Įkraunama...
Įkraunama...

Šalikai, šalikėliai, šaliai-2

QUOTE(dafni @ 2009 07 09, 23:52)
O cia mano ranku darbo skareles, kam patiks smulkesne info per az  4u.gif 

user posted image
Daugiau skareliu cia:

http://www.wix.com/M...rbulines-skaros

Skareles Kaune, reikalui esant siunciu  mirksiukas.gif

labai grazu thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti
merginos,prasau Jusu pagalbos..........man reikia sitokio rastelio...........reikia numegzti vienai merginai skraiste,greit jos vestuves ir panoro tokiu rasteliu vestuvinio apdaro...........paprase manes,kad numegzciau,o as tik viena skraiste ir tai museliu rastu esu nusimezgusi........ta mergina yra invalide-po avarijos nebegali vaikscioti,o dar arteja jai tokia diena ,kad net nesinori atsakyti.............bukit geros padekit.............

cia tas rastelis(labai atsiprasau tos merginos,kurios darbelio nuotraukyte panaudojau)....user posted image
Atsakyti
QUOTE(V.Bella @ 2009 08 03, 23:17)
labai grazu thumbup.gif  4u.gif



tikrai labai originalu thumbup.gif
Atsakyti
4u.gif V.BELLA
Salikelis nuostabus,ir oreginalus thumbup.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
sveikutes, gal kuri zinot kaip reikia ismegsti rasta, kuris vadinasi "povo plunksnos". man sake kad toks rastas labai tinka skraistei megzt, noriu pabandyt, bet nezinau kaip, o inete nepavyksta rast. buciau labai dekinga jei kuri paaiskintumet smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo joguste: 22 rugsėjo 2009 - 20:18
sveikutes, gal kuri zinot kaip reikia ismegsti rasta, kuris vadinasi "povo plunksnos". man sake kad toks rastas labai tinka skraistei megzt, noriu pabandyt, bet nezinau kaip, o inete nepavyksta rast. buciau labai dekinga jei kuri paaiskintumet  smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo joguste: 22 rugsėjo 2009 - 20:17
QUOTE(lauralauralaura @ 2009 08 17, 15:29)
merginos,prasau Jusu pagalbos..........man reikia sitokio rastelio...........reikia numegzti vienai merginai skraiste,greit jos vestuves ir panoro tokiu rasteliu vestuvinio apdaro...........paprase manes,kad numegzciau,o as tik viena skraiste ir tai museliu rastu esu nusimezgusi........ta mergina yra invalide-po avarijos nebegali vaikscioti,o dar arteja jai tokia diena ,kad net nesinori atsakyti.............bukit geros padekit............. 

cia tas rastelis(labai atsiprasau tos merginos,kurios darbelio nuotraukyte panaudojau)....user posted image


raštas labai paprastas -
1 eilė: dvi akys sumegztos, užmetimas, 2 sumegztos, užmetimas...
2 eilė ir visos kitos eilės: kartojam tą patį kaip ir pirmoje eilėje...

Atsakyti
QUOTE(dafni @ 2009 07 09, 23:52)
O cia mano ranku darbo skareles, kam patiks smulkesne info per az  4u.gif 

user posted image
Daugiau skareliu cia:

http://www.wix.com/M...rbulines-skaros

Skareles Kaune, reikalui esant siunciu  mirksiukas.gif

labai originalu thumbup.gif
Atsakyti
Tiesa, mezgu sau šalį ir viename žurnale mezgimo siūlų reklaminėj foto užmačiau labai įdomius šalio kutus - megztos gėlės... Gal kuri nors tokį dalyką esate mezgusi? Ta foto buvo 2009 Pačios, spec nr "šilti megztiniai ir nertiniai..." foto paskutiniame puslapyje...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Damute: 27 sausio 2010 - 15:47
labai įdomu thumbup.gif
Atsakyti
Šiaip yra visa tema kaip tokias burbulines gražuoles pasidaryti:
http://www.supermama...?...86&t=172116

cool.gif
Atsakyti
Keliu temute i viršu su savo nauju šaliku

user posted image

user posted image
Atsakyti