir as nusimegzti,tik tokiu saliu nesu mezgusi ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LiVyte: 20 spalio 2007 - 15:46
o tu nueik į mezgimo temą ax.gif
http://www.supermama...hp?act=SF&f=209
Atsakyti
Tai aciukas,gal ir pavyks ka nusinarpliot clap_1.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LiVyte: 20 spalio 2007 - 15:55
Kazkaip saliku nelabai mezgat? Tai gal skaros idomu?
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
[quote=mimute,2007 12 01, 17:38]
Kazkaip saliku nelabai mezgat? Tai gal skaros idomu?
Fantastika thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Mimute, ar cia tu? tokia grazi, siltu bruozu moteris mirksiukas.gif
Atsakyti