Įkraunama...
Įkraunama...

Šalikai, šalikėliai, šaliai-2

Grožiai tie šaliai. Gaila, kad Kaune viskas vyksta. Bet tikiuosi gyvai pamatyti ir pabendrauti Vilniuje. Ir kaip tu viską spėji?
Atsakyti
QUOTE(Sedona @ 2007 08 05, 23:03)
Grožiai tie šaliai. Gaila, kad Kaune viskas vyksta. Bet tikiuosi gyvai pamatyti ir pabendrauti Vilniuje. Ir kaip tu viską spėji?

Kai tik subresiu ir rasiu nebrangia salyte atvesiu parodele ir i Vilniu. Zinai pirma reikia i mazesnius miestukus nuvykti, o tada jau i didmiesti!
Atsakyti
Tęsiame temą drinks_cheers.gif .
Nesudėtingo mezgimo, bet labai sūnelio mėgiamas šalikas:
user posted image

O čia plonytis, iš moheros su blizgesiu ( nuotraukoje nelabai tas blizgesys matosi):
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo citybird: 22 rugpjūčio 2007 - 20:28
Paprastas, bet labai gražus wub.gif wub.gif moherinis šalis wub.gif
Atsakyti
Ir as noriu savo parodyti
http://www.fotofabri...o.14495021.jpeg
http://www.fotofabri...o.14495022.jpeg


nestuke.gif
Atsakyti
Visų šalikėliai gražūs o mimutės darbai tai tiesiog iš koto verčiantys thumbup.gif
Atsakyti
Jus gal apmirusios? Juk salta ziema pranasauja! Mars prie darbu, nes tuoj susalsite! tongue.gif
Atsakyti
Cia mano darbeliaiuser posted image user posted image user posted image
Atsakyti
Salikai tai jau labai grazus, tik kad as toki sali nusimegsciau per kelis metus. Man lengviau pasiuti. stai keliatas nauju mano saliku:
user posted imageuser posted image
Atsakyti
nuostabūs Šaliai,mimute thumbup.gif
Labai knieti pačiai pabandyti tokią technika,tik labai varžo tai ,kad pas mus Šiauliuose nieko gaut negalima verysad.gif
O kokius siūlus naudoji,ar tinka visokie?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo blansyte: 16 rugsėjo 2007 - 20:37
QUOTE(blansyte @ 2007 09 16, 21:35)
nuostabūs Šaliai,mimute thumbup.gif
Labai knieti pačiai pabandyti tokią technika,tik labai varžo tai ,kad pas mus Šiauliuose nieko gaut negalima verysad.gif
O kokius siūlus naudoji,ar tinka visokie?

Tinka visokie siulai. As labai megstu pagrindui deti macheryte, o apdailai tinka ir sintetika. 4u.gif
Atsakyti
thumbup.gif thumbup.gif Nuostabūs darbeliai. o kaip tu juos darai? ax.gif
Atsakyti